Bývajte v City Parku – 2 izby za TOP cenu!

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 58.15 m²

CityPark Petržalka prináša nový štandard bývania v dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite. Naše byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

217,590 € 3742 €/m²

Skvelá cena v obľúbenej lokalite – 2 izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 42.6 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

211,815 € 4972 €/m²

Nezmeškajte akciu – 3-izbový byt Petržalka City Park

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 83.65 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

358,890 € 4290 €/m²

City Park Petržalka ponúka 3-izbový byt so zľavou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 83.65 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,680 € 4180 €/m²

City Park Petržalka: Komfortné 2 izby výhodne

Reality Bratislava-Petržalka

2 izbový byt | Jasovská | 58.15 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

223,085 € 3836 €/m²

Investičná príležitosť: 3-izbový byt v City Parku Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 83.15 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,845 € 4087 €/m²

CITY PARK PETRŽALKA - 3 izbový byt - akciová cena

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 84.6 m²

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

334,905 € 3959 €/m²

Na PRENÁJOM kancelársky priestor 75 m² (1. posch.) v kompletne zrekonštruovanom historickom objekte v centre Banskej Bystrici, Dolná ulica 47

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Dolná ulica | 75 m²

Ponúkame na PRENÁJOM kancelársky priestor o rozlohe 74,91 m2, ktorý sa nachádza v kompletne zre

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

592 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ areálu (HALA s pozemkami ) 38.688 m2 v BB (E77 a R1)

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | Medený Hámor 14 | 38,688 m²

Jedná sa o areál bývalej nakladacej stanice lanovky ( LOMU ) s rozsiahlymi pozemkami, ktorá bol

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

650,000 € 17 €/m²

Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka

Reality Piešťany

Rodinný dom | Modrovka | 133 m²

Moderný 4-izbový bungalov s fotovoltikou, garážou a minimálnymi nákladmi – Modrovka Ponúkame n

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Piešťany

307,990 € 2316 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Prenájom HALY 1800 m2 v areáli bývalej TAZ-ky v Trnave

Reality Trnava

Skladový objekt | bývalý areál TAZ-ky v Trnave | 1,800 m²

Jedná sa o oceľovú konštrukciu HALY obmurovanú zo všet. strán o rozmeroch (š x hl.) cca 45 x 40

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Trnava

6,200 €/mesiac 3 €/mesiac/m²

Skladovacia HALA 1800 m2 (s pozemkom) NA PREDAJ v bývalom areáli TAZ Trnava

Reality Trnava

Skladový objekt | Coburghova | 1,800 m²

Ponúkame na predaj staršiu HALU o rozmeroch (š x hl.) cca 45 x 40 m a sv. výšky 4 až 6 m (celk.

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trnava

770,000 € 428 €/m²

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA KARPATY – RODINNÉ BÝVANIE V DOLNÝCH OREŠANOCH

Reality Dolné Orešany

3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²

Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Dolné Orešany

195,990 € 2545 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Ponúkame NA PREDAJ lukratívny pozemok 13,4 ha v LUČENCI

Reality Lučenec

Orná pôda | Ľadovo | 133,946 m²

Pozemok je umiestnený v lokalite Ľadovo medzi solárnou elektrárňou, veľkoskladom CBA a hlavnou

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

20 €/m2 20 €/m2

VIRTUÁLNA PREHLIADKA / Priestranný rodinný dom s veľkým potenciálom

Reality Boleráz

Rodinný dom | Boleráz | 133 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkame na predaj sam

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Boleráz

144,900 € 1089 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Novostavba chaty s výhľadom na Kunovskú priehradu – bezpečie a komfort

Reality Senica

Chalupa, rekreačný domček | Osada Kunov III | 95 m²

Hľadáte únik z mesta, kde sa spája moderné bývanie s relaxom v prírode? Ponúkame Vám na predaj

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Senica

164,990 € 1737 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Reality Modrovka

Rodinný dom | Modrovka | 133 m²

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Modrovka

307,990 € 2316 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Priestranný 3-izbový byt s nízkymi nákladmi v zelenej časti Senca

Reality Senec

3 izbový byt | Považská | 70 m²

Hľadáte bývanie, kde máte všetko na dosah ruky, obklopené zeleňou a s nákladmi, ktoré nezaťažia

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senec

174,990 € 2500 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Pozemok Banská Štiavnica. DOHODA MOŽNÁ !

Reality Banská Štiavnica

Vinica, chmelnica | 2,807 m²

Realitná kancelária REALITY MARKET s.r.o. ponúka na predaj pozemok v Banskej Štiavnici evidovan

Publikované: 17.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

150,000 € 53 €/m²

Krásny byt v centre Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Námestie Štefana Moyseesa | 65 m²

Pripravili sme pre Vás do nájmu trojizbový byt v centre Banskej Bystrice hneď oproti starej trž

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

800 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Oáza pokoja pri jazere – rekreačný dom v exkluzívnej lokalite Boldog

Reality Boldog

Iný rekreačný objekt | 95.6 m²

Real Home ponúka na predaj moderný rekreačný dom v exkluzívnej a vyhľadávanej lokalite Boldog,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Boldog

350,000 € 3661 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj – priestranný 3-iz. byt v centre mesta (78,1 m²)

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Partizánska cesta | 78.1 m²

Ponúkame na predaj svetlý a prakticky dispozične riešený 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

255,000 € 3265 €/m²

PRIPRAVUJEME ! Rodinný dom v srdci Dolná Strehová – ideálny na bývanie aj relax

Reality Dolná Strehová

Rodinný dom | 1,089 m²

Hľadáte dom, ktorý si môžete dokončiť podľa vlastných predstáv a zároveň bývať v pokojnom prost

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Strehová

115,000 € 106 €/m²

Rodinný dom na Ponikách

Reality Poniky

Rodinný dom | Dolná | 973 m²

Rodinný dom v obci PONIKY s pozemkom 973 m2 V tichom prostredí, blízko futbalového ihriska, ob

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Poniky

175,000 € 180 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie