Novostavby

Tajomstvá nehnuteľností #12: Remeslo so zlatým dnom alebo skôr remeslo na dne? 23 May

Tajomstvá nehnuteľností #12: Remeslo so zlatým dnom alebo skôr remeslo na dne?

Dnešný diel je posledný z prvej série Tajomstiev nehnuteľností. Zavŕšime ním tucet zaujímavých tém z realitnej praxe. Premýšľali sme, čo by bola vhodná téma na záver a rozhodli sme sa pre remeselné jednohubky. Na konci tohto článku si môžete prezrieť aj zoznam predošlých tajomstiev.

Novostavby
Krásne presvetlený interiér: Rodinný dom s preskleným átriom uprostred 03 May

Krásne presvetlený interiér: Rodinný dom s preskleným átriom uprostred

Množstvo denného svetla v interiéri – to je dominantný prvok luxusnej vily v obci Hôrky, ktorá sa nachádza iba 3 km od Žiliny. Veľké presklené plochy tvoria značnú časť fasády rodinného domu a vdychujú mu jedinečnú vizuálnu podobu.

Novostavby
Ostrava Tower bude najvyššia budova v ČR 11 Mar

Ostrava Tower bude najvyššia budova v ČR

Susedné Česko nikdy nepatrilo medzi architektonické veľmoci, ktoré súťažia o pozície v rebríčkoch najvyšších budov. Aktuálne najvyššia budova v ČR má totiž len niečo cez 100 metrov. To sa má zmeniť po realizácii veže Ostrava Tower, ktorá ašpiruje na titul novej najvyššej budovy v ČR.

Novostavby
Novostavba Livana je plná funkčných, ekologických a SMART riešení 09 Mar

Novostavba Livana je plná funkčných, ekologických a SMART riešení

Prémiová lokalita v Záhorskej Bystrici s výhľadom na lesy Malých Karpát, to je len maličkosť oproti tomu, čo vám vo finále Livana ponúka. Bytový projekt začína s výstavbou na jar 2022 a už teraz sú niektoré z bytov predané alebo rezervované. Nepremeškajte svoju príležitosť na nové, atraktívne a SMART bývanie v Bratislave.

Novostavby
Kvalitná architektúra, skvelá lokalita, nová štvrť a kopec zelene. Aj tak môže vyzerať vaše nové bývanie v Novom Ružinove 22 Nov

Kvalitná architektúra, skvelá lokalita, nová štvrť a kopec zelene. Aj tak môže vyzerať vaše nové bývanie v Novom Ružinove

Nájsť ideálne bývanie je náročná úloha, či už hľadáte nový domov pre seba alebo svoju mladú rodinu. Základnými požiadavkami bývajú blízkosť do centra, rozumná cena a dostatok zelene. Projekt Nový Ružinov spĺňa všetky tieto kritéria, aby ste si mohli povedať, že tu je radosť žiť!

Novostavby
Bývať „po svojom“ – nový projekt v Záhorskej Bystrici prináša možnosti pre páry i mladé rodiny 11 Nov

Bývať „po svojom“ – nový projekt v Záhorskej Bystrici prináša možnosti pre páry i mladé rodiny

Praktické, komfortné a najmä dostupné bývanie ponúka projekt Nová Záhorská, ktorý má byť dokončený na jeseň budúceho roku.

Novostavby
Tajomstvá nehnuteľností #5: Dvere alebo plachta? 11 Oct

Tajomstvá nehnuteľností #5: Dvere alebo plachta?

Pri kupovaní novej nehnuteľnosti v stave holopriestoru môžu nastať situácie, na ktoré by ste málokedy pomysleli. Dokonca aj také, kvôli ktorým sa bude musieť časť interiéru búrať. Príbeh tímu Kvalitné bývanie nám ukazuje, prečo je kontrola holopriestoru taká dôležitá.

Bývanie a rekreácia
Projekt Metropolis v lokalite Mlynské nivy – nový downtown spúšťa predaj 31 Mar

Projekt Metropolis v lokalite Mlynské nivy – nový downtown spúšťa predaj

Originálny rezidenčný dom v tvare písmena M tento týždeň oficiálne začína s predajom bytov a apartmánov, ktoré poskytnú mestské bývanie vo vysokom štandarde. Celkovo projekt prinesie na trh 298 jednotiek.

Novostavby
Rebríček najvyšších mrakodrapov v EÚ ovládla Varšava 24 Mar

Rebríček najvyšších mrakodrapov v EÚ ovládla Varšava

Vedúca pozícia v rebríčku najvyšších budov v EÚ patrila dlhší čas londýnskemu The Shard. Ten ju však s odchodom Veľkej Británie z EÚ opustil. Miesto sa ihneď uvoľnilo frankfurtskej Commerzbank Tower, ktorá sa na prvej pozícii dlho neudržala. Nedávno ju vo vedení vystriedala jedna z najnovších varšavských výškových stavieb.

Novostavby
Začala výstavba II. etapy žilinského projektu Zelené Vlčince, byty sú už v predaji 11 Oct

Začala výstavba II. etapy žilinského projektu Zelené Vlčince, byty sú už v predaji

Zelené Vlčince vstupujú do II. etapy! V týchto dňoch sa spustila výstavba ďalších dvoch bytových domov. Ponuka bývania sa tým rozrastie o 148 nových 1 až 4 izbových bytov s orientáciou na Dubeň a vodné dielo. Byty sú už v predaji.

Novostavby
V čínskom Šen-čene pribudol ďalší mrakodrap 09 Oct

V čínskom Šen-čene pribudol ďalší mrakodrap

Niekoľkomiliónové čínske veľkomestá sa rozrastajú raketovým tempom. Ich panorámu zapĺňa čoraz viacej mrakodrapov, čoho výnimkou nie je ani Šen-čen. Práve v ňom stojí 200-metrová veža, ktorá patrí medzi najnovšie výškové projekty v krajine.

Novostavby
Bytové domy Barbora – šikovná investícia a kvalitné bývanie Tatrám na dotyk 08 Jul

Bytové domy Barbora – šikovná investícia a kvalitné bývanie Tatrám na dotyk

Na popradskom sídlisku Juh IV – Merťuky rastie prvý z plánovanej dvojice sedempodlažných bytových domov Barbora. Developer KAMI PROFIT, s.r.o., v nich ponúka na predaj štvorizbové, trojizbové a dvojizbové byty i garsónky. „Staviame moderné bývanie, ktorého hodnotu popri kvalitných materiáloch a vyhotovení umocní aj unikátny výhľad na Vysoké Tatry,“ hovorí konateľ spoločnosti Milín Kaňuščák.

Zaujímavosti