1 izbový byt | Vyšehradská | 36.24 m²
Arvin & Benet ponúka na prenájom krásny priestranný 1-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratisla
520 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Murínka | 150 m²
LDreality s. r. o., Vám exkluzívne ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom postavený na štedr
159,900 € 1066 €/m²
1 izbový byt | D. Štúra | 36 m²
V zastúpení majiteľa, ponúkame na prenájom 1-izbový byt v Seredi na ulici D. Štúra v novostavbe
550 €/mesiac 15 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Ulica Mikovíniho | 1,300 m²
LEVEL REAL ponúka na prenájom skladové priestory v OC ISLAND na sídlisku Linčianska na križovat
6.9 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Zelenečská ulica | 20 m²
LEVEL REAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v OC ISLAND na sídlisku Linčianska v Trnave
9 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Garsónka | 24 m²
Ponúkame na prenájom útulnú, kompletne zariadenú garsónku v obci Štefanová (okres Pezinok). Byt
400 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Pozemok pre rodinné domy | 793 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok so sieťami v novom zastavanom území obc
186 €/m2 186 €/m2
Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Mikovíniho | 422 m²
Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory Trnava, Mikoviniho. Úžitková plocha
8 €/m2/mesiac 5 €/m2/mesiac
Chalupa, rekreačný domček | Lietne | 128 m²
Predstavte si miesto, kde vás ráno zobudí ticho lesa, čerstvý vzduch a pocit absolútneho pokoja
260,000 € 2031 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | 464 m²
Ponúkame na predaj výnimočný pozemok, ktorý je ako stvorený pre stavbu moderného prízemného rod
64,500 € 139 €/m²
Rodinný dom | Vinárska | 290 m²
Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj rodinný dom vo výbornej lokalite vi
635,000 € 2190 €/m²
Rodinný dom | Píla - Rázcestie | 200 m²
Na základe poverenia majiteľa ponúkame exkluzívne na predaj skolaudovaný rodinný dom v obci Pí
488,000 € 2440 €/m²
3 izbový byt | Hornočepeňská | 86.69 m²
LEVEL REAL ako exkluzívny predajca projektu Cisárky ponúka na predaj 3-izbový byt na periférii
Cena dohodou
2 izbový byt | Tehelná | 46 m²
Ako exkluzívny predajca, ponúkame na predaj novostavbu 2-izbového bytu na Čermáni na Tehelnej u
149,990 € 3261 €/m²
3 izbový byt | Tehelná | 68 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj novostavbu 3-izbového bytu na Čermáni na Teh
179,990 € 2647 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,500 m²
Ponúkame exkluzívne na predaj ideálny stavebný pozemok SPOLU S PRÁVOPLATNÝM STAVEBNÝM ROZHODNUT
Cena dohodou
Ovocný sad | Česká republika | Jarohněvice |
Ponúkame vám na predaj ovocný sad v Kroměřížskom okrese, v dedine Jarohněvice s vodnou plochou
Info v RK
Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Mikovíniho | 180 m²
LEVEL REAL ponúka na prenájom kancelárske priestory v novovzniknutom OC ISLAND na sídlisku Linč
13 €/m2/mesiac 9 €/m2/mesiac
Kancelárie, administratívne priestory | Ulica Mikovíniho | 70 m²
LEVELREAL ponúka na prenájom kancelársky priestor v OC ISLAND na sídlisku Linčianska o výmere 2
11 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 900 m²
Cena dohodou
Kancelárie, administratívne priestory | Zelenečská ulica | 52 m²
Levelreal ponúka na prenájom priestor pre kaderníctvo. Predmetný priestor sa nachádza v OC Isla
750 €/mesiac 14 €/mesiac/m²
2 izbový byt | Bosákova | 58 m²
Ponúkame na prenájom štýlový a svetlý 2-izbový byt v novostavbe na Bosákovej ulici, situovaný n
790 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
3 izbový byt | Obilná | 82 m²
Ponúkame na prenájom moderný a priestranný byt situovaný v rodinnom dome s tromi bytmi v obci R
1,100 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | Nevyplnená | 659 m²
Snívate o jedinečnej nehnuteľnosti, ktorá spája luxusné bývanie, rekreačnú atmosféru a komerčn
1,100,000 € 1669 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.