Vyhľadať nehnuteľnosti - reality
Realitné kancelárie
Súkromní inzerenti
NARKS
Poradne
Info

Články pre verejnosť

Zoradiť podľa
Hľadať text:

Seriál rozhovorov: V Prešove je málo novostavieb i pozemkov

Napriek tomu, že Prešovský kraj prechádza najväčším realitným rozvojom za posledných 20 rokov, ponuka nových bytov a domov stále nestačí uspokojiť dopyt. Ako to riešia záujemcovia o bývanie, nám povedali realitní odborníci Štefan Hofer, konateľ Reality Hofer, Dominik Čuha, konateľ KING REAL, Radovan Krajňák, konateľ GARANT REAL a Rastislav Štalmach, riaditeľ siete ARCHEUS reality.
Dátum vloženia21.11.2018 Aktualizované21.11.2018

Bývanie podľa vašich predstáv

Bývať mimo ruchu Bratislavy, ale zároveň mať na dosah všetky vymoženosti, ktoré nám vie poskytnúť. Podobnú predstavu majú určite viacerí, ktorí sa obzerajú po novom bývaní. Ak túžite po kľude a väčšom súkromí v rozumnej vzdialenosti od hlavného mesta, možno ste svoju pozornosť už niekedy upriamili na obec Dunajská Lužná. Práve v tejto lokalite nedávno vyrástlo 33 dnes už úspešne skolaudovaných rodinných domov. Projekt developera GRUNDER LUŽNÁ s.r.o. nesie názov Grunder.
Dátum vloženia20.11.2018 Aktualizované20.11.2018

Na českom rezidenčnom trhu sú v kurze menšie byty, ich cena bude stúpať

Trendom v segmente rezidenčných nehnuteľností v ČR podľa českých developerov v roku 2019 bude predovšetkým záujem o menšie byty. Bude pokračovať zvyšovanie cien rezidenčných nehnuteľností, hlavne zásluhou zdražovania stavebných prác a materiálov. Vyplýva to zo štúdie developerských spoločností v ČR za tretí kvartál 2018, spracovanej firmou CEEC Research v spolupráci s KPMG Česká republika.
Dátum vloženia20.11.2018 Aktualizované20.11.2018

Hľadáte nový začiatok pre vašu rodinu? Doprajte si exkluzívne a dostupné bývanie.

Hľadáte ideálny domov, dvojdom alebo byt, vašich snov? Máte presnú predstavu a túžite po súzvuku s prírodou, dostupnosťou a plnou občianskou vybavenosťou? Máme pre vás dobrú správu, pretože máme to, čo chcete!
Dátum vloženia16.11.2018 Aktualizované16.11.2018

Životná úroveň Slovákov sa zvyšuje, máme však slabú finančnú disciplínu

Aj napriek tomu, že podľa štatistík by sa mali mať Slováci lepšie, z rôznych prieskumov vyplýva, že peňazí nemajú nazvyš. Príčinou je nezdravý finančný životný štýl a chýbajúce finančné plánovanie.
Dátum vloženia16.11.2018 Aktualizované16.11.2018

Malá kuchyňa - vaša životná výzva

Úložného priestoru nie je nikdy dosť. A v kuchyni sa to prejavuje dvojnásobne. Čím menší kuchynský kút tým obťažnejšie je vyčarovať veľkorysý interiér. Chyby nastanú ľahko a ich odstránenie je potom o to náročnejšie. Ako teda všetko potrebné vtesnať do niekoľkých metrov štvorcových?
Dátum vloženia14.11.2018 Aktualizované14.11.2018

8 chýb, ktoré najčastejšie robíme pri predaji nehnuteľnosti

Veľká väčšina ľudí predáva dom alebo byt len raz alebo dvakrát za život, preto je pochopiteľné, že s tým nemá veľa skúseností. Z toho vyplýva aj množstvo chýb a omylov, ktorých sa pri predaji dopúšťajú. Prezradíme vám, ktoré sa podľa skúseností odborníkov vyskytujú najčastejšie.
Dátum vloženia14.11.2018 Aktualizované14.11.2018

Zelené Vlčince v Žiline spustili predpredaj bytov

Developerská spoločnosť Reinoo, postaví v Žiline svoj doposiaľ najväčší rezidenčný projekt. Zelené Vlčince vyrastú v zabývanej mestskej časti Vlčince. V pešej dostupnosti od vodného diela a žilinského lesoparku pribudne 140 nových bytov a 200 parkovacích miest.
Dátum vloženia13.11.2018 Aktualizované13.11.2018

Objem investícií do nehnuteľností na celom svete tento rok stúpol

Napriek geopolitickej neistote a spomaleniu ekonomického cyklu sa objem investícií na globálnom realitnom trhu medziročne zvýšil o 18 % a dosiahol nový rekord 1,8 bilióna amerických dolárov. Vyplýva to zo správy spoločnosti Cushman & Wakefield.
Dátum vloženia12.11.2018 Aktualizované12.11.2018

INTERIÉR V MINIMALISTICKOM ŠTÝLE

„Menej je viac“ – toto heslo, prvýkrát použité slávnym architektom funkcionalizmu Ludwigom Mies van der Rohe (autorom vily Tugendhat) presne vystihuje podstatu minimalistického štýlu. Jeho základným princípom je dosiahnuť maximálneho efektu za použitia minimálnych prostriedkov, kedy funkčnosť dostáva prednosť pred dekoratívnosťou.
Dátum vloženia9.11.2018 Aktualizované9.11.2018

Magazín Reality

Životná úroveň Slovákov sa zvyšuje, máme však slabú finančnú disciplínu

Životná úroveň Slovákov sa zvyšuje, máme však slabú finančnú disciplínu

Flexi living projekt

Hľadáte nový začiatok pre vašu rodinu? Doprajte si exkluzívne a dostupné bývanie.

  • Zobraziť publikovaný inzerát