3 izbový byt | Námestie Svätého Egídia | 114.5 m²
Ponúkam na predaj moderný, nadštandardne vybavený 3-izbový mezonetový byt s terasou situovaný v
375,000 € 3275 €/m²
2 izbový byt | Nezadaná | 53 m²
Ponúkam na predaj kompletne zariadený 2-izbový byt, nachádzajúci sa v meste Vysoké Tatry, v TOP
219,500 € 4142 €/m²
2 izbový byt | Hlavná | 41.73 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj štýlový a veľmi príjemný 2-izbový byt s balkóno
164,900 € 3952 €/m²
2 izbový byt | Kvetná | 41.73 m²
164,900 € 3952 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Popradská | 19.27 m²
Ponúkam na predaj nové, moderné kancelárske priestory v Starej Ľubovni. Ide o lokalitu na ul. P
1,690 €/m2 88 €/m2
2 izbový byt | Hlavná | 41.73 m²
164,900 € 3952 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj jedinečnú rodinnú vilu, ktorá vznikla pre
567,000 € 1829 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 122 m²
Realitná kancelária ponúka exkluzívne na predaj moderný, architektonicky atraktívny 4-izbový ro
209,800 € 1720 €/m²
Chata, drevenica, zrub | 104 m²
Ponúkame Vám na predaj chalupu-drevenicu s vysporiadaným pozemkom 800 m2 a dvomi rozostavanými
129,000 € 1240 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 102 m²
Realitná kancelária GOFAR ponúka exkluzívne na predaj novostavbu 4-izbového rodinného domu s mo
196,000 € 1922 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 2,452 m²
Ponúkame Vám exkluzívne krásny veľký pozemok priamo na Golfovej ulici, neďaľeko známeho golfové
190 €/m2 190 €/m2
Rodinný dom | Nezadaná | 310 m²
567,000 € 1829 €/m²
Rodinný dom | 465 m²
Exkluzívna ponuka od realitnej kancelárie GOFAR ! Pre náročných klientov ponúkame exkluzívne n
1,100,000 € 2366 €/m²
Záhrada | 572 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám prináša jedinečnú príležitosť vlastniť kúsok pokoja v obľúbenej v
147,990 € 259 €/m²
3 izbový byt | Údernícka | 61.07 m²
Realitná spoločnosť PRIUS Vám exkluzívne predstavuje na predaj moderný a nadštandardne vybavený
279,999 € 4585 €/m²
2 izbový byt | Kuzmányho | 153.56 m²
Objavte dokonalý domov spájajúci luxus, moderný dizajn a jedinečnú polohu. Tento priestranný 2-
361,800 € 2356 €/m²
Priemyselná zóna | Hadovská cesta | 10,905 m²
Na predaj - celistvý pozemok o rozlohe 10 905 m2 v Komárne časť Hadovce ,určený podľa územného
34 €/m2 34 €/m2
Rodinný dom | Rakúsko | Hainburg a. d. Donau | Alte Poststraße
Predstavujeme vám výnimočnú investičnú príležitosť priamo v historickom srdci mesta Hainburg an
470,000 € 890 €/m²
2 izbový byt | Drobného | 62.05 m²
Ponúkame na predaj priestranný 2 – izbový byt s podlahovou plochou 62,05 m2 m2 situovaný na 12
228,900 € 3689 €/m²
Rodinný dom | Hliníky | 112 m²
Aston Waldner Vám ponúka exkluzívne na predaj štýlový 4 izbový rodinný dom s bazénom v obci Kos
Info v RK
4 izbový byt | Štúrova | 105 m²
Hľadáte bývanie, ktoré kombinuje mestský komfort s pocitom dovolenky? Ponúkame na prenájom prie
990 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Nejedlého | 52.5 m²
Ponúkame na predaj 2 – izbový byt s podlahovou plochou 52,5 m2 situovaný na 5.p. bytového domu
224,950 € 4285 €/m²
2 izbový byt | 75 m²
BL Reality, s.r.o. ponúka na prenájom priestranný, kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt (cca
600 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Štefánikova | 130.37 m²
REWIN reality Vám REWIN reality Vám VÝHRADNE ponúka VÝNIMOČNÚ ponuku, veľkorysý 3 izbový byt v
445,000 € 3413 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.