NA PREDAJ - Záhradná chatka, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Záhradná chatka | Podtatranského | 32 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj záhradnú chatku na pozemku o výmere 393 m² v Liptovskom Mikuláši

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Liptovský Mikuláš

28,900 € 903 €/m²

Investičný 4-izbový mezonet NA PREDAJ – Demänová rezort - ročný výnos od 5%

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 79 m²

Ponúkaný 4-izbový mezonetový apartmán s terasou sa nachádza na 3. podlaží a podkroví apartmánov

Publikované: 23.09.2019 Aktualizované: 02.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

261,000 € 3304 €/m²

NA PREDAJ – investičný pozemok pri Tatralandii – Liptovský Mikuláš, Ráztoky, Maladinovo

Reality Liptovský Mikuláš

Iný stavebný pozemok | Ráztocká | 11,823 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj investičný pozemok s výmerou 11 823m2, so stavebným povolením a

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

200 €/m2 200 €/m2

Pozemok o výmere 256 349 m2 NA PREDAJ v blízkosti Lipt. Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Okoličianska | 256,349 m²

RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ rozľahlý a slnečný pozemok v katastrálnom území Okoličné v blízk

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

5 €/m2 5 €/m2

Rezervované - NA PREDAJ 1-izbový byt v NOVOSTAVBE – Victory Port, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Za luhami | 32 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj moderný 1-izbový byt v novostavbe s prakticky predelenou spálňou

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Investičný 2-izbový apartmán s výnosom v Demänová rezort, NA PREDAJ

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Demänovská cesta | 40 m²

RK SPIRIT Vám ponúka NA PREDAJ 2-izbový mezonet nachádzajúci sa na 2. poschodí apartmánového do

Publikované: 15.10.2024 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

159,900 € 3998 €/m²

Investičný pozemok pri aquaparku Tatralandia - NA PREDAJ

Reality Liptovský Mikuláš

Orná pôda | Ondrašovská | 8,552 m²

RK SPIRIT ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok s výmerou 8 552 m², nachádzajúci sa v

Publikované: 17.10.2025 Aktualizované: 09.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

32 €/m2 32 €/m2

Investičná príležitosť - NA PREDAJ 4-izbový penthouse v Demänovej

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Odbojárska | 118 m²

RK SPIRIT Vám ponúka na predaj priestranný 4-izbový penthouse s veľkou terasou v prestížnom pro

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 29.10.2025
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

484,000 € 4102 €/m²

BOHÚNKA | 4-izbový byt s 141 m2 záhradou v historickom centre Liptovského Mikuláša (105)

Reality Liptovský Mikuláš

4 izbový byt | Školská | 100.64 m²

Exkluzívne vám ponúkame priestranný 4-izbový byt v projekte Bohúnka, ktorý vyrastá v historicko

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

426,900 € 4242 €/m²

Na predaj - Krásny Rodinný domček bez susedov - Ploštin

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Tretiny | 180 m²

Rodinný dom bez susedov – absolútne súkromie v obci Ploštín Hľadáte bývanie, kde vás nikto ne

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

299,900 € 1666 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Investičný apartmán priamo pri lanovke na Chopok – 65 m², balkón s výhľadom na hory a hotovým prenájmovým manažmentom!

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | 65 m²

AVE estate Vám s radosťou ponúka na predaj investičný apartmán v jednej z najatraktívnejších lo

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

228,700 € 3518 €/m²

Slnečná záhradka v osobnom vlastníctve na Liptove

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Pod slivkou | 401 m²

Ponúkame vám na predaj slnečnú záhradku v osobnom vlastníctve. Záhradka sa nachádza Liptovskom

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS

Dve záhradky s krásnym výhľadom na Liptovský Mikuláš

Ponúkame vám na predaj dve záhradky v Liptovskom Mikuláši s krásnym výhľadom na mesto. Záhradky

Publikované: 03.11.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

člen NARKS

Na predaj RD vo vychytenej lokalite – LM – Stošice

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | 148 m²

Ponúkame exkluzívne v našej RK skvelý 4-izbový dom s úžitkovou plochou 148,1 m2 v obľúbenej lok

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

379,000 € 2561 €/m²

člen NARKS

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

Apartmán | Pri zátoke | 0 m²

ŠTÝLOVÝ 1 IZBOVÝ APARTMÁN PRI LIPTOVSKEJ MARE – IDEÁLNA INVESTÍCIA AJ ODDYCHOVÝ RAJ! ARCHEUS

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 €

3D prehliadka
3D prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / APARTMÁN (ŠTÚDIO), MALADINOVO, 29m2

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Pri zátoke | 29 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Poprad Vám ponúka na predaj 1 IZBOVÝ APARTMÁN (ŠTÚDIO) v apartmáno

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

92,600 € 3193 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Pozemok v priemyselnej zóne na predaj, Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Revolučná | 628 m²

Realitná kancelária Residence Vám exkluzívne ponúka na predaj zabezpečený pozemok nachádzajúci

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

129,000 € 205 €/m²

Na predaj záhradka v Liptovskom Mikuláši – lokalita Podbreziny sever

Reality Liptovský Mikuláš

Záhrada | Žiarska | 352 m²

Hľadáte miesto na oddych, záhradkárčenie alebo vlastnú úrodu ovocia a zeleniny? V lokalite Po

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

15,000 € 43 €/m²

Štýlové bývanie – Unikátny rodinný dom s vežou, aký nemá nikto

Reality Liptovský Mikuláš

Rodinný dom | Dlhá | 155 m²

Túžite po bývaní, ktoré vybočuje z radu? Chcete vlastniť kúsok histórie pretvorený do moderného

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

3 izbový byt | Nábrežie Dr. Aurela Stodolu | 61.5 m²

Na predaj: 3-izbový byt s balkónom v obľúbenej časti Liptovského Mikuláša Ponúkame na predaj 3

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Rezervované Výrobný a skladový objekt v blízkosti – Liptovského Mikuláša

Reality Liptovský Mikuláš

Priestor pre výrobu | 480 m²

Jedinečná polyfunkčná budova v Liptovskom Mikuláši – jediná svojho druhu na trhu Realitná kanc

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Priestory na predaj Liptovský Mikuláš

450,000 € 938 €/m²

Stavebný pozemok na predaj Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

Pozemok pre rodinné domy | Vitališovská | 1,729 m²

Exkluzívne iba v realitnej kancelárii RESIDENCE vám ponúkame na predaj stavebný pozemok v meste

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

285,000 € 165 €/m²

Štýlový loft na predaj - Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

1 izbový byt | Štúrova | 55.68 m²

Hľadáte štýlové bývanie, ktoré si dotvoríte podľa vlastných predstáv? V projekte Tatra City Res

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

189,063 € 3396 €/m²

Na predaj 2-izbový byt v projekte Rezidencia Bocian

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | Palúčanská | 49.2 m²

Residence realitná kancelária vám ponúka na predaj moderný 2-izbový byt nachádzajúci sa na 2. p

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Liptovský Mikuláš

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8535)
Rodinné domy na predaj (23084)
Byty v Banskej Bystrici (1408)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (744)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30385)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1301)
Upresniť hľadanie