HALO reality - Predaj, záhradná chata Liptovský Mikuláš, 376 m2 záhrada Pod Stráňami - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Marián Hlavna, kontakt: 0944 515 056, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

29,900 €

HALO reality - Predaj, apartmán Liptovský Mikuláš, Maladinovo - NOVOSTAVBA - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Ráztocká | 55 m²

Publikované: 28.02.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

139,900 € 3216 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, jednoizbový byt Liptovský Mikuláš, Vrbica - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 35 m²

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

129,900 € 3711 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, chalupa Liptovský Mikuláš, Holiday Village Tatralandia

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Monika Rusiňáková, kontakt: 0902 820 000, nehnuteľnosť

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

157,000 €

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1283m² na ulici VITALIŠOVSKÁ s krásnym výhľadom na liptovské hory a lesy

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,283 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1283m² na ulici VITALIŠOVSKÁ, v mestskej č

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

220 €/m2 220 €/m2

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1729m² na ulici VITALIŠOVSKÁ s krásnym výhľadom na liptovské hory a lesy.

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok o výmere 1729m² na ulici VITALIŠOVSKÁ, v mestskej č

Publikované: 06.06.2025 Aktualizované: 13.02.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

220 €/m2 220 €/m2

BOHÚNKA | Luxusný 4-izbový byt s veľkou lodžiou v centre Liptovského Mikuláša (406)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 132.14 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj jedinečný mezanínový 4-izbový byt v projekte Bohúnka v historicko

Publikované: 08.09.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

432,900 € 3276 €/m²

Predaj! Exkluzívny apartmán v Demänovskej doline – Jasná na dosah

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 46 m²

AstonReal exkluzívne ponúka na predaj elegantný investičný apartmán v prestížnom apartmánovom k

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

218,000 € 4739 €/m²

člen NARKS

SVOBODA & WILLIAMS I 104873 l Dizajnový a priestranný apartmán s terasou a výhľadom na Nízke Tatry

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Demänovská cesta | 72 m²

Dizajnový a priestranný apartmán s terasou a výhľadom na Nízke Tatry sa nachádza v projekte Dam

Publikované: 07.05.2024 Aktualizované: 10.07.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

470,000 € 6528 €/m²

Rodinný dom Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v krásnom prostredí obce Pribylina. Dom je celý zrekonštruovaný,

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

132,000 € 1320 €/m²

DIRECTREAL|Krásny penzión na Liptove na skok do Jasnej

Reality Liptovský Mikuláš

Hotel, penzión, ubytovňa | Demänová | 444 m²

Directreal LMCity - ️ OBROVSKÝ DOM – FUNKČNÝ BIZNIS V TOP LOKALITE DEMÄNOVÁ 8 IZIEB | 3 PODLAŽ

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

999,000 € 2250 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Predám záhradnú chatku a odstúpim záhradu. ZNÍŽENÁ CENA

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Záhradná | 435 m²

Directreal LMCity - Predám záhradnú chatku v osobnom vlastníctve a odstúpim záhradu. Chatka je

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

13,000 € 30 €/m²

DIRECTREAL|Slnečný pozemok na výstavbu chalupy na skok od Liptovskej Mary

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Ráztoky | 630 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNY POZEMOK PRI LIPTOVSKEJ MARE S PRÍSTUPOM K VODE ️ Predstav si m

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119,000 € 189 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Rozľahlý a slnečný investičný pozemok v skvelej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | Ráztoky | 24,371 m²

Directreal LMCity - INVESTIČNÝ POZEMOK V SRDCI LIPTOVA – OBROVSKÝ POTENCIÁL DO BUDÚCNA Pred

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

90 €/m2 90 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|KVALITA - mobilné domy a moderný dizajn!

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Poľnohospodárska | 21 m²

Directreal LMCity - Sloboda ruka v ruke s komfortom plne vybavenej domácnosti. To je v skratke

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

43,990 € 2095 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Pokoj, príroda a výhľad – stavebný pozemok pripravený na výstavbu

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Benice | 746 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj atraktívny stavebný pozemok v pokojnej mestskej časti,

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

104,440 € 140 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|NOVÁ CENA - pozemok v Demänovej na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Demänová | 1,470 m²

Directreal LMCity - EXKLUZÍVNE v realitnej kancelárii Directreal LMCity ponúkame na predaj sln

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

39 €/m2 39 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Znížená cena Dom s garážou so super dispozíciou v Top lokalite LM - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Demänovská cesta | 180 m²

Directreal LMCity - Ponúkame Vám na predaj tento úžasný rodinný dom v Top lokalite Liptovského

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 1278 €/m²

DIRECTREAL|Pozemok na výstavbu rodinného domu v Liptovskej Ondrašovej

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | S.B. Hroboňa | 1,062 m²

Directreal LMCity - Ponúkame na predaj stavebný pozemok v Liptovskom Mikuláši, v časti Lipt. O

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

134,000 € 126 €/m²

DIRECTREAL|Investičný pozemok v blízkosti nákupného centra

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre občiansku vybavenosť | Liptovský Mikuláš | 523 m²

Directreal LMCity - Investičná príležitosť, ktorá má budúcnosť Ponúkame na predaj pozemok s

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

43,840 € 84 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Výnimočný 4 izbák s balkónom na juh vo vyhľadávanej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Vrbická | 92 m²

Directreal LMCity - BÝVANIE, KTORÉ MÁ DUŠU. MIESTO, KTORÉ SI ZAMILUJEŠ. Hľadáš byt, kde sa

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

236,990 € 2576 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Záhradná chatka so záhradou v osobnom vlastníctve.

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Záhradná | 605 m²

Directreal LMCity - Pozor, milí hľadači svojho kútika na oddych! Máme pre vás skvelú ponuku -

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

37,000 € 61 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DIRECTREAL|Skvelý 2i byt po rekonštrukcii s balkónom vo výbornej lokalite Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Jilemnického | 65 m²

Directreal LMCity - ŠTÝLOVÝ 2-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII NA SKOK DO CENTRA LIPTOVSKÉHO MIKUL

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

166,860 € 2567 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

DIRECTREAL|Byt pri pešej zóne s vlastným parkovacím miestom - investícia v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Štúrova | 46 m²

Directreal LMCity - Ak túžite po modernom bývaní v centre mesta s vlastným parkovacím miestom

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

185,000 € 4022 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Byty na predaj v Bratislave (8535)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie