Vážení klienti, ku dňu 20.3.2020 aktualizujeme naše Všeobecné obchodné podmienky.


Bývanie a rekreácia

Jedlý les zmení záhradu na domácu potravinovú „továreň“ 13 Mar

Jedlý les zmení záhradu na domácu potravinovú „továreň“

Ovocná a zeleninová sebestačnosť, organické potraviny z vlastnej domácej produkcie či vytváranie krajšieho a zdravšieho domova. To sú len niektoré z plusov, pre ktoré sa tzv. jedlý les stáva hitom v rôznych kútoch sveta.

Bývanie a rekreácia
Ceny bývania v EÚ stúpli od roku 2007 takmer o pätinu 02 Mar

Ceny bývania v EÚ stúpli od roku 2007 takmer o pätinu

Európsky trh s bývaním má za sebou poriadne turbulentnú a dynamickú dekádu. Kým v jej prvej polovici ceny bytov a domov aj v dôsledku dopadov stále doznievajúcej krízy striedavo stúpali a klesali, v druhej skoro nepretržite rástli. Od roku 2007 si tak zapísali nárast takmer o pätinu zo svojej hodnoty.

Bývanie a rekreácia
Ozeleňte si byt machovými stenami 05 Feb

Ozeleňte si byt machovými stenami

Praktický osoh, elegantný vzhľad a skvelá schopnosť oživiť každý priestor. Nielen to sú pozitíva tzv. machových stien, s ktorými dáte zelenú krajšiemu a živšiemu domovu, a to doslova.

Bývanie a rekreácia
Mercedes medzi sporákmi – môže byť váš za 500 tisíc dolárov 27 Dec

Mercedes medzi sporákmi – môže byť váš za 500 tisíc dolárov

Áno, na našej planéte existuje paralelný kulinársky svet, v ktorom sú sporáky zo špeciálnej austenitickej ocelej, majú sedem typov horákov, dve rúry a varia najlepšie na svete.

Zaujímavosti
Aj takto môže vyzerať bytovka budúcnosti 16 Dec

Aj takto môže vyzerať bytovka budúcnosti

Ani zjavne najlepšie a najkrajšie návrhy nie sú zárukou víťazstva v architektonických súťažiach. Presne to sa stalo projektu futuristického bytového domu s vystupujúcimi kruhovými balkónmi, ktorý by pokojne mohol byť príkladom bytovky budúcnosti.

Zaujímavosti
Interiérové trendy na rok 2020 odhalené 25 Nov

Interiérové trendy na rok 2020 odhalené

Čakali na nich dizajnéri, predajcovia aj majitelia bytov. Nové interiérové trendy pre rok 2020 majú priniesť hneď niekoľko noviniek, ktoré údajne dokážu vniesť do domácností viac komfortu a zdravej atmosféry. Posúďte sami, či sa im to môže podariť.

Zaujímavosti
Japandi štýl – alebo ako spojiť Škandináviu s Japonskom 22 Nov

Japandi štýl – alebo ako spojiť Škandináviu s Japonskom

Kým spájanie niektorých protipólov dopadne fiaskom, v iných prípadoch zožne celkom slušný úspech. Podobné je to pri interiérovom štýle japandi, ktorý vznikol fúziou dvoch smerov prichádzajúcich z úplne iných kultúr, regiónov a dizajnérskych oblastí.

Zaujímavosti
Vyberáme biokrb – ktorý typ zvoliť 11 Nov

Vyberáme biokrb – ktorý typ zvoliť

Mobilita, estetický dojem, čistá a šetrná prevádzka, to sú iba niektoré benefity, ktoré ponúkajú biokrby. Ako alternatíva voči klasickým kozubom sa neuchytili iba v bytoch. Jednotlivé typy a ich praktické aj estetické vlastnosti si našli svoje miesto aj v rodinných domoch.

Bývanie a rekreácia
5 kritérií, podľa ktorých kupovať bezpečnostné dvere 05 Nov

5 kritérií, podľa ktorých kupovať bezpečnostné dvere

Úloha bezpečnostných dverí je jasná. Menej jasné sú kritériá, podľa ktorých si vybrať ten správny model. Odborníci hovoria minimálne o 5 faktoroch, ktoré je pri kúpe nutné sledovať.

Bývanie a rekreácia
Etapa UNIQ Slnečnice – posledná šanca bývať v zóne Viladomy 30 Oct

Etapa UNIQ Slnečnice – posledná šanca bývať v zóne Viladomy

Jedinečná a zároveň posledná časť zóny Viladomy v najväčšom bratislavskom rezidenčnom projekte developera CRESCO REAL ESTATE je aktuálne v predaji.

PR články
Tieto signály vám prezradia nesprávne zateplenie strechy – vyhnite sa im 25 Oct

Tieto signály vám prezradia nesprávne zateplenie strechy – vyhnite sa im

Robiť unáhlené rozhodnutia pri zatepľovaní šikmej strechy sa vôbec neoplatí. Pri realizácii možno ušetríte pár desiatok eur, o dva – tri roky však môžete za opravu zaplatiť tisíce. Ako to už býva, aj pri strechách sú lacné riešenia tie najdrahšie.

PR články
7 cenných rád do novej vykurovacej sezóny 23 Oct

7 cenných rád do novej vykurovacej sezóny

Vykurovacia sezóna síce oficiálne začína 1. septembra, no v závislosti od počasia štartuje vždy o pár dní neskôr. Inak tomu nebolo ani tento rok. Teploty posledných dní stačili na to, aby sa kúrenie v domácnostiach rozbehlo naplno. A s tým prichádza aj niekoľko rád, ktoré vám pomôžu vstúpiť do novej sezóny a následne aj zdravšie a efektívnejšie kúriť.

Bývanie a rekreácia