Predaj pozemku v Malej Lehote- Znížená cena

Reality Malá Lehota

Rekreačný pozemok | 4,366 m²

Exkluzívne na predaj mierne svahovitý rekreačný pozemok o veľkosti 4 366 m2 v obci Malá Lehota

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lehota

29,000 € 7 €/m²

REZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj veľký rodinný dom so slnečným pozemkom 650m2 v obci Hrochoť.

Reality Hrochoť

Rodinný dom | 220 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom v pôvodnom, veľmi zachovalom stave, situo

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hrochoť

160,000 € 727 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne na predaj nové stavebné pozemky s IS o veľkosti 830 m2 v IBV Ješkova Ves.

Reality Ješkova Ves

Pozemok pre rodinné domy | 830 m²

Premium Living vám s radosťou predstavuje Individuálnu domovú výstavbu Ješkova Ves – novú lokal

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Ješkova Ves

58.7 €/m2 59 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj pozemku v Hodruši-Hámroch

Reality Hodruša-Hámre

Pozemok pre rodinné domy | 830 m²

Exkluzívne na predaj rovinatý rekreačný pozemok o veľkosti 830m2 priamo v obci Hodruša-Hámre, č

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Hodruša-Hámre

45,000 € 54 €/m²

Rodinný dom v slušnej obci s veľkorysým pozemkom (4134 m2) - Kosihy nad Ipľom

Reality Kosihy nad Ipľom

Rodinný dom | 80 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj dobový, zachovalý a udržiavaný rodinný dom z roku 1940 v mode

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kosihy nad Ipľom

85,000 € 1063 €/m²

Prenájom kancelárie

Reality Zlaté Moravce

Kancelárie, administratívne priestory | 30 m²

Ponúkame na prenájom nezariadenú kanceláriu o rozlohe cca 30m2 v centre mesta Zlaté Moravce. C

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Zlaté Moravce

300 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Znížená cena. Predaj rodinný dom, 578 m2, Partizánske.

Reality Partizánske

Rodinný dom | 200 m²

Znížená cena. Exkluzívne ponúkame na predaj 6-izbový rodinný dom, v pokojnej časti mesta Partiz

Publikované: 12.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Partizánske

114,900 € 575 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - PANORAMATICKÝ VÝHĽAD A SKVELÁ ADRESA - predaj 2,5 izbový byt Partizánske.

Reality Partizánske

2 izbový byt | Generála Svobodu | 56 m²

Hľadáte bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? No zároveň vyžadujete bezpe

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

66,900 € 1195 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj priestranný 3-izbový byt 74m2 v Partizánskom – ul. Janka Kráľa, sídlisko Šípok

Reality Partizánske

3 izbový byt | J. Kráľa | 74 m²

Ponúkam na predaj 3-izbový byt o výmere 74 m², nachádzajúci sa na 3. poschodí bytového domu vo

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Partizánske

85,000 € 1149 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

RERZERVOVANÉ - Exkluzívne na predaj 3izbový byt v pôvodnom stave o výmere 62,08m2 v Banskej Bystrici- Sásová.

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Sitnianska | 62.08 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt s výmerou 62,08 m², situovaný na 2. posc

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

124,900 € 2012 €/m²

PREDAJ, moderná polyfunkčná budova v centre Zvolena

Reality Zvolen

Objekt pre obchod | J. Kozačeka | 525 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ Moderná polyfunkčná budova v srdci mesta Zvolen Predstavujeme vám jedinečn

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Zvolen

799,990 € 1524 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom 2 izbového bytu s malou lóogiou,

Reality Zvolen

2 izbový byt | 65 m²

Ponúkame vám na prenájom 2 izbový byt s malou lóogiou na sídlisku Zlatý potok. Byt prešiel čía

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

620 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj 2 izbový byt ul. Mlynarovičova v Bratislave na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Mlynarovičova | 59 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame Vám na predaj krásny 2 izbový byt na 8p./ 12p. o výmere byt s príslušenstvo

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

218,000 € 3695 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 2 izbový, bezbariérový, zariadený byt na Zvolenskej ul. v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Zvolenská | 40 m²

Ponúkame na prenájom 2-izbový zrekonštruovaný byt o výmere 48 m² nachádzajúci sa na vyvýšenom p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Nitra

600 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

RD Rača - vaše nové fitness/fyzio štúdio. A váš nový dom. Všetko v jednom.

Reality Bratislava-Rača

Rodinný dom | Plickova | 221 m²

Ak hľadáte priestor, v ktorom môžete žiť aj pracovať, vytvoriť si vlastné štúdio pohybu, fyzio-

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Rača

599,000 € 2710 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-izbový byt pri centre KEŽMAROK – výhľad na Tatry z 5. poschodia

Reality Kežmarok

3 izbový byt | Garbiarska | 68 m²

Byt, ktorý si vás získa výhľadom. Z posledného poschodia vás každý deň čakajú Vysoké Tatry ako

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

159,700 € 2349 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

záhrada / KOŠICKÁ POLIANKA

Reality Košická Polianka

Záhrada | 517 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj záhradu v tichej a príjemnej záhradk

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Košická Polianka

22,500 € 44 €/m²

pozemok ako investícia / TRSŤANY

Reality Trsťany

Komerčná zóna | 4,561 m²

Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemok určený v územnom pláne obce

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Trsťany

43,854 € 10 €/m²

VÝNOSNÁ INVESTÍCIA V REVÚCEJ: Zrekonštruovaný bytový dom s 24 bytmi a energetickou nezávislosťou

Reality Revúca

Objekt pre obchod | 1,200 m²

Bezpečná investícia s pravidelným príjmom – budova v centre Revúcej Ponúkame na predaj významn

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Revúca

499,000 € 416 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - 3-izbový byt s výhľadom na Rimavu | 81 m² | TOP lokalita SÍDLISKO RIMAVA

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 81 m²

GH Real ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s rozlohou 81 m² na vyhľadávanom sídlisku Rim

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

107,000 € 1321 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

CHATA / DOM S POZEMKOM 713m2, STARÁ LESNÁ, VYSOKÉ TATRY

Reality Vysoké Tatry

Chata, drevenica, zrub | 93.51 m²

Predstavujeme vám ideálnu, celoročne obývateľnú rekreačnú chatu, ktorá vám môže byť domovom, út

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vysoké Tatry

243,000 € 2599 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj, stavebný pozemok, Počúvadlianske jazero

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | 143 m²

Ponúkame vám exkluzívne na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami, ideálny na stavbu c

Publikované: 09.05.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

39,000 € 273 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Soľčany s pozemkom o výmere 906 m²

Reality Solčany

Rodinný dom | Poľovnícka | 100 m²

Premium Living Vám ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v tichej nepriechodnej ulici v

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Solčany

148,000 € 1480 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - Veľký 1i byt s potenciálom úpravy na 2i 48,3 m² , M. Rázusa - BB

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | M. Rázusa | 48.3 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkam na predaj veľký 1 izbový byt s možnosťou prerobeni

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena na vyžiadanie

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8524)
Byty v Banskej Bystrici (1376)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30372)
Rodinné domy na predaj (23116)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (174)
Reality v Martine (743)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Upresniť hľadanie