NA PRENÁJOM KANCELÁRSKE PRIESTORY - BOČIAR

Reality Bočiar

Kancelárie, administratívne priestory | 30 m²

Branislav Čuri vám ponúka na prenájom kancelársky priestor len 20 km od Košíc v obci Bočiar. D

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bočiar

200 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

2-izb. byt v Starom Meste s možnosťou úpravy na 3-izb.

Reality Košice-Staré Mesto

2 izbový byt | Palackého | 85.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt v jednej z najžiadanejších lokalít v Košiciach, v S

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

249,990 € 2924 €/m²

NA PRENÁJOM 2 ZREKONŠTRUOVANÉ GARSÓNKY NA KYSUCKEJ ULICI

Reality Košice-Západ

Garsónka | Kysucká | 30 m²

BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na prenájom 2 kompletne zrekonštruované garsónky, ktoré sa nachád

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Košice-Západ

600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

RODINNÝ DOM NA HOLUBYHO ULICI

Reality Košice-Juh

Rodinný dom | Holubyho | 115 m²

MELIOR REALITY by Braňo Čuri vám ponúka na predaj rodinný dom s výbornou polohou na ulici Holub

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Košice-Juh

380,000 € 3304 €/m²

Prenájom kancelárie v centre Košíc – Mlynská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 62 m²

Na prenájom kancelársky priestor o výmere 62 m² v atraktívnej lokalite centra mesta. Dispozíci

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Košice-Staré Mesto

700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

RD Ruskov - 4 izbový nadčasový, unikátny bungalov s certifikátom A0, 148m2

Reality Ruskov

Rodinný dom | 148 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri ponúka na predaj: Nehnuteľnosť sa nachádza v obci Ruskov, okre

Publikované: 21.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Ruskov

410,000 € 2770 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

ĽUDVÍKOV DVOR | 4-izbový RD | Moderne zariadený | Klimatizácia | 2x Kúpeľňa | Parking

Reality Košice-Šaca

Rodinný dom | Ľudvíkov dvor | 170 m²

GH Realitná kancelária ponúka na prenájom zariadený 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v zast

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Košice-Šaca

1,990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Dlhá Ves - Rozsiahly výrobný areál pripravený na okamžité využitie o celkovej výmere 29.000m2

Reality Dlhá Ves

Priestor pre výrobu | 1,800 m²

GH Real Vám ponúka na predaj rozsiahly výrobný areál v obci Dlhá Ves, v okrese Rožňava, so stra

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Dlhá Ves

850,000 € 472 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Priestranný 3-izbový byt po rekonštrukcii – Sídlisko 1. mája

Reality Vranov nad Topľou

3 izbový byt | Sídlisko 1. Mája | 67 m²

Na predaj ponúkame 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite mesta Vrano

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Vranov nad Topľou

89,990 € 1343 €/m²

REZERVOVANÉ - Svetlý 4-izbový byt (81 m²) s loggiou v obľúbenej lokalite Košice – Západ

Reality Košice-Západ

4 izbový byt | Slobody | 81 m²

GH Real ponúka na predaj svetlý 4-izbový byt na ulici Slobody č. 17 so skvelou dostupnosťou do

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Západ

230,000 € 2840 €/m²

PREDAJ RD Čaňa, 4 izbový

Reality Čaňa

Rodinný dom | 160 m²

PETER MINARČÍK z Branislav Čuri Reality ponúka na predaj: Obec Čaňa, Košická ulica, pokojná ča

Publikované: 24.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Čaňa

319,990 € 2000 €/m²

Atraktívnejšia cena! Predaj, záhradny pozemok 528 m2 s chatkou, Šemša

Reality Šemša

Záhradná chatka | 30 m²

Obec Šemša, len 12 km od Košíc, s priamým napojením na cestu I. triedy do Košíc. Peter Minarčí

Publikované: 15.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šemša

100,000 € 3333 €/m²

NOVOSTAVBA, AMFIK HOUSE, MEZONETOVÝ 4 IZBOVÝ BYT „D“ S TERASAMI, 274,8 m2, PREŠOV

Reality Prešov

4 izbový byt | Pod Táborom | 274.8 m²

Nadštandardný mezonetový 4 izbový byt na predaj v širšom centre Prešova – moderné a komfortné b

Publikované: 05.12.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Prešov

435,600 € 1585 €/m²

MULTIFUNKČNÁ HALA V PRIEMYSELNEJ ZÓNE, STROJNÍCKA, PREŠOV - NIŽNÁ ŠEBASTOVÁ

Reality Prešov

Priestor pre výrobu | 1,099 m²

Investičná príležitosť pre rôzne typy podnikania, od výroby a skladovania až po administratívne

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Prešov

959,000 € 873 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v obci Hradište, okres Partizánske.

Reality Hradište

Rodinný dom | 150 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hradište. Dom bol postavený v roku 1962 z

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hradište

124,000 € 827 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Exkluzívny predaj rodinného domu v obci Skalka nad Váhom, okres Trenčín

Reality Skalka nad Váhom

Rodinný dom | 140 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj poschodový štvorizbový rodinný dom v obci Skalka nad Váhom, o

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Skalka nad Váhom

138,000 € 986 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE na predaj rodinný dom v obci Urmince, okres Topoľčany

Reality Urmince

Rodinný dom | 115 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj rodinný dom v obci Urmince. Dom bol postavený v roku 1976 z p

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Urmince

124,000 € 1078 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

PREDAJ 5- izbový RD s pekným pozemkom v krásnom prostredí v obci Jurová.

Reality Jurová

Rodinný dom | 132 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 5-izbový RD s jedinečnou atmosférou vidieckeho domu, UP 132m2, nac

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Jurová

255,000 € 1932 €/m²

BYT C2 - HRBOVÁ RESIDENCE - BÝVANIE NADOVŠETKO

Reality Košice-Sever

4 izbový byt | 306.22 m²

Luxusný 4-izbový byt v projekte HRBOVÁ RESIDENCE je zárukou výnimočného životného štýlu a nekom

Publikované: 23.09.2024 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Sever

Cena na vyžiadanie

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ RODINNÝ DOM V OBCI PROSIEK

Reality Prosiek

Rodinný dom | 125 m²

🏡 Rodinný dom na predaj – novostavba Prosiek, Liptov Predstavte si, že sa ráno zobudíte do tic

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Prosiek

249,990 € 2000 €/m²

DEVELOPERSKÝ POZEMOK PRI NOVOSTAVBE ZELENA STRÁŇ

Reality Košice-Vyšné Opátske

Pozemok pre rodinné domy | 6,148 m²

BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na predaj developerký pozemok o výmere 6 184 m² určený na develo

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Vyšné Opátske

1,200,000 € 195 €/m²

ZION RESIDENCE - NOVÝ PROJEKT V ŠIRŠOM CENTRE - 3 IZB BYT 3.16

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Holubyho | 66.5 m²

Predstavte si bývanie, ktoré spája moderný dizajn, kvalitu a výbornú dostupnosť do centra mesta

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

230,505.6 € 3466 €/m²

ZION RESIDENCE - NADČASOVÉ BÝVANIE - 2 IZB BYT 2.09

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Holubyho | 57.6 m²

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

194,244 € 3372 €/m²

NA PRENÁJOM RODINNÝ DOM V POĽOVE

Reality Košice-Poľov

Rodinný dom | Poľovská | 197 m²

Rodinný dom na prenájom v pokojnej tichej lokalite s rýchlym prístupom do mesta Predstavte si

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na prenájom Košice-Poľov

1,800 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Byty na predaj v Bratislave (8524)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Reality v Martine (743)
Rodinné domy na predaj (23116)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Upresniť hľadanie