Chata, drevenica, zrub | 78 m²
Ponúkame na predaj vkusne a štýlovo zrekonštruovanú poschodovú rekreačnú chatu v tichej čati ob
76,900 € 986 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 68 m²
Hľadáte kúsok histórie v tomto modernom svete? Hľadáte chalúpku, ktorá Vám pripomenie Vaše práz
20,900 € 307 €/m²
Garáž | Železničiarska | 24 m²
Na predaj nadštandardne veľká garáž – Železničiarska ulica, Topoľčany Ponúkame na predaj nadšt
23,500 € 979 €/m²
Rekreačný pozemok | 4,366 m²
Exkluzívne na predaj mierne svahovitý rekreačný pozemok o veľkosti 4 366 m2 v obci Malá Lehota
29,000 € 7 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom, veľmi zachovalom stave, situo
160,000 € 727 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 830 m²
Premium Living vám s radosťou predstavuje Individuálnu domovú výstavbu Ješkova Ves – novú lokal
58.7 €/m2 59 €/m2
Rodinný dom | 220 m²
Na predaj priestranná novostavba rodinného domu v obci Horné Zelenice – pokojné bývanie s veľký
255,000 € 1159 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 830 m²
Exkluzívne na predaj rovinatý rekreačný pozemok o veľkosti 830m2 priamo v obci Hodruša-Hámre, č
45,000 € 54 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj dobový, zachovalý a udržiavaný rodinný dom z roku 1940 v mode
85,000 € 1063 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | 30 m²
Ponúkame na prenájom nezariadenú kanceláriu o rozlohe cca 30m2 v centre mesta Zlaté Moravce. C
300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Generála Svobodu | 56 m²
Hľadáte bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? No zároveň vyžadujete bezpe
66,900 € 1195 €/m²
3 izbový byt | J. Kráľa | 74 m²
Ponúkam na predaj 3-izbový byt o výmere 74 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí bytového domu vo
85,000 € 1149 €/m²
3 izbový byt | Sitnianska | 62.08 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt s výmerou 62,08 m², situovaný na 2. posc
124,900 € 2012 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Znížená cena. Exkluzívne ponúkame na predaj 6-izbový rodinný dom, v pokojnej časti mesta Partiz
114,900 € 575 €/m²
Objekt pre obchod | J. Kozačeka | 525 m²
EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Moderná polyfunkčná budova v srdci mesta Zvolen Predstavujeme vám jedinečn
799,990 € 1524 €/m²
2 izbový byt | 65 m²
Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt s malou lóogiou na sídlisku Zlatý potok. Byt prešiel čía
620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Podkolibská | 360 m²
Predstavujeme vám veľkorysú vilu s veľmi reprezentatívnym charakterom, ktorá ponúka ideálne pro
4,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
4 izbový byt | Pod Táborom | 217.58 m²
Nadštandardný mezonetový 4 izbový byt na predaj v širšom centre Prešova – moderné a komfortné b
355,000 € 1632 €/m²
4 izbový byt | Pod Táborom | 274.8 m²
435,600 € 1585 €/m²
Priestor pre výrobu | 1,099 m²
Investičná príležitosť pre rôzne typy podnikania, od výroby a skladovania až po administratívne
959,000 € 873 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 93.51 m²
Našli sme vám dokonalú rekreačnú chatu, ktorá vám bude útočiskom počas voľných dní, spôsobom, a
243,000 € 2599 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 67 m²
Realitná kancelária Mentor Group Real Estate ponúka na predaj priestranný 2 - izbový apartmán v
299,000 € 4463 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 93.51 m²
Predstavujeme vám ideálnu, celoročne obývateľnú rekreačnú chatu, ktorá vám môže byť domovom, út
243,000 € 2599 €/m²
Rodinný dom | Tulipánová | 225 m²
Naša realitná kancelária Vám exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom vo Fiľakove v tichej lokal
135,000 € 600 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.