Jurkovičova Nitra – novostavba v Nitre ponúka na predaj komfortný 2-izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Ponúkame Vám špičkové bývanie v jednom z najkrajších a najpohodlnejších sídlisk v Nitre. Byto

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

229,200 € 3738 €/m²

Jurkovičova Nitra – priestranný 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

219,212 € 3638 €/m²

Aktuálna ponuka: 2-izbový byt v novostavbe priamo v Nitre

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

219,212 € 3638 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, 2-izbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

233,570 € 3809 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba s 2-izbovým bytom

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

223,374 € 3707 €/m²

Jurkovicova Nitra - 2 izbový byt v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

215,051 € 3569 €/m²

Jurkovičova Nitra – nové bývanie v 2i byte, v novostavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,535 € 3776 €/m²

Jurkovičova Nitra – štýlový 2i byt v novej stavbe

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 51.4 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

172,706 € 3360 €/m²

Jurkovičova Nitra – komfortný dvojizbový byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 51.48 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

172,706 € 3355 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, svetlý 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 51.48 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

174,787 € 3395 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný byt na predaj

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

163,345 € 4564 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný 2i byt na predaj

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

246,679 € 4023 €/m²

Jurkovičova Nitra – Budúce bývanie v Nitre – moderný 1-izbák vo výstavbe na Jurkovičovej

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

157,665 € 4405 €/m²

Jurkovičova Nitra – jednoizbový byt s balkónom v novostavbe

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

163,345 € 4564 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, komfortný 2i byt na predaj

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

227,535 € 3776 €/m²

Jurkovičova Nitra – praktické bývanie v 1i byte

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

162,595 € 4543 €/m²

Jurkovičova Nitra – na predaj nový jednoizbový byt

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

151,341 € 4229 €/m²

Jurkovičova Nitra – moderný jednoizbový byt v ponuke

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

154,128 € 4306 €/m²

Jurkovičova Nitra – 1i byt s balkónom v novostavbe

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

162,595 € 4543 €/m²

Jurkovičova Nitra – 3i byt Akciaová cena

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 61.32 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

246,679 € 4023 €/m²

Jurkovičova Nitra – moderné bývanie pre jednotlivca či pár – nový 1-izbák na Jurkovičovej v Nitre

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

156,915 € 4384 €/m²

Jurkovičova Nitra – dvojizbový byt s balkónom

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

235,963 € 3916 €/m²

Jurkovičova Nitra – praktické bývanie, novostavba 2i byt

Reality Nitra

2 izbový byt | Jurkovičova | 60.26 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

235,963 € 3916 €/m²

Jurkovičova Nitra – novostavba, nový 1i byt

Reality Nitra

1 izbový byt | Jurkovičova | 35.79 m²

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Nitra

157,665 € 4405 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Upresniť hľadanie