3 izbový byt | 52.24 m²
Dokončenie už tento rok! Pozrite si video skopírovaním tohto linku: https://youtube.com/shorts/
165,000 € 3158 €/m²
2 izbový byt | Sabinovská | 53 m²
PRENAJATÝ Hľadáte bývanie, ktoré vám ponúkne komfort mestského života a zároveň priestor na odd
850 €/mesiac 16 €/mesiac/m²
Garsónka | Kysucká | 30 m²
BRANISLAV ČURI REALITY ponúka na prenájom 2 kompletne zrekonštruované garsónky, ktoré sa nachád
600 €/mesiac 20 €/mesiac/m²
Objekt pre obchod | Mlynská | 406 m²
Na prenájom atraktívne komerčné priestory po známom bare Meduza, situované priamo v centre mest
2,750 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Mlynská | 130 m²
Priestor o výmere 130m2 tvoria 3 veľké samostatné miestnosti, toaleta a kuchynka. Cena: nájom
1,100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 160 m²
GH Realitná kancelária Vám ponúka na predaj krajný rodinný dom na obľúbenej Javorovej ulici v R
134,990 € 844 €/m²
Rodinný dom | Ľudvíkov dvor | 170 m²
GH Realitná kancelária ponúka na prenájom zariadený 4-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v zast
1,990 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
1 izbový byt | Ružínska | 28 m²
GH Real ponúka na predaj 1-izbový byt v obľúbenej lokalite Košíc - mestská časť Terasa, na Ruží
134,000 € 4786 €/m²
3 izbový byt | 78 m²
GH Real ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v projekte Panoráma v Košiciach na Jelšovej u
317,990 € 4077 €/m²
3 izbový byt | Rajecká | 66 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej a pokojnej lokalite na Rajeckej ulici v
187,000 € 2833 €/m²
3 izbový byt | Záhradnícka | 92 m²
Ponúkame na predaj kvalitný 3-izbový byt v zánovnej novostavbe z roku 2007, nachádzajúcej sa na
365,000 € 3967 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 75 m²
Hľadáte miesto, kde si oddýchnete od mesta, no zároveň tu môžete bývať celoročne? Táto chata v
183,500 € 2447 €/m²
3 izbový byt | Prachatická | 62.79 m²
Ponúkame na prenájom 3-izbový byt vo Zvolene, na obľúbenom sídlisku Zlatý Potok, na Prachaticke
650 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,025 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Tehla (okres
17,500 € 17 €/m²
Orná pôda | 9,896 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj súbor pozemkov v katastrálnom území Voznica , okres Žarnovica. Id
9,896 € 1 €/m²
Vinica, chmelnica | 1,213 m²
Exkluzívne: Vinica s výrobňou, niekoľkými ovocnými stromami a tromi niekoľkostoročními pravími
17,900 € 15 €/m²
Rodinný dom | Alstrova | 58.13 m²
Hľadáte pokojné bývanie s rodinnou atmosférou v blízkosti prírody ale na skok od mesta? Táto po
279,000 € 4800 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Rezervované: Hľadáte bývanie, ktoré má svoju tvár a atmosféru? Tento tradičný vidiecky dom v ob
235,000 € 1958 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 890 m²
Spoločnosť CORRIS, v zastúpení klienta, ponúka na predaj lukratívny stavebný pozemok v zaujímav
229,000 € 257 €/m²
Rodinný dom | 88 m²
Predaj rodinného domu v malebnej obci Chrámec pri Rimavskej Sobote Lokalita: Chrámec, okres Rim
55,000 € 625 €/m²
Rodinný dom | 170 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj moderný rodinný dom len pár minúť od
299,000 € 1759 €/m²
Komerčná zóna | 4,561 m²
Bohumír Zaujec (RECLOUD Reality partner) prináša na predaj pozemok určený v územnom pláne obce
43,854 € 10 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 1,350 m²
Dávame vám do pozornosti skvelú príležitosť – stavebný pozemok v lukratívnej časti mesta Prievi
253,600 € 188 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,371 m²
Hľadáte pokoj vidieka s výbornou dostupnosťou do mesta? Postavte si svoj vysnívaný domov na okr
43 €/m2 43 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.