Stavebný pozemok na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pod Stráňami | 1,729 m²

Hľadáte investičnú príležitosť na Liptove? Ponúkame vám atraktívny stavebný pozemok na severe L

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

110 €/m2 110 €/m2

Chatka pri zjazdovke v Jasnej + 2 parkovacie miesta

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 56 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka: ZRUBOVÁ CHATKA NA PREDAJ – IDEÁLNA NA REKREÁCIU Hľa

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Pripravujeme do ponuky na predaj moderný 3-izbový byt.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 75 m²

Pripravujeme do ponuky moderný 3-izbový byt s parkovacím miestom v pešej dostupnosti do centra

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Veľkorysý 4 izbový byt na bývanie aj podnikanie

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 1. mája | 145 m²

Hľadáte efektívne riešenie pre svoje podnikanie aj súkromie? Realitná kancelária RESIDENCE ponú

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

295,000 € 2034 €/m²

Pozemok na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Žiarska | 2,084 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii Residence Vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

89 €/m2 89 €/m2

Stavebné pozemky na predaj, Liptovský Mikuláš časť Ondrašová

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Ondrejová | 1,648 m²

Hľadáte stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši? Máme pre vás riešenie! Exkluzívne iba v realitn

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

100 €/m2 100 €/m2

Štýlový 2-izbový apartmán v top lokalite Demänovej

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 41.77 m²

Hľadáte nehnuteľnosť na Liptove, ktorá spája rodinné zážitky s rozumným podnikaním? Residenc

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

199,000 € 4764 €/m²

Znížená cena!!! Mezonet 113 m² + 3 balkóny – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Palučanská 629 | 113 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj priestranný 4‑izbový mezonet s premyslenou dispo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

305,000 € 2699 €/m²

REZERVOVANÉ NA PREDAJ Priestranný 4-izbový byt s výmerou 79,8 m² centrum

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Kollárova | 79 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 79,8 m²

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

209,900 € 2657 €/m²

RODINNÉ BYTY v absolútnom centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 83.7 m²

Vymeňte ranné zápchy a strácanie času rozvážaním detí za život, kde máte všetko na dosah ruky.

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

271,497 € 3244 €/m²

Moderný 2-izbový byt v projekte Tatra City Residence – ideálne mestské bývanie na dosah všetkého

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štúrova | 39.37 m²

Vymeňte ranné zápchy a zdĺhavé presuny, kde máte všetko poruke. Objavte moderný 2-izbový byt v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

173,274 € 4401 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte Rezidencia Bocian

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 37.3 m²

Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 1. p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Dizajnový 3 izbový byt na predaj - centrum Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 120.15 m²

Residence realitná kancelária ponúka na predaj priestranný a moderne zrekonštruovaný 3-izbový b

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

320,000 € 2663 €/m²

Penzión s kapacitou 40 lôžok na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Hotel, penzión, ubytovňa | 750 m²

Realitná kancelária RESIDENCE, z poverenia majiteľa tohto krásneho penziónu na Liptove, ponúka

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Stavebný pozemok s výhľadom, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 491 m²

Ponúkame lukratívny stavebný pozemok v mestskej časti Liptovského Mikuláša. Pozemok je svahovit

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

89,000 € 181 €/m²

Záhradka na predaj, Liptovský Mikuláš

Exkluzívne iba v Residence realitnej kancelárii Vám ponúkame na predaj záhradku s malou chatkou

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

12,900 € 30 €/m²

MODERNÝ MESTSKÝ APARTMÁN: Štýlový a zabehnutý apartmán v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Chrenoviská | 45 m²

Hľadáte miestečko pre seba alebo investíciu, ktorá spája moderný mestský dizajn s okamžitým zis

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,000 € 4200 €/m²

Predaj 5-izbového mezonetu v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

5 a viac izbový byt | Palúčanská 632/89 | 137 m²

Realitná kancelária RESIDENCE ponúka na predaj priestranný 5-izbový mezonet s rozlohou 137 m²,

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

299,000 € 2182 €/m²

Na predaj štýlový 1-izbový apartmán v rezorte Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Ráztocká | 39 m²

Hľadáte bývanie, kde sa každý deň budete cítiť ako na dovolenke? Ponúkame vám exkluzívnu prílež

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

118,500 € 3038 €/m²

4 - izbový byt s možnosťou loftovej úpravy - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Štúrova | 97.75 m²

Hľadáte výnimočné bývanie, ktoré si prispôsobíte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra Cit

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

351,560 € 3597 €/m²

Moderný apartmán s terasou a nízkymi nákladmi v Liptovskom Mikuláši

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Kpt. Nálepku | 70 m²

Realitná kancelária Residence Real ponúka na predaj moderný apartmán v novšom projekte na ulici

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

128,590 € 1837 €/m²

Zabehnutý penzión s reštauráciou, wellnessom a bytom pre majiteľa!

Reality Liptovský Mikuláš

Hotel, penzión, ubytovňa | 799 m²

Realitná kancelária Residence vám exkluzívne ponúka na predaj nehnuteľnosť, aká sa nepredáva ča

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

1,350,000 € 1690 €/m²

Pivný dom Liptova - legendárna Krčma Váh na predaj

Reality Liptovský Mikuláš

Reštauračné priestory | Borbisova | 420 m²

Hľadáte ready business ponuku? Ak áno tak tu je riešenie! Exkluzívne iba v Realitnej kancelárii

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Mikuláš

700,000 € 1667 €/m²

Záhradná chatka na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Exkluzívne iba v Residence realitnej kancelárii Vám ponúkame na predaj záhradnú chatku v záhrad

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

24,000 € 800 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Reality v Martine (744)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie