Priestranný byt v rodinnom dome – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Sládkovičova | 139 m²

Realitná kancelária Residence vám ponúka na predaj veľkometrážny byt vo vyhľadávanej lokalite L

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

250,000 € 1799 €/m²

Luxusný 3-izbový mezonet v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Štúrova | 212 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Vám ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť priestranný 3-izbový me

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

380,000 € 1792 €/m²

Chata zasadená do liptovskej prírody

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 210 m²

Ponúkame jedinečnú možnosť kúpiť si pokoj a relax, a tiež výhľady, ktoré len tak ľahko nezoženi

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

350,000 € 1667 €/m²

TOP výhľad na Chopok: Luxusný strešný apartmán v Demänová Rezorte

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 61.79 m²

Strategická investícia aj druhý domov: 3-izbový apartmán v Demänová Rezorte Prečo si vyberať

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

270,000 € 4370 €/m²

Slnečný stavebný pozemok s výhľadom na Tatry – Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Ráztocká | 630 m²

Realitná kancelária Residence ponúka na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 630 m² v katas

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119,900 € 190 €/m²

Zabehnutý bar s apartmánom a vlastnou vyhliadkovou vežou

Reality Liptovský Mikuláš

Reštaurácia | Dlhá | 155 m²

Táto investičná príležitosť spája históriu s moderným podnikaním. Na predaj je kompletne zrekon

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt, Liptovský Mikuláš - Nábrežie

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Vrbická | 82 m²

Realitná kancelária RESIDENCE Liptovský Mikuláš ponúka 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Li

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

187,000 € 2280 €/m²

Multifunkčný objekt na podnikanie na predaj – Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | Priemyselná | 400 m²

Hľadáte dobré miesto na podnikanie? Exkluzívne v realitnej kancelárii Residence real Vám ponúka

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Mikuláš

450,000 € 1125 €/m²

Stavebný pozemok s pekným výhľadom na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 187 €/m²

Tatra City Residence: Definícia prémiového bývania v meste

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Štúrova | 110.4 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá bude vašou pýchou? V Tatra City Residence sme vytvorili limitovanú

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Originálne mezonety v centre Liptovského Mikuláša: Investičný unikát

Reality Liptovský Mikuláš

Mezonet | Štúrova | 57.3 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá sa predáva sama? Objavte netradičné mezonety v projekte Tatra City

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

210,769 € 3678 €/m²

AZ. Na PREDAJ elegantné apartmány s výhľadom na hory v obci Smrečany

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmánový dom | 0 m²

AZ. Vo výhradnom zastúpení klienta vám ponúkame na predaj luxusné apartmány&priestranné mezonet

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

155,900 €

OCCAM | INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ - Stavebný pozemok s kompletným projektom a povoleniami

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | 7,224 m²

Tiny House Resort – Liptovská Teplička Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj stavebný poz

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

800,000 € 111 €/m²

Dvojpodlažný apartmán Tatralandia!

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 59.24 m²

019-112-IRBIa Hľadáte ideálne miesto pre oddych, rodinné dovolenky alebo výhodnú investíciu s

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

190,000 € 3207 €/m²

Dvoj izbový byt v Liptovskom Mikuláši ID: 008-112-TICHOa

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | . | 79 m²

ID: 008-112-TICHOa Ponúkam na predaj 2-izbový byt v centre mesta Liptovský Mikuláš na ulici 1.

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

169,000 € 2139 €/m²

Záhrada s chatkou v Liptovskom Mikuláši ID: 006-14-TICHOa

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | . | 420 m²

ID: 006-14-TICHOa Ponúkam na predaj záhradu s chatkou v Liptovskom Mikuláši v blízkosti sídlisk

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

21,900 € 52 €/m²

Predaj 3-izbového bytu – Palúdzka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Palúčanská | 61 m²

Ponúkame na predaj priestranný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej časti Palúdzka v Liptovskom M

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

130,000 € 2131 €/m²

3-izbový byt na Nábreží v Liptovskom Mikuláši – skvelá lokalita.

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Borbisova | 70 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3-izbový byt o výmere 70 m², nachádzajúci sa vo vyhľadávanej lokalit

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

157,000 € 2243 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Liptovský Mikuláš, Podbreziny, 883m2 záhrady v osobnom vlastníctve - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

49,900 €

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Liptovský Mikuláš, Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 56 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 25.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

187,500 € 3348 €/m²

HALO reality - Predaj, záhradná chata Liptovský Mikuláš, Podbreziny, 417 m2 záharady v osobnom vlastníctve - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | 0 m²

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

16,900 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Liptovský Mikuláš, Ráztocká zátoka - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 55 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Rastislav Ološtiak, kontakt: 0944 144 698, nehnuteľnosť

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

211,800 € 3851 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, apartmán Liptovský Mikuláš, Maladinovo - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ráztocká | 38 m²

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

124,900 € 3655 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Liptovský Mikuláš, Podbreziny, Opavská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 63 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,000 € 2619 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Upresniť hľadanie