Výrobný a skladový objekt

Reality Myjava

Výrobný objekt | 16,267 m²

Realitná kancelária RE/MAX ponúka exkluzívne na predaj výrobno-skladový objekt v Myjave, situo

Publikované: 06.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Myjava

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4-IZBOVÝ BYT S VEĽKOU TERASOU V SKOLAUDOVANEJ NOVOSTAVBE NOVÁ ZÁHORSKÁ

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | Kunovská | 99 m²

FEDORS GROUP Vám ponúka exkluzívne na predaj nový 4-izbový byt v prevedení ŠTANDARD v projekte

Publikované: 19.06.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

452,410 € 3624 €/m²

UNIKÁTNA INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ – POZEMKY NA PREDAJ PRI JAZERE DUCHONKA

Reality Prašice

Komerčná zóna | Nevyplnená | 36,846 m²

EXKLUZÍVNY PREDAJ FUNKČNÉHO REKREAČNÉHO AREÁLU S POTVRDENÝM GEOTERMÁLNYM POTENCIÁLOM Typ nehn

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prašice

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

BESTSELLER - Slnečný pozemok 5784m2, Dúbravka, Agátová ul., oproti areálu Technické sklo

Reality Bratislava-Dúbravka

Orná pôda | Agátová | 5,784 m²

BESTSELLER - Ponúkame na predaj, v exkluzívnom zastúpení, pozemok s výmerou 5784m2, v katastrál

Publikované: 16.12.2024 Aktualizované: 26.01.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Dúbravka

80 €/m2 80 €/m2

BESTSELLER - Investičná príležitosť, RD s krásnym veľkým slnečným pozemkom s výmerou 1561m2, ÚP143m2, Modra Harmónia, blízko centra a MHD

Reality Modra

Rodinný dom | Harmónia | 1,562 m²

BESTSELLER - ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave, so zastavanou plochou 143m2 s veľko

Publikované: 12.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Modra

378,000 € 242 €/m²

BESTSELLER - Prémiový 6izb. RD, blízko Hradu, ÚP 297m2, 2x garáž, terasa, loggia, pozemok 347m2, Staré Mesto, BA I., Lichardova ul.

Reality Bratislava-Staré Mesto

Rodinný dom | Lichardova | 297 m²

BESTSELLER RK ponúka na predaj nadčasový 6izb. RD, s ÚP 297m2, s pozemkom 347m2 a zastavanou pl

Publikované: 01.07.2023 Aktualizované: 17.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

BESTSELLER - Nadštandardný 5izb. RD, dvojpodlažný, 360m2, pozemok 1379m2, s výhľadom na Hrad Devín

Reality Bratislava-Devín

Rodinný dom | Spätná cesta | 360 m²

BESTSELLER RK - ponúka na predaj nadštandardný 5 izb. RD / dvojpodlažný, s jedinečnými výhľadmi

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Devín

Cena dohodou

BESTSELLER – Novostavba 114m2, skolaudovaný 4izb. byt / RD, 3 park. miesta, terasa s predzáhradkou, Chorvátsky Grob

Reality Chorvátsky Grob

4 izbový byt | Športová | 82 m²

BESTSELLER RK ponúka na predaj, v exkluzívnom zastúpení, nový, skolaudovaný 4izb. byt / RD, v s

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Chorvátsky Grob

296,000 € 3610 €/m²

BESTSELLER - AB s výrobnou halou 2465m2, pozemok 9807m2 Budmerice, Biely Vŕšok

Reality Budmerice

Výrobný objekt | Biely vŕšok | 2,465 m²

BESTSELLER RK ponúka v exkluzívnom zastúpení, na predaj administratívnu budovu a s výrobnou hal

Publikované: 19.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Budmerice

1,380,000 € 560 €/m²

Prenájom - obchodný priestor 110 m2, Uhlisko, Banská Bystrica.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 110 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor na komerčné účely o celkovej výmere 110 m2, Banská Bystr

Publikované: 22.12.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

700 €/mesiac 5 €/mesiac/m²

PREDAJ, stavebný pozemok so starším domom Horná Mičiná, 644 m2

Reality Horná Mičiná

Pozemok pre rodinné domy | 644 m²

V obci Horná Mičiná ponúkame na predaj pozemok s výmerou 644 m2, ktorý v sebe spája pokoj vidie

Publikované: 23.07.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Horná Mičiná

95,000 € 148 €/m²

Prenájom - kancelársky priestor 110 m2, Banská Bystrica, Centrum

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 110 m²

Ponúkame na prenájom administratívny priestor na komerčné účely o výmere 110 m2, Banská Bystric

Publikované: 03.09.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

7 €/m2/mesiac 7 €/m2/mesiac

*Ponúkame na predaj novostavbu - rodinné domy - Suchý Vrch*

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Pod Suchým vrchom | 144 m²

Ponúkame na predaj 4 - izbové rodinné domy (krajné s dvojgarážou), ktoré sa nachádzajú v radove

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

400,000 € 2778 €/m²

Prenájom - priestor 24 m2 Banská Bystrica, Centrum.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 24 m²

Ponúkame na prenájom komerčný priestor na 2. poschodí polyfunkčnej budovy o celkovej výmere 24

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

*Ponúkame na predaj 3 - izbový byt s lodžiou - Fončorda*

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 71 m²

Ponúkame na predaj 3 - izbový byt (typ "bauring"), ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite,

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2606 €/m²

Prenájom - obchodný priestor 24 m2, Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 20 m²

Ponúkame na prenájom obchodný priestor vo firemnom vlastníctve na komerčné účely o celkovej vým

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

190 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

PREDAJ rodinný dom Banská Bystrica - Senica, pozemok 1640 m2

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Senická cesta | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v Banskej Bystrici, časť Senica, ktorý sa nachádza na pozemku o

Publikované: 11.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

250,000 € 1250 €/m²

Prenájom - kancelársky priestor 13,79 m2, Banská Bystrica-Sídlisko.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 13.8 m²

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory na komerčné účely o celkovej výmere 13,8 m2 Banská B

Publikované: 25.08.2021 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

150 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

PREDAJ, prízemný rodinný dom s komplexným zázemím obce Brusno

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 140 m²

V obci Brusno ponúkame na predaj murovaný rodinný dom, ktorý prešiel rekonštrukciou a poskytuje

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

230,000 € 1643 €/m²

Prenájom - prevádzkový priestor 50 m2 Banská Bystrica, centrum.

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | 50 m²

Ponúkame na prenájom prevádzkový / kancelársky priestor na komerčné účely o celkovej výmere 50

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

320 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Predaj stavebný pozemok 480 m2 Hrochoť, okr. Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 480 m²

Ponúkame na predaj pozemok - stavebný v osobnom vlastníctve na rodinný dom, 480 m2, Hrochoť, o

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

PRENÁJOM, priestor vhodný na skladovanie, výrobu, prevádzku, mestská časť Iliaš

Reality Banská Bystrica

Priestor pre výrobu | Iliašská cesta | 126 m²

Ponúkame na prenájom priestor / objekt vhodný na skladovanie, výrobu, prevádzku a podobne v Ban

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na prenájom priestor 30 m2 v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 55 m²

Ponúkame na prenájom administratívne priestory o výmere 30 m2 na 3. poschodí budovy, Banská B

Publikované: 30.01.2014 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

10 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Prenájom - administratívny priestor 58 m2 Banská Bystrica-Radvaň.

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | 58 m²