3 izbový byt | 101.5 m²
INFORMÁCIE O PROJEKTE Projekt Kačica Residence predstavuje výnimočné bývanie v blízkosti centr
355,261 € 3500 €/m²
3 izbový byt | Mikuláša Kováča | 80.8 m²
365,520 € 4524 €/m²
Rodinný dom | 91 m²
Základné informácie Predstavte si, že bývate 25 minút od Bratislavy, ale večer zaspávate v tic
300,000 € 3297 €/m²
3 izbový byt | 83.56 m²
Základné informácie Ponúkame Vám na predaj výnimočný 3 izbový byt v rodinnom dome s troma byto
499,000 € 5972 €/m²
2 izbový byt | 49.22 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj štýlový, kompletne zariadený 2-izbový byt v modernom re
140,000 € 2844 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 890 m²
Základné informácie Ponúkame na predaj stavebný pozemok určený na výstavbu rodinného domu v a
239,000 € 269 €/m²
4 izbový byt | Račianska | 172.26 m²
Urban Residence je osobitý rezidenčný projekt určený pre všetkých, ktorí chcú bývať v meste, vy
789,750 € 4585 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Staromestská | 372.21 m²
Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na prenájom kancelárske priestory v budove UNIQ Staromests
Cena dohodou
Obchodné priestory | Fialová | 103.84 m²
Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na prenájom (alebo predaj) výborne situovaný a veľmi dobre
Cena dohodou
Obchodné priestory | Fialová | 104.02 m²
Spoločnosť CRESCO REAL ESTATE ponúka na predaj výborne situovaný a veľmi dobre viditeľný obchod
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Staromestská | 871.34 m²
Cena dohodou
Rodinný dom | Agátová | 137 m²
Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 5-izbový rodinný
663,180 € 4841 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 82.82 m²
Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (B-0
492,879 € 5951 €/m²
2 izbový byt | Agátová | 51.26 m²
Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 2-izbový apartmán
276,962 € 5403 €/m²
3 izbový byt | Agátová | 75.92 m²
Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 3-izbový byt (A-
361,701 € 4764 €/m²
4 izbový byt | Agátová | 87.83 m²
Spoločnosť Cresco Real Estate ponúka na predaj nový, dokončený a skolaudovaný 4-izbový byt (A-0
587,552 € 6690 €/m²
4 izbový byt | Agátová | 106.01 m²
523,674 € 4940 €/m²
Rodinný dom | Zátišie | 300 m²
TARGETreal ponúka na predaj priestranný a moderný rodinný dom v Ľudovej štvrti, kde si ani neuv
Info v RK
3 izbový byt | Vavrínová | 63.48 m²
Bývanie, ktoré si užijete každý deň – s veľkou terasou a maximálnym súkromím. Ponúkame na pred
389,900 € 6142 €/m²
Rodinný dom | Družstevná | 157 m²
PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM PRI PIEŠŤANOCH – UZAVRETÁ HRUBÁ STAVBA, GARÁŽ, VŠETKY SIETE, SLEPÁ ULIC
165,000 € 1051 €/m²
2 izbový byt | Bajkalská | 66.82 m²
Získajte až 7% p.a. ročne ! Pre viac informácií nás prosím kontaktujte. Baya od stavebno-devel
283,500 € 4243 €/m²
4 izbový byt | Pri majeri | 100 m²
Stavebno-developerská spoločnosť BTK ponúka na predaj skolaudované moderné 4-izbové byty s balk
303,781 € 3038 €/m²
1 izbový byt | Bajkalská | 42.92 m²
220,800 € 5144 €/m²
2 izbový byt | 62.87 m²
DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ: 12. & 13. júna 2026 (Piatok – Sobota) Využite jedinečnú príležitosť zaži
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.