Vinica, chmelnica | 6,814 m²
PATRIOT Reality ponúka na predaj viničný dom s viničom – Hronský Beňadik Hľadáte pokojné miest
159,430 € 23 €/m²
Administratívny objekt | Kpt. J. Nálepku | 154 m²
PATRIOT Reality ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove súkromnej sp
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Komerčná zóna | 3,456 m²
PATRIOT Reality ponúka na predaj rozsiahly výrobný a skladový areál s obytnými priestormi v šir
750,000 € 217 €/m²
Vidiecky dom | 0 m²
Realitná kancelária PATRIOT Reality ponúka na predaj vidiecky rodinný dom nachádzajúci sa v pok
85,000 €
Polyfunkčný objekt | 1 m²
Patriot reality vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu, ktorá sa nachádza na pešej zóne v cent
430,000 € 430000 €/m²
Výrobný objekt | 90 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj zabehnutú pálenicu v tichej časti mesta Želiezovce. Moment
145,000 € 1611 €/m²
3 izbový byt | 77.7 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj 3 izbový byt v centre mesta Želiezovce. Nachádza sa na Kom
85,000 € 1094 €/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,413 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj pozemok v obci Podhorany , kata
115 €/m2 115 €/m2
2 izbový byt | S. H. Vajanského | 62 m²
Realitná kancelária Patriot reality Vám exkluzívne ponúka na prenájom 2 izbový byt v Banskej Št
580 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garsónka | 24 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka na prenájom garsónku na Pereckej ulici v Leviciach.
350 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Chalupa, rekreačný domček | 6,821 m²
Patriot reality ponúka na predaj viničné pozemky nachádzajúce sa v pokojnej vinohradníckej obla
75,000 € 11 €/m²
Rodinný dom | 210 m²
PATRIOT reality vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom s pivnicou, ktorý sa nachádza v b
Cena dohodou
Obchodné priestory | 140 m²
PATRIOT reality ponúka na prenájom priestor vhodný pre obchod, potraviny, rozličný tovar, alebo
400 €/mesiac 3 €/mesiac/m²
Garáž | Červenej Armády | 19 m²
Predám garáž v radovej zástavbe v obci Kalná nad Hronom na ulici Červenej armády za bytovkou. G
10,000 € 526 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 799 m²
PATRIOT Reality ponúka na predaj stavebný pozemok v Leviciach – mestská časť Kalinčiakovo. Poz
74,000 € 93 €/m²
Apartmán | Španielsko
Emerald Greens je exkluzívny rezidenčný komplex ponúkajúci štýlové 2- a 3-izbové apartmány a pe
415,000 € 4235 €/m²
Apartmán | Španielsko
Objavte svoju oázu na pobreží Costa del Sol v tomto svetlom 2-izbovom byte s 2 kúpeľňami vo vyh
209,000 € 2580 €/m²
2 izbový byt | Párovská | 57 m²
Ŕealitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt v Nitre na Párovsk
175,000 € 3070 €/m²
2 izbový byt | Boženy Němcovej | 48 m²
Realitná kancelária Patriot Reality ponúka exkluzívne na predaj 2 izbový byt vo Veľkom Krtíši n
60,000 € 1250 €/m²
Iný priestor | Na pasekách | 22 m²
Predávame dve parkovacie miesta v bytovom dome na ulici Na Pasekách, číslo 23. Obe sú kryté, je
35,900 € 1632 €/m²
Rodinný dom | Dlhá | 108 m²
Ponúkame na predaj 4 izbový rodinný dom typu bungalov v tichej časti v stabilizovanom území v
389,900 € 3610 €/m²
2 izbový byt | Istrijská | 35 m²
Ponúkame na predaj moderne a funkčne zrekonštruovaný byt o výmere 35 m², ktorý bol inteligentno
163,900 € 4683 €/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Roľnícka | 1 m²
Ponúkame Vám na prenájom jedinečný kancelársky priestor nachádzajúci sa v nádhernom prostredí r
645 €/mesiac 645 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nová | 185 m²
Ponúkame Vám na predaj 6 izbový rodinný dom s veľkým pozemkom v stabilizovanom území v príjemno
305,000 € 1649 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.