Novostavby

Bývanie podľa vašich predstáv 20 Nov

Bývanie podľa vašich predstáv

Bývať mimo ruchu Bratislavy, ale zároveň mať na dosah všetky vymoženosti, ktoré nám vie poskytnúť. Podobnú predstavu majú určite viacerí, ktorí sa obzerajú po novom bývaní. Ak túžite po kľude a väčšom súkromí v rozumnej vzdialenosti od hlavného mesta, možno ste svoju pozornosť už niekedy upriamili na obec Dunajská Lužná. Práve v tejto lokalite nedávno vyrástlo 33 dnes už úspešne skolaudovaných rodinných domov. Projekt developera GRUNDER LUŽNÁ s.r.o. nesie názov Grunder.

Novostavby
Hľadáte nový začiatok pre vašu rodinu? Doprajte si exkluzívne a dostupné bývanie. 16 Nov

Hľadáte nový začiatok pre vašu rodinu? Doprajte si exkluzívne a dostupné bývanie.

Hľadáte ideálny domov, dvojdom alebo byt, vašich snov? Máte presnú predstavu a túžite po súzvuku s prírodou, dostupnosťou a plnou občianskou vybavenosťou? Máme pre vás dobrú správu, pretože máme to, čo chcete!

Novostavby
Zelené Vlčince v Žiline spustili predpredaj bytov 13 Nov

Zelené Vlčince v Žiline spustili predpredaj bytov

Developerská spoločnosť Reinoo postaví v Žiline svoj doposiaľ najväčší rezidenčný projekt. Zelené Vlčince vyrastú v zabývanej mestskej časti Vlčince. V pešej dostupnosti od vodného diela a žilinského lesoparku pribudne 140 nových bytov a 200 parkovacích miest.

Novostavby
ADLEROVA je vo výstavbe. Ponuka Nadštandardu a Kuchynskej linky zadarmo stále platí 03 May

ADLEROVA je vo výstavbe. Ponuka Nadštandardu a Kuchynskej linky zadarmo stále platí

Začala sa výstavba projektu, ktorý si získal srdcia Košičanov. Žiadaná lokalita na sídlisku Dargovských hrdinov ponúka blízkosť prírody, rýchlu dostupnosť do centra a nadštandardné vyhotovenie vášho nového bývania.

Novostavby
Bývanie pod Malými Karpatami s výhodami mestského života 25 Apr

Bývanie pod Malými Karpatami s výhodami mestského života

Túžite bývať obklopení zeleňou a nestresovať sa dopravnou dostupnosťou k centru Bratislavy? Moderná štvrť Pod Vŕškami v Záhorskej Bystrici na upätí Malých Karpát vám ponúkne pokojnú susedskú atmosféru so všetkými výhodami mestského života.

Novostavby
City Gate: priestor, priestor a ešte raz priestor 22 Mar

City Gate: priestor, priestor a ešte raz priestor

Niekde treba robiť kompromisy. To je fráza, ktorú si často povieme, keď príde reč na bývanie v centre hlavného mesta. Ide predsa o najlukratívnejšiu časť Bratislavy, takže dovoliť si byt v takejto lokalite znamená uskromniť sa na metroch štvorcových. Tieto vžité predstavy sa snaží spochybňovať projekt City Gate v historickej budove Slovenskej národnej banky, ktorá prešla výraznou rekonštrukciou v roku 2008.

Novostavby
Investujte do nehnuteľností bez starostí a užívajte - v Demänová Village 13 Mar

Investujte do nehnuteľností bez starostí a užívajte - v Demänová Village

V srdci Slovenska, v Liptovskej kotline, na úpätí Demänovskej doliny a v susedstve najväčšieho lyžiarskeho strediska Jasná Nízke Tatry sa bude od polovice budúceho roka vynímať rezort Demäňová Villlage so 40 apartmánmi, 3 viladomami a 22 rekreačnými domami. Tento ekologický projekt je určený hlavne pre rodiny s deťmi a pre tých, ktorí chcú mať dlhodobú investíciu bez starostí, s vysokou návratnosťou a chcú si ju dlhodobo užívať.

Novostavby
Rezidenčný projekt Pod Zoborom stavil na moderné bývanie 15 Dec

Rezidenčný projekt Pod Zoborom stavil na moderné bývanie

Pri Nitre, v obci Nitrianske Hrnčiarovce, vzniká projekt Pod Zoborom, ktorý si svojím umiestnením získal pozornosť mladých ľudí a rodín.

Novostavby
Na Furču v Košiciach zavíta „čmeliak“. Byty Adlerova lákajú exkluzivitou 11 Dec

Na Furču v Košiciach zavíta „čmeliak“. Byty Adlerova lákajú exkluzivitou

Bývate v Košiciach alebo v okolí a hľadáte nadštandardné bývanie v blízkosti prírody za dobrú cenu? Ak ste mladá rodina či pár a plánujete spoločnú budúcnosť, na košickom sídlisku Dargovských hrdinov čoskoro vyrastie bytový projekt, ktorý si vás získa viacerými zaujímavými výhodami. Ponúka kvalitné bývanie s výbornou dispozíciou, použitím nadštandardných materiálov, s množstvom dizajnových prvkov a jedinečnou architektúrou v tvare čmeliaka.

Novostavby
Slnečnice spúšťajú predaj ďalšej etapy bytov 07 Dec

Slnečnice spúšťajú predaj ďalšej etapy bytov

Najväčší rezidenčný developer na Slovensku CRESCO GROUP spúšťa predaj ďalšej etapy bytov v obľúbenom bytovom projekte Slnečnice v Bratislave. Od decembra tohto roka si môžu záujemcovia o kvalitné bývanie vybrať spomedzi ;230 bytov v dvoch blokoch bytového domu A5 v zóne Mesto.

Novostavby
Obytný súbor Nový majer - Stupava 27 Nov

Obytný súbor Nový majer - Stupava

V Stupave má investor MPL House s.r.o. zámer vybudovať 77 bytových jednotiek v projekte s názvom Nový Majer. Na pozemku s rozlohou 8 205m2 by mali vyrásť 3 bytové objekty.

Novostavby
Rekreačné domy pri Senci 24 Nov

Rekreačné domy pri Senci

Na posudzovanie bol predložený ďalší zámer na novú výstavbu v okolí Senca s cieľom vybudovať na 84 pozemkoch 84 rekreačných domčekov s celoročným využitím.

Novostavby