Apartmán pri Liptovskej Mare – investícia, ktorá spája relax a výnos

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 30.2 m²

Tím VICTORY REALITY vám ponúka atraktívnu investičnú príležitosť – štýlový jednoizbový apartmán

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

109,000 € 3609 €/m²

Moderný 4-izbový byt v srdci Liptova

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Hviezdoslavova | 110 m²

Tím VICTORY REALITY ponúka na predaj výnimočný, kompletne a vkusne zrekonštruovaný priestor v c

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

230,000 € 2091 €/m²

Exkluzívny 2-izbový byt číslo 12 v bytovom dome Skorocel na treťom poschodí v projekte LÚKA Palúdzka, kolaudácia 09/2026.

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Eduarda Penkalu | 48.05 m²

LÚKA Palúdzka: KVALITA, KTORÚ BANKY OCEŇUJÚ. PROJEKT, KTORÝ SA VYPREDAL DO ROKA A DO DŇA. Ponú

Publikované: 27.11.2024 Aktualizované: 01.03.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

165,500 € 3210 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2 izbový byt, Iľanovo

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 55 m²

Predtým, než začnete čítať popis, pozrite si virtuálnu obhliadku( https://my.matterport.com/sho

Publikované: 03.06.2025 Aktualizované: 05.02.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

120,000 € 2273 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

ŠIKOVNÝ 4-IZBOVÝ BYT S NÁDHERNÝMI VÝHĽADMI - LIPT. MIKULÁŠ - PODBREZINY

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | 79 m²

VÝHRADNE V PONUKE TUreality NA PREDAJ VEĽKÝ 4-IZBOVÝ BYT (VELMI PRAKTICKY PREROBENÝ Z 3-IZBOVÉH

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

163,000 € 2063 €/m²

Novinka
Novinka

Lukratívne chalety v Demänovej pod Chopkom s možnosťou odpočtu DPH

Reality Liptovský Mikuláš

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Exkluzívna príležitosť v srdci Liptova – dva moderné chalety v Demänovej s vysokým potenciálom

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

550,000 € 550000 €/m²

Rekreačný pozemok na predaj, Bodice - Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Rekreačný pozemok | Bodice | 0 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok v obci Bodice. Pozemok je vhodný na investič

Publikované: 24.09.2024 Aktualizované: 16.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

2 izbový byt na predaj, 1. mája, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 47.9 m²

Na predaj útulný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v apartmánovom dome len pár m

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

119,000 € 2484 €/m²

Apartmán na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänová | 40.7 m²

Staňte sa majiteľom investičného apartmánu v blízkosti najväčšieho celoročného strediska na Slo

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

179,000 € 4398 €/m²

Rodinný dom na predaj, Bodice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Bodice | 842 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený útulný rodi

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

298,000 € 354 €/m²

Apartmán na predaj VIA JASNÁ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 34.2 m²

Reality Alpia v zastúpení Vám exkluzívne ponúka investičnú príležitosť kúpy kompletne zariadené

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

156,000 € 4561 €/m²

Apartmán VIA JASNÁ na predaj, Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | 22.1 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,000 € 4480 €/m²

Nadrozmerný byt na predaj v centre mesta, ul.Moyzesova, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

5 a viac izbový byt | Moyzesova | 220 m²

Ponúkame na predaj výnimočný nadrozmerný 6 izbový byt + kuchyňa nachádzajúci sa v centre mesta,

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

240,000 € 1136 €/m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE V PRIBYLINE – ZOSTÁVA UŽ LEN JEDEN VOĽNÝ POZEMOK

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | 668 m²

POSLEDNÁ ŠANCA NA BÝVANIE POD TATRAMI! Lokalita IBV Brezinka sa bleskovo vypredáva! Aktuálne h

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

119 €/m2 119 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

AKTUALIZOVANÁ CENA: REKREAČNÁ CHATA S HISTÓRIOU, LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ – IĽANOVO, ID: 0312

Reality Liptovský Mikuláš

Chata, drevenica, zrub | Iľanovská | 253 m²

Slovakia Sotheby’s Int. Realty ponúka na predaj rekreačnú chatu v atraktívnej časti Nízkych Tat

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 16.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

499,000 € 1972 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, mezonetový apartmán v Demänová

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 37 m²

Predám mezonetový apartmán v Via Jasná v Demänovej. Nehnuteľnosť sa pýši nielen svojou jedineč

Publikované: 09.04.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

176,000 € 4757 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt v centre Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nezadaná | 81.5 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s výmerou 81,5 m² na Komenského ulici v

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,000 € 2319 €/m²

člen NARKS

Čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom - Liptovský Mikuláš - Palúdzka

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 100 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný trojizbový rodinný dom v Liptovskom Mikuláši - Pal

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

175,000 € 1750 €/m²

člen NARKS

Luxusná investičná rekreačná vila s panoramatickým výhľadom, Liptov

Reality Liptovský Mikuláš

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 205 m²

Luxusná rekreačná vila s panoramatickým výhľadom na Liptovskú Maru a Vysoké Tatry. Najkrajšia

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

799,500 € 3900 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny pozemok v srdci prírody Liptova– Vyšné Matejkovo

Reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | 5,514 m²

Ponúkame na predaj rekreačný pozemok s výnimočnou atmosférou v obľúbenej lokalite Vyšné Matejko

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

85,000 € 15 €/m²

člen NARKS

Posledné dva stavebné pozemky s IS Liptovský Mikuláš – Háje ZNÍŽENÁ CENA

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Jefremovská | 429 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné 2 slnečné pozemky v Liptovskom Mikuláši v mestskej časti Okoli

Publikované: 20.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

70,000 € 163 €/m²

Predaj - 1 izbový byt, centrum, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | 1. mája | 22.61 m²

Ponúkame na predaj atypický byt s vyvýšeným podlažím ktorý sa nachádza v zrekonštruovanom histo

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

99,000 € 4379 €/m²

PREDAJ - Okoličné, renesančný kaštieľ v Liptovskom Mikuláši – rekonštrukcia na hotel

Reality Liptovský Mikuláš

Historický objekt | Okoličianska | 1,385 m²

Exkluzívny historický objekt v Liptovskom Mikuláši s veľkým parkom – kaštieľ OKOLIČNÉ , je pôvo

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

Polyfunkčná budova na hlavnom ťahu do centra LM

Reality Liptovský Mikuláš

Polyfunkčný objekt | Palúčanská | 530 m²

Polyfunkčná budova v TOP lokalite Predstavujeme Vám zaujímavú ponuku o ktorej treba určite po

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Objekty na predaj Liptovský Mikuláš

439,000 € 828 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Reality v Martine (744)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30384)
Upresniť hľadanie