Krásny priestor vo VIENNA GATE pre Vaše podnikanie

Reality Bratislava-Petržalka

Kancelárie, administratívne priestory | Kopčianska | 232.96 m²

Krásny priestor vo VIENNA GATE s veľkými oknami, príjemným výhľadom na vychádzajúce slnko a na

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Petržalka

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na predaj: Moderná chata s 3 luxusnými apartmánmi v horskom prostredí Lúčky - Demänovská dolina

Reality Demänovská Dolina

Iný rekreačný objekt | Autocamping | 182.5 m²

Ponúkame Vám na predaj úplne nový štýlový 3-apartmánový chalet ski in-ski out, situovaný v nad

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Chaty a chalupy na predaj Demänovská Dolina

1,200,000 € 6575 €/m²

1-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – ŠAĽA, V. ŠROBÁRA – IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Šaľa

1 izbový byt | V. Šrobára | 33 m²

Realitná kancelária Herák Reality ponúka na predaj kompletne a vkusne zrekonštruovaný 1-izbový

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Šaľa

97,000 € 2939 €/m²

Novinka
Novinka

Prenájom parkovacieho státia v podzemnej garáži Metropolitan Star,ul. Banskobystrická v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Garáž | Banskobystrická | 1 m²

Ponúkame Vám na prenájom parkovacie státie, v garáži polyfunkčného objektu Metropolitan Star,

Publikované: 02.01.2024 Aktualizované: 16.02.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

196.8 €/mesiac 197 €/mesiac/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY 2-IZBOVÝ APARTMÁN S TERASOU, NOVOSTAVBA, JÉGÉHO ALEJ – RUŽINOV – ČASŤ NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 53.12 m²

Dr. Domov ponúka na predaj exkluzívny 2-izbový, zariadený apartmán s veľkou terasou v najlepšej

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,900 € 5024 €/m²

NA PRENÁJOM GARÁŽOVÉ STÁTIE V PODZEMNEJ GARÁŽI V PROJEKTE - SOLAR BRATISLAVA - PETRŽALKA

Reality Bratislava-Petržalka

Garáž | Budatínska | 13 m²

Dr. Domov ponúka na prenájom parkovacie miesto v podzemnej garáži v polyfunkčnom bytovom komple

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Petržalka

100 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

ZNÍŽENÁ CENA EXKLUZÍVNE DR.DOMOV - NA PREDAJ ZÁHRADNÁ CHATKA, HANDLOVÁ

Reality Handlová

Záhradná chatka | 50 m²

Záhradná chatka v Handlovej - miesto, kde vypnete hlavu a zapnete pokoj :) Hľadáte únik z mest

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Handlová

52,900 € 1058 €/m²

NA PRENÁJOM ZARIADENÝ 2-IZBOVÝ BYT, KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA, VŔBOVÁ ULICA, BRATISLAVA - VRAKUŃA

Reality Bratislava-Vrakuňa

2 izbový byt | Vŕbová | 52 m²

Dr. Domov ponúka na prenájom slnečný 2-izbový byt po staršej kompletnej rekonštrukcii v bratisl

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vrakuňa

650 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

NA PREDAJ CHATA V REKREAČNEJ OBLASTI RUDAVA, OBEC MALÉ LEVÁRE

Reality Malé Leváre

Chata, drevenica, zrub | Nezadaná | 62 m²

Realitná kancelária Dr. Domov ponúka na predaj rekreačnú chatu v atraktívnej lokalite jazera Ru

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Malé Leváre

89,000 € 1435 €/m²

NA PREDAJ GARÁŽOVÉ STÁTIA V PODZEMNEJ GARÁŽI V PROJEKTE NOVÉ ŠUTY – BRATISLAVA, VAJNORY

Reality Bratislava-Vajnory

Garáž | Uhliská | 15 m²

Dr. Domov ponúka na predaj parkovacie miesta v podzemnej garáži v projekte Nové Šuty v novovybu

Publikované: 02.07.2024 Aktualizované: 07.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Vajnory

21,000 € 1400 €/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT S OBÝVAČKOU S KUCHYŇOU AKO V RODINNOM DOME, NOVÁ PRECÍZNA KOMPLETNÁ REK., LAMAČ

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 77 m²

Dr. Domov ponúka na predaj veľký 3-izbový byt so slnečným výhľadom v bratislavskej mestskej čas

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

290,000 € 3766 €/m²

NA PREDAJ NEBYTOVÉ PRIESTORY V PRÍJEMNOM PROSTREDÍ NA KRESÁNKOVEJ ULICI V KARLOVEJ VSI NA DLHÝCH DIELOCH – BRATISLAVA

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Kresánkova | 78.65 m²

Dr. Domov ponúka na predaj nezariadené nebytové priestory s množstvom spôsobov využitia na náro

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.11.2025
Priestory na predaj Bratislava-Karlova Ves

160,000 € 2034 €/m²

NA PRENÁJOM ÚTULNÝ 1-IZBOVÝ BYT, ČIASTOČNÁ REK., KAROLA ADLERA, BRATISLAVA - DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Karola Adlera | 38.11 m²

Dr. Domov ponúka na prenájom útulný a svetlý 1-izbový byt v bratislavskej mestskej časti Dúbrav

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

NA PREDAJ EXKLUZÍVNY VEĽKOMETRÁŽNY 4-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA RAKÚSKO, KARLOVA VES – HLAVÁČIKOVA UL.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hlaváčikova | 144.41 m²

Dr. Domov ponúka na predaj nadčasový a priestranný 4-izbový byt s dychberúcim výhľadom na Rakús

Publikované: 10.11.2025 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

532,000 € 3684 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NA PRENÁJOM VÝNIMOČNÝ 4-IZBOVÝ BYT SPÁJAJÚCI METRÁŽ RODINNÉHO DOMU A S VÝHĽADOM NA HRAD, KOMPLETNÁ REK., JÉGÉHO - BRATISLAVA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Jégého | 180 m²

Dr. Domov ponúka na prenájom prémiový 4-izbový byt s najväčšou terasou v meste na najlepšej adr

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

2,500 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 3-IZBOVÝ BYT, PÔVODNÝ STAV, MOST PRI BRATISLAVE, OKRES SENEC

Reality Most pri Bratislave

3 izbový byt | Orgovánová | 62.87 m²

Dr. Domov ponúka na predaj 3-izbový byt v pôvodnom stave na ulici Orgovánovej v Moste pri Brati

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

165,000 € 2624 €/m²

Útulná záhradná chata v Šuranoch na predaj - ideálne miesto pre relax v prírode

Reality Šurany

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 30 m²

Ponúkame na predaj útulnú záhradnú chatu v malebnom mestečku Šurany, ktoré sa nachádza v okrese

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Šurany

24,990 € 833 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný rodinný dom na predaj, Očkov

Reality Očkov

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Ponúkame na predaj tento ozaj priestranný rodinný dome v Očkove, Dom má 5 samostatných izieb +

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Očkov

159,900 € 727 €/m²

Novinka Video prehliadka
Novinka Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA - 4 izbový / 2 samostatné byt. jednotky, Wolkrova

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Wolkrova | 88.29 m²

Ponúkame na predaj zaujímavý byt, vhodný na investíciu, či bývanie pre mladých. Pôvodne sa jedn

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 3840 €/m²

Novinka
Novinka

4 izbový byt na ulici Švabinského, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

4 izbový byt | Švabinského | 83.37 m²

Ponúkame na predaj 4-izbový byt v Petržalke na ulici Švabinského. Byt s výmerou 83,37 m2 sa nac

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

286,000 € 3430 €/m²

Novinka
Novinka

Priestranný 2 izbový byt na PREDAJ

Reality Tlmače

2 izbový byt | Dlhá | 62 m²

Ponúkame Vám na predaj zrekonštruovaný, priestranný a slnečný 2 izbový byt s balkónom o rozlohe

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Tlmače

Info v RK

Rodinný dom s veľkou záhradou na PREDAJ centrum

Reality Levice

Rodinný dom | Ul. J. Jesenského | 180 m²

Ponúkame Vám z poverenia majiteľa na PREDAJ 3 izbový rodinný dom s peknou záhradou v najvyhľadá

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Levice

184,000 € 1022 €/m²

EXKLUZÍVNE na PREDAJ priestranný rodinný dom

Reality Tlmače

Rodinný dom | 180 m²

EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj podpivničený, tehlový rodinný dom v dvojdome s veľkorysým poz

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Tlmače

Info v RK

Pekný dom blízko mesta Levice

Reality Levice

Rodinný dom | Ludanská cesta | 105 m²

Pre klientov s vyriešeným financovaním -hľadáme 3 - 4 izbový rodinný dom v okrese Levice. Prefe

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Domy na predaj Levice

1 € 0 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8515)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie