Vážení klienti, ku dňu 20.3.2020 aktualizujeme naše Všeobecné obchodné podmienky.


Zaujímavosti

Banky pre koronavírus odkladajú splátky a obmedzujú hypotéky 01 Apr

Banky pre koronavírus odkladajú splátky a obmedzujú hypotéky

Epidémia spôsobená koronavírusom nezvyšuje iba počty nakazených ľudí. Dôsledky jej šírenia môžu spraviť prievan aj v našich peňaženkách. Pocítiť by ho mohli najmä klienti splácajúci úvery.

Zaujímavosti
Realitné kancelárie a autobazáre – „Pomôžeme vám“ 31 Mar

Realitné kancelárie a autobazáre – „Pomôžeme vám“

Realitný, ako aj automobilový segment patria medzi tie, ktoré koronavírusová kríza a opatrenia s ňou spojené, výrazne zasiahla. Preto sa spoločnosť United Classifieds, prevádzkovateľ najväčších realitných a automobilových inzertných portálov na Slovensku - Nehnuteľnosti.sk a Autobazar.eu rozhodla, že realitným kanceláriám, autobazárom, maklérom a predajcom podá pomocnú ruku. 

Zaujímavosti
TOP 10 najdrahších budov sveta 30 Mar

TOP 10 najdrahších budov sveta

Vlády, developeri alebo iní vlastníci sú za budovy ašpirujúce na získanie nejakého titulu s prívlastkom „naj“ ochotní utratiť milióny dolárov. V prípade niektorých projektov sa dokonca jedná až o miliardy, čo potvrdí aj rebríček TOP 10 najdrahších budov sveta.

Zaujímavosti
V Holandsku vybudujú kancelárske centrum plávajúce na vode 27 Mar

V Holandsku vybudujú kancelárske centrum plávajúce na vode

Zelené kancelárske budovy sú stále viac v kurze. Len v Holandsku ich chcú v najbližších mesiacoch postaviť niekoľko desiatok. Jednou z nich má byť unikátny plávajúci objekt, ktorý má už tento rok zakotviť v Rotterdame.

Zaujímavosti
Ako nahrať video do vášho inzerátu 26 Mar

Ako nahrať video do vášho inzerátu

Udalosti posledných týždňov nám všetkým veľmi skomplikovali život. Našťastie máme k dispozícií technológie, ktoré nám aj v týchto náročných chvíľach vedia pomôcť. Prečo ich teda nevyužiť naplno aj pri predaji či prenájme nehnuteľností? Pri tom je to také jednoduché. Potrebujete k tomu len telefón a pripojenie na internet. Nahratie videa a pripojenie k Vášmu inzerátu Vás nestojí veľa času, no môže pomôcť predať alebo prenajať Vašu nehnuteľnosť.

Zaujímavosti
V Číne je otvorená prvá plne robotická reštaurácia na svete 20 Mar

V Číne je otvorená prvá plne robotická reštaurácia na svete

Čína má na konte ďalšie významné prvenstvo. V najľudnatejšej krajine planéty totiž krátko po začiatku roka otvorili prvú plne robotickú reštauráciu na svete. V praxi to znamená, že o celý jej chod sa starajú výhradne roboty.

Zaujímavosti
Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti – aké sú rozdiely 18 Mar

Poistenie nehnuteľnosti a domácnosti – aké sú rozdiely

Napriek tomu, že na Slovensku sa ročne uzavrú tisíce nových poistných zmlúv spojených s bývaním, mnoho poistencov sa opakovane sťažuje na nevyhovujúce poistenie majetku. Problémom býva práve neznalosť rozdielov medzi poistením nehnuteľnosti a poistením domácnosti.

Zaujímavosti
Život na hrane – ako sa býva v mestách postavených na útese 16 Mar

Život na hrane – ako sa býva v mestách postavených na útese

Téma bezpečného bývania môže mať v jednotlivých častiach sveta celkom iný význam. Kým niekde s tým súvisí miera kriminality či riziká spojené s prírodnými katastrofami, inde je problémom skôr poloha na okraji skalnatých útesov.

Zaujímavosti
Bratislava chce kongresové centrum, inšpirácia je u susedov 11 Mar

Bratislava chce kongresové centrum, inšpirácia je u susedov

Nie je to tak dávno, čo sa začalo verejne hovoriť o výstavbe Národného kultúrneho a kongresového centra. Bratislava je totiž jedinou metropolou v EÚ, kde takýto komplex chýba. V ostatných hlavných mestách núdza o špičkové priestory tohto druhu nie je, čo potvrdia aj návštevy kongresových stredísk u našich susedov.

Zaujímavosti
Slovenské hypotéky patria medzi najlacnejšie v eurozóne 09 Mar

Slovenské hypotéky patria medzi najlacnejšie v eurozóne

Získať hypotéku s úrokom pod 1 % dnes nie je žiadny problém. Vzhľadom na to je len otázkou času, kedy priemerná úroková sadzba pokorí 1 % hranicu. K tej jej naposledy chýbal kúsok. Napriek tomu máme jedny z najlacnejších hypoték v eurozóne.

Zaujímavosti
Internetovým pripojením disponuje 82 % našich domácností 06 Mar

Internetovým pripojením disponuje 82 % našich domácností

Digitálna gramotnosť Slovákov je každý rok na vzostupe. Jedným z dôvodov je rastúci podiel domácností s pripojením na internet. Podľa najnovších štatistík Eurostatu je ich už viac ako 80 %.

Zaujímavosti
Hľadáte právnu pomoc pri kúpe, prenájme, či predaji nehnuteľností? 05 Mar

Hľadáte právnu pomoc pri kúpe, prenájme, či predaji nehnuteľností?

Využite online službu priamo z domova, ktorá Vám ušetrí čas a peniaze. Buďte inovatívny a zúročte odbornú spoluprácu s Chytré zmluvy.

PR články