3 izbový byt | 67 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na prenájom 3 izbový byt na Jilemnického ulici v Lev
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 593 m²
Kúriia II -→ je nový projekt, ktorý ponúka kvalitné a moderné bývanie v okrajovej časti mesta s
210 €/m2 210 €/m2
Rodinný dom | 150 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj nehnuteľnosť v obci Ostrý Grúň
135,000 € 900 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 704 m²
Patriot reality vám ponúka na predaj pozemok s výnimočnou polohou, v pokojnom prostredí a s krá
Cena dohodou
Vinica, chmelnica | 6,814 m²
PATRIOT Reality ponúka na predaj viničný dom s viničom – Hronský Beňadik Hľadáte pokojné miest
159,430 € 23 €/m²
Administratívny objekt | 233 m²
RK PATRIOT Reality ponúka na predaj administratívnu budovu v meste Levice, ktorá predstavuje v
515,000 € 2210 €/m²
Komerčná zóna | 3,456 m²
PATRIOT Reality ponúka na predaj rozsiahly výrobný a skladový areál s obytnými priestormi v šir
750,000 € 217 €/m²
Rekreačný pozemok | 4,519 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok s rozlohou 4519 m² , v
Cena dohodou
Rekreačný pozemok | 3,529 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 pozemky v lokalite Strážny vr
Cena dohodou
Administratívny objekt | Kpt. J. Nálepku | 154 m²
PATRIOT Reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove súkromnej sp
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Horša | 290 m²
Mám pre vás nehnuteľnosť,v ktorej môžete bývať hneď a až následne si pripraviť financovanie jej
330,000 € 1138 €/m²
Rodinný dom | Horša | 290 m²
1,000 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Španielsko
Bliss Homes – Bývajte medzi morom a horami v Casares Casares je často považovaný za jedno z naj
321,000 € 3567 €/m²
Vidiecky dom | 0 m²
Realitná kancelária PATRIOT Reality ponúka na predaj vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v pok
85,000 €
3 izbový byt | Španielsko
Zrekonštruovaný a moderný 3-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej štvrti Jardines del Mar,
269,000 € 3280 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,413 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok v obci Podhorany , kata
115 €/m2 115 €/m2
2 izbový byt | S. H. Vajanského | 62 m²
Realitná kancelária Patriot reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt v Banskej Št
580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garsónka | 24 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na prenájom garsónku na Pereckej ulici v Leviciach.
350 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Polyfunkčný objekt | 1 m²
Patriot reality vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu, ktorá sa nachádza na pešej zóne v cent
430,000 € 430000 €/m²
Výrobný objekt | 90 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj zabehnutú pálenicu v tichej časti mesta Želiezovce. Moment
145,000 € 1611 €/m²
3 izbový byt | 77.7 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj 3 izbový byt v centre mesta Želiezovce. Nachádza sa na Kom
85,000 € 1094 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 6,821 m²
Patriot reality ponúka na predaj viničné pozemky nachádzajúce sa v pokojnej vinohradníckej obla
75,000 € 11 €/m²
Rodinný dom | 210 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou, ktorý sa nachádza v b
Cena dohodou
Obchodné priestory | 140 m²
PATRIOT reality ponúka na prenájom priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, alebo
400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.