Moderný 5-izbový rodinný dom v obklopení prírody – uľ. Trebuľková, Záhorská Bystrica,

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

Rodinný dom | Trebuľková | 200 m²

Ponúkame na predaj výborne dispozične riešenú novostavbu 5-izbového rodinného domu v stave holo

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

645,000 € 3225 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, 4-izbový mezonetový byt s veľkou terasou, ul. Cementárenská

Reality Stupava

4 izbový byt | Cementárenská | 135 m²

Ponúkame na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 4-izbový mezonetový byt s veľkou ter

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

298,500 € 2211 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: 3 izbový byt s loggiou, Školská ul., Stupava

Reality Stupava

3 izbový byt | Školská | 72 m²

Základné informácie: Typ nehnuteľnosti: 3-izbový byt s loggiou. V prípade záujmu možnosť dok

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Stupava

179,900 € 2499 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, garáž na Kukučínovej ul., Stupava

Reality Stupava

Garáž | Dlhá | 18.8 m²

Ponúkame Vám na predaj garáž nachádzajúcu sa na Kukučínovej ul. (križovatka Dlhej, Vajanského a

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Stupava

21,500 € 1144 €/m²

PREDAJ, 4i rodinný dom s garážou, ul. Jelšová, Zohor

Reality Zohor

Rodinný dom | Jelšová | 150 m²

Ponúkame Vám na predaj novostavbu 4 izbového rodinný dom s garážou typu bungalov v príjemnom t

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zohor

339,000 € 2260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ, POZEMOK 833 m2, MOST PRI BRATISLAVE

Reality Most pri Bratislave

Pozemok pre bytovú výstavbu | Pri tureckom kopci | 833 m²

Ponúkame Vám na predaj stavebný pozemok vo výbornej lokalite v obci Most pri Bratislave na ul.

Publikované: 02.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Most pri Bratislave

190,000 € 228 €/m²

Podiely na pozemkoch v Starej Turej

Reality Stará Turá

Pozemok pre občiansku vybavenosť | 2,381.5 m²

Ponúkame vám možnosť investovať do pozemkov v pokojnej lokalite na okraji Starej Turej, s dobrý

Publikované: 05.07.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

15,900 € 7 €/m²

Pozemky na predaj v k.ú. Lubina

Reality Lubina

Lúka, pasienok | Podkozince | 1 m²

Hľadáte pozemok v tichej prírode, no zároveň s dobrou dostupnosťou? Ponúkame vám na predaj via

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

5 €/m2 5 €/m2

Ideálne miesto pre bývanie – stavebný pozemok v obci Lubina

Reality Lubina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 590 m²

Ponúkame vám na predaj stavebný pozemok v obci Lubina, situovaný v pokojnej vedľajšej ulici len

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Lubina

58,990 € 100 €/m²

Krásny pozemok iba minútu od Starej Turej

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 1,100 m²

Ak hľadáte ideálne miesto na výstavbu domu alebo rekreačnej nehnuteľnosti v tichom prírodnom pr

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

68,500 € 62 €/m²

Rekreačný pozemok uprostred nádhernej prírody v Cetuni

Reality Bzince pod Javorinou

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,306 m²

Ak túžite po mieste, kde si oddýchnete od každodenného ruchu a budete obklopení prírodou, tento

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Bzince pod Javorinou

15 €/m2 15 €/m2

Stavebný pozemok s najkrajším výhľadom v Starej Turej!

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | 770 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok vo vyhľadávanej lokalite mesta Stará Turá, situovaný v poko

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

48,500 € 63 €/m²

Rekreačná chata v lone prírody

Reality Stará Turá

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 107.47 m²

Ponúkame vám na predaj štýlovú rekreačnú chatu po kompletnej rekonštrukcii, situovanú v tichom

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový rodinný dom po rozsiahlej rekonštrukcii

Reality Vaďovce

Rodinný dom | Nezadaná | 98 m²

Hľadáte bývanie, ktoré spája pohodlie bytu s pokojom a súkromím rodinného domu? Tento zrekonštr

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Vaďovce

129,990 € 1326 €/m²

Podnikateľský priestor s výborným prístupom

Reality Stará Turá

Výrobný objekt | 1,145 m²

Máme výbornú príležitosť pre podnikateľov a investorov. Ponúkame vám na predaj podnikateľský o

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Objekty na predaj Stará Turá

196,400 € 172 €/m²

Prenájom parkovacieho miesta Blumental, Mýtna

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Mýtna | 12 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom parkovacie státie v rezidenčnom projekte

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

130 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s dobrou dostupnosťou

Reality Hrašné

Chalupa, rekreačný domček | 97 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom z roku 1950 v pokojnej osade Hodulov Vrch, obec Hrašné, v krásno

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hrašné

62,400 € 643 €/m²

Dom, kde sa konečne nebudete tlačiť

Reality Myjava

Rodinný dom | Hlinícka | 216 m²

Hľadáte skutočný domov pre veľkú rodinu v Myjave? Teraz za lepšiu cenu! Ak potrebujete priesto

Publikované: 07.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Myjava

243,000 € 1125 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v blízkosti Starej Turej

Reality Stará Turá

Záhrada | 1,658 m²

Pripravujeme pre vás na predaj pozemok o výmere 1 658 m² v katastrálnom území Stará Turá. Pozem

Publikované: 26.09.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

Info v RK

Miesto, kde si užijete nielen jar naplno

Reality Stará Turá

Chata, drevenica, zrub | Holubyho | 24 m²

Hľadáte miesto, kde môžete hneď oddychovať aj pestovať? Táto chata s upravenou záhradou je prip

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stará Turá

24,000 € 1000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Stavebný pozemok za skvelú cenu na okraji Papradi

Reality Stará Turá

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,194 m²

Ponúkame vám na predaj veľký stavebný pozemok s výmerou 3 194 m², ktorý si zamilujete najmä vďa

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Stará Turá

69,990 € 22 €/m²

BÝVANIE S VLASTNÝM SADOM? Rodinný dom len 7 min. od NM

Reality Moravské Lieskové

Rodinný dom | Nezadaná | 128 m²

Hľadáte priestor, kde sa vaše sny nebudú musieť prispôsobovať stenám? Väčšina ľudí hľadá hotové

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Moravské Lieskové

125,000 € 977 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Komerčný pozemok 6 000 m² so stavebným povolením v najväčšej retailovej zóne Liptovského Mikuláša - Kamenné Pole

Reality Liptovský Mikuláš

Komerčná zóna | Kamenné pole | 6,000 m²

Ponúkame na predaj komerčný pozemok o výmere 6 000 m² v lokalite Kamenné Pole v Liptovskom Miku

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Liptovský Mikuláš

Info v RK

PREDAJ: 4 izbový rodinný dom, novostavba bungalov, Rovinka, Veľké Košariská

Reality Rovinka

Rodinný dom | Nevyplnená | 130 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v rekreačnej ob

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rovinka

358,000 € 2754 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8517)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30310)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie