KANCELÁRSKE PRIESTORY - ŠTÚROVA ULICA - KOŠICE

Reality Košice-Juh

Kancelárie, administratívne priestory | Štúrova | 37 m²

Ponúkame na predaj kancelárske priestory vo výbornej lokalite na Štúrovej ulici s veľmi dobrou

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Košice-Juh

75,000 € 2027 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

POZEMOK SO ZÁKLADMI PRE ROD.DOM, HLAVNÁ, ZBEHŇOV**1.101m2**

Reality Zbehňov

Pozemok pre rodinné domy | Hlavná | 1,101 m²

Výhradne u nás ponúkame na predaj pekný pozemok v obci Zbehňov, 2 km od Sečoviec. - výmera poz

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Zbehňov

59,990 € 54 €/m²

Rodinný dom Malý Cetín - Nitra

Reality Malý Cetín

Rodinný dom | Malý Cetín | 92 m²

ARCHEUS reality Nitra Na predaj vám ponúkame 4-izbovú novostavbu rodinného domu v obci Malý Ce

Publikované: 03.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malý Cetín

209,000 € 2283 €/m²

Rodinný dom Zlaté Moravce

Reality Zlaté Moravce

Rodinný dom | Továrenská | 0 m²

ARCHEUS realitná kancelária Exkluzívne ponúkame na predaj Rodinný dom na Továrenskej ulici - Z

Publikované: 20.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zlaté Moravce

155,000 €

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Stavebný pozemok Cabaj-Čápor, Nitra

Reality Cabaj-Čápor

Pozemok pre rodinné domy | Tichá | 789 m²

ARCHEUS realitná kancelária ponúkame na predaj krásny rovinatý stavebný pozemok nachádzajúci sa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Cabaj-Čápor

90,000 € 114 €/m²

EXKLUZÍVNE/4 izb. dom – hrubá stavba, 884 m2, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Rodinný dom | Golfová | 0 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj hrubú stavbu rodinného domu v podta

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Malý Slavkov

256,330 €

RODINNÝ DOM - VYŠNÁ MYŠĽA - KOŠICE - OKOLIE

Reality Vyšná Myšľa

Rodinný dom | Nemecká | 0 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej obci Vyšná Myš

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Vyšná Myšľa

289,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

DVOJPODLAŽNÝ 6 IZBOVÝ RODINNÝ DOM - OBEC ČEČEJOVCE DOHODA !

Reality Čečejovce

Rodinný dom | Čečejovce | 220 m²

Ponúkame Vám na exkluzívny predaj - dvojpodlažný, 6-izbový rodinný dom situovaný na pozemku v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čečejovce

140,000 € 636 €/m²

Rodinný dom Tesárske Mlyňany - Zlaté Moravce

Reality Tesárske Mlyňany

Rodinný dom | Tesárske Mlyňany | 105 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj modernú novostavbu murovaného 4-izbového bungalovu v t

Publikované: 08.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Tesárske Mlyňany

229,000 € 2181 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rodinný dom Šalgovce - Topoľčany

Reality Šalgovce

Rodinný dom | Šalgovce 54 | 150 m²

Dom s veľkým pozemkom a nekonečnými možnosťami. ARCHEUS realitná kancelária Vám ponúka na pr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Šalgovce

63,000 € 420 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM - OPÁLOVÁ - KOŠICE - ZÁPAD - DOHODA

Reality Košice-Západ

Rodinný dom | Opálová | 0 m²

Ponúkame na predaj 8 - izbový rodinný dom v tichej lokalite na ulici Opálová - Košice - Západ.

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Košice-Západ

590,000 €

MUROVANÉ NOVOSTAVBY - HRUBÁ STAVBA - OBEC SLANEC

Reality Slanec

Rodinný dom | Slanec | 0 m²

Ponúkame na predaj dva moderné 4 izbové bungalovy v stave hrubá stavba v novej časti krásnej ob

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Slanec

115,000 €

3 IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V STAROM MESTE, BENCÚROVA

Reality Košice-Staré Mesto

3 izbový byt | Bencurova | 113 m²

Hľadáte bývanie v centre mesta, výhodnú investíciu s okamžitým výnosom a zároveň pokojné komun

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Košice-Staré Mesto

250,000 € 2212 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

MUROVANÁ CHATA - GEČA

Reality Geča

Chalupa, rekreačný domček | Geča | 0 m²

🌿 Chata v tichej záhradkárskej lokalite Geča – ideálna na oddych aj celoročné bývanie! Ponúkame

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Geča

120,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

POZEMOK – OBEC SVINICA

Reality Svinica

Pozemok pre rodinné domy | Svinica | 19,375 m²

Na predaj pozemok v obci Svinica – Košice-okolie - parcela o výmere cca 19 375 m2 - pozemok n

Publikované: 04.03.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svinica

Cena dohodou

ZNIŽUJEME CENU. Rodinný dom Považany - Nové Mesto nad Váhom

Reality Považany

Rodinný dom | Považany | 130 m²

ARCHEUS realitná kancelária Na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom a možnosťou ďalšej výstav

Publikované: 03.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Považany

134,900 € 1076 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

4 iz. byt s garážou Clementisova, Nitra - Chrenová

Reality Nitra

4 izbový byt | Clementisova | 103 m²

ARCHEUS reality Nitra Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt s loggiou v lukratívnej lokal

Publikované: 25.10.2022 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

222,000 € 2204 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívne/na predaj pozemky – orná pôda,TTP, Spišská Belá

Reality Spišská Belá

Orná pôda | Spišská Belá | 26,000 m²

Exkluzívne ARCHEUS Reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemky v obci Spišská Belá vhodné na

Publikované: 29.05.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Belá

Cena dohodou

Exkluzívne / stavebný pozemok 784 m2, Malý Slavkov

Reality Malý Slavkov

Pozemok pre rodinné domy | Golfová | 784 m²

Exkluzívne / Archeus reality Kežmarok Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v Malom Slavkove –

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Malý Slavkov

135 €/m2 135 €/m2

MODERNÉ MESTSKÉ BÝVANIE S ATMOSFÉROU – ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska 25 | 66 m²

Hľadáte bývanie, do ktorého sa zamilujete hneď pri vstupe? Miesto, ktoré spája moderný dizajn,

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

850 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / 2 IZBOVÝ BYT, HUNCOVSKÁ, KEŽMAROK, 51m2

Reality Kežmarok

2 izbový byt | Huncovská | 51 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj 2 IZBOVÝ BYT bez balkóna v panelovom

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

95,000 € 1863 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

EXKLUZÍVNE / ZÁHRADA, INVESTIČNÝ POZEMOK, SPIŠSKÁ BELÁ,882m2

Reality Spišská Belá

Rekreačný pozemok | Zimná | 880 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na predaj pozemok v katastrálnom území obce Sp

Publikované: 23.04.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Spišská Belá

44,980 € 51 €/m²

3D /EXKLUZÍVNE / RODINNÝ DOM, HUNCOVCE (KEŽMAROK), 540m2

Reality Huncovce

Rodinný dom | Tatranská | 0 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS Reality Kežmarok Vám ponúka na predaj samostatne stojaci, 7 izbový rodinný

Publikované: 27.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Huncovce

274,900 €

3D prehliadka
3D prehliadka

3D / EXKLUZÍVNE / DOM V REKONŠTRUKCII, LEVOČA, ZÁVADA,1000m2

Reality Levoča

Rodinný dom | Levočská dolina | 0 m²

EXKLUZÍVNE / ARCHEUS reality Kežmarok Vám ponúka na PREDAJ budovu polyfunkčného objektu, ktorá

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Levoča

108,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23050)
Upresniť hľadanie