2 izbový byt | Odbojárska | 63 m²
Hotel Demänová Apartments tvorí jeden samostatný bytový celok nachádzajúci sa na vstupe do najv
217,000 € 3444 €/m²
3 izbový byt | 90.55 m²
Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v novostavbe CENTRUM Včela nachádzajúci sa v centre mesta L
395,000 € 4362 €/m²
2 izbový byt | Odbojárska | 53 m²
...
213,000 € 4019 €/m²
Rekreačný pozemok | Ráztocká | 926 m²
Beňo reality Vám ponúka posledný rekreačný stavebný pozemok pri VN Liptovská Mara, katastrálne
175 €/m2 175 €/m2
Apartmán | Demänovská cesta | 30.16 m²
Ponúkame na predaj investičný rekreačný apartmán v obľúbenom rezorte Via Jasná, nachádzajúcom s
125,000 € 4145 €/m²
Iný poľnohosp. pozemok | Dechtárska | 1 m²
Leonides Real Vám ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely na viacerých parcelách (pozemkoch).
Info v RK
3 izbový byt | Žiarska | 65.6 m²
Exkluzívne vám na predaj ponúkame jedinečnú príležitosť získať zrekonštruovaný 3 izbový byt o v
99,900 € 1523 €/m²
Rodinný dom | Lazisko | 168 m²
Ponúkam na predaj novostavbu moderného Rodiiného domu pod úpaťím Nizkych Tatier v obci Lazisko.
299,500 € 1402 €/m²
Lesná pôda | Nezadaná | 5,721.31 m²
Predaj pozemkov v katastrálnom území Svätý Štefan, obec Liptovský Mikuláš, druh lesný pozemok,
Info v RK
2 izbový byt | Kapitána Nálepku | 61 m²
Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM V inzeráte je nafot
177,252 € 2906 €/m²
3 izbový byt | Kapitána Nálepku | 82 m²
Directreal LMCity - NOVÉ BYTY, KDE SA KOMFORT STRETÁVA S MODERNÝM ŠTÝLOM Predstav si miesto,
241,818 € 2949 €/m²
1 izbový byt | Kapitána Nálepku | 51 m²
151,795 € 2976 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jahodová | 431 m²
Realitná spoločnosť Eden Real estate, Vám predstavuje na predaj mierne svahovitý pozemok o výme
73,500 € 171 €/m²
Komerčná zóna | Ráztocká | 918 m²
Realitná spoločnosť Eden Real estate, Vám predstavuje na predaj pozemok o výmere 918 m2, nachád
129 €/m2 129 €/m2
4 izbový byt | Demänovská cesta | 66.5 m²
Ponúkam Vám na predaj štvorizbový apartmán v Demänová rezorte. Rezort sa nachádza v Demänovej,
210,000 € 3609 €/m²
Rodinný dom | Jánošíkova | 240 m²
Na predaj priestranný rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite mesta Liptovský Mikuláš , mestská ča
299,900 € 1250 €/m²
Rodinný dom | Staničná | 100 m²
Ponúkame na predaj starší rodinný dom s prístavbou zo 70-tych rokov, ktorý sa nachádza na slneč
207,990 € 2080 €/m²
Orná pôda | Podbrezinská | 1,259 m²
Investičný pozemok – Liptovský Mikuláš, Okoličné (Stošice západ) Strategická poloha pri novej
41,000 € 33 €/m²
2 izbový byt | Palúčanská | 60 m²
Ponúkame na predaj 2-izbový byt v novostavbe skolaudovanej v roku 2023, situovanej v tichej a
233,990 € 3900 €/m²
Rodinný dom | Borbisova | 70 m²
Znížená cena s pozemkom 1088m2 ! Prípadná MOŽNÁ dohoda na predaji s pozemkom o výmere 938m2 za
224,990 € 3214 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Sadová | 11,172 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj pozemok o výmere 11 172m2 v blízkosti rodinných domov v obľúbene
55 €/m2 55 €/m2
2 izbový byt | Odbojárska | 51 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj slnečný 2-izbový apartmán s priestrannou terasou v prestížnom pr
259,000 € 5078 €/m²
2 izbový byt | Odbojárska | 73 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj priestranný 2-izbový apartmán s balkónom v prestížnom projekte H
249,000 € 3411 €/m²
Iný stavebný pozemok | Ráztocká | 11,823 m²
RK SPIRIT Vám ponúka na predaj investičný pozemok s výmerou 11 823m2, so stavebným povolením a
200 €/m2 200 €/m2
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.