Lastovičky - posledných 5 moderných rodinných domov na predaj

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | Krajná | 109.8 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné štvorizbové rodinné domy v projekte Lastovičky II v Novej Dedin

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

305,000 € 2778 €/m²

Top
Top

MEZONET pod Vysokými Tatrami (Horný Slavkov)

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Horný Slavkov | 92 m²

Ponúkame na predaj: priestranný 2-izbový mezonetový byt pod VYSOKÝMI TATRAMI – Veľký Slavkov, č

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

Cena dohodou

člen NARKS
Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Krásny 5-izbový rodinný dom v Limbachu + zimná záhrada, dvojgaráž a altánok na pozemku 609 m²

Reality Limbach

Rodinný dom | 1. mája | 288 m²

Predstavte si bývanie, kde má každý člen rodiny svoj priestor, kde si v zime vychutnáte kávu v

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Limbach

630,000 € 2188 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

EXKLUZÍVNY 3-IZBOVÝ BYT S PANORAMATICKÝMI VÝHĽADMI NA DUNAJ A HRADNÝ KOPEC V STAROM MESTE

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Nábrežie arm. gen. Ludvíka Svobodu | 70 m²

FEDORS GROUP Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový byt s úžasnou atmosférou, výbornou dispoz

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

309,000 € 4414 €/m²

Top
Top

ARTHUR - RODINNÉ SÍDLO V LÍŠČOM ÚDOLÍ POD 1 MIL. EUR

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Pod Rovnicami | 480 m²

Priestor? Súkromie? Adresa, ktorá si drží svoju hodnotu! V jednej z najvyhľadávanejších rezid

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

999,500 € 2082 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

Posledné tri voľné byty na predaj v Cigerovom dome - historické centrum Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Akademická 339 | 35 m²

PREDMET PONUKY Byty v Cigerovom dome budú pripravené na bývanie v priebehu roku 2026. Predávaj

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

125,000 € 3571 €/m²

Top
Top

Obchodný priestor 127,55 m² na ulici Dlhé lúky v Púchove

Reality Púchov

Obchodné priestory | Dlhé lúky | 127.55 m²

Ponúkame Vám na predaj obchodn priestor v retailovej časti bytového projektu Pod Zábrehom II, u

Publikované: 14.02.2022 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na predaj Púchov

274,000 € 2148 €/m²

Top
Top

OCCAM | Moderná rekreačná vila pri jazere v Penati Golf Resort

Reality Šajdíkove Humence

Rodinný dom | 135 m²

OCCAM New Home ponúka exkluzívne na predaj modernú 4-izbovú dvojpodlažnú vilu pri jazere, situo

Publikované: 29.06.2025 Aktualizované: 30.03.2026
Domy na predaj Šajdíkove Humence

599,000 € 4585 €/m²

Top
Top

OCCAM | Architektonická vila s panoramatickým výhľadom na Bratislavu

Reality Bratislava-Nové Mesto

Rodinný dom | Chrasťová | 630 m²

Occam New Home ponúka exkluzívne na predaj výnimočnú rezidenčnú vilu situovanú v jednej z najpr

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj | 2- izbový byt | ZÁBREH Ilava | 56,72 m² | v štandarde

Reality Ilava

2 izbový byt | Moyzesova | 56.72 m²

Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEK

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Ilava

159,879 € 2819 €/m²

Top
Top

3-izb. byt s lodžiou A201 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Hanulova | 78.9 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 3-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

355,000 € 4499 €/m²

Top
Top

4-izb. byt s lodžiou B201 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

4 izbový byt | Hanulova | 91.73 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 4-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 04.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

435,900 € 4752 €/m²

Top
Top

Exkluzívny 5-izb. byt s rooftop terasou A801 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

5 a viac izbový byt | Hanulova | 151.81 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 5-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

790,000 € 5204 €/m²

Top
Top

2-izb. byt s lodžiou A302 | ZELENÉ ZÁLUHY 2 | VO VÝSTAVBE

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Hanulova | 49.33 m²

Predstavujeme Vám atraktívny 2-izbový byt z druhej fázy rezidenčného projektu ZELENÉ ZÁLUHY v b

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

251,000 € 5088 €/m²

Top
Top

Pozemok pre dvojdom so stavebným povolením

Reality Častkovce

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 687 m²

Na predaj pozemok pre dvojdom so stavebným povolením. Dom je navrhnutý s parkovaním pre 3 autá

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Častkovce

110 €/m2 110 €/m2

Top
Top

ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 2I BYT S ROZĽAHLOU TERASOU A PIVNICOU

Reality Bratislava-Nové Mesto

2 izbový byt | Mikovíniho | 54.32 m²

slnečný a svetlý s krásnym výhľadom | dostatok úložného priestoru | zrekonštruovaný bytový dom

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

230,000 € 4234 €/m²

Top 3D prehliadka
Top 3D prehliadka

POSLEDNÁ ŠANCA BÝVAŤ V PROJEKTE LINTAVY

Reality Stupava

Rodinný dom | Vinohradská | 156.01 m²

ZOSTÁVA UŽ LEN POSLEDNÝCH 5 DOMOV. Bývanie, kde sa ráno zobúdzate s výhľadom na les a do Bratis

Publikované: 30.09.2022 Aktualizované: 27.03.2026
Domy na predaj Stupava

499,900 € 3590 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Na predaj | 3- izbový byt | ZÁBREH Ilava | 70,73m² | loggia

Reality Ilava

3 izbový byt | 70.73 m²

Proces kolaudácie projektu bol zahájený, predpokladané odovzdávanie bytov 05/2026! WEB PROJEKT

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Ilava

199,370 € 2819 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²

Kompletnú ponuku nájdete na www.rezidenciazelenice.sk Optima home ponúka na predaj novovznikaj

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

110,616 € 2458 €/m²

Top
Top

4 izbový „Chalet Grandview C“ Vysoké Tatry - Stará Lesná , s 2 kúpeľňami a pozemkom o výmere 225 m2

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | . | 122 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk Video z lokality si môžete pozrieť tu: ht

Publikované: 03.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

394,000 € 3148 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Dolné Zelenice

2 izbový byt | Dolné Zelenice | 45 m²

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dolné Zelenice

110,616 € 2458 €/m²

Top
Top

Luxusná rezidencia Zelenice s bazénom, wellness,15min od TT

Reality Trnava

3 izbový byt | Dolné Zelenice | 63 m²

Publikované: 10.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Trnava

157,656 € 2502 €/m²

Top
Top

Štýlový 4 izbový Chalet Grandview C“,Vysoké Tatry, St Lesná

Reality Vysoké Tatry

Apartmán | Lesná | 122 m²

Celú ponuku chaletov nájdete na: www.chaletytatry.sk. Video z lokality si môžete pozrieť tu: h

Publikované: 11.02.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

394,000 € 3148 €/m²

Top
Top

NEO - Elegantné mestské bývanie na Kopánke

Reality Trnava

Rodinný dom | Dúhová | 115 m²

Nie každý deň sa objaví nehnuteľnosť, ktorá kombinuje moderný komfort, dokonalú zeleň a pokoj,

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 24.04.2026
Domy na predaj Trnava

429,900 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23052)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie