pozemok v Rači so stavebným povolením a projektom

Reality Bratislava-Rača

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 529 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj STAVEBNÝ pozemok v krásnej a tichej lokalite pod lesom v R

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

399,900 € 756 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ – STARŠÍ TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V DOBROM STAVE PRI TRNAVE

Reality Hrnčiarovce nad Parnou

Rodinný dom | 100 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta – RK - TOPOSREAL – ponúkame na predaj samostatný tehlový rodinný

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Domy na predaj Hrnčiarovce nad Parnou

179,900 € 1799 €/m²

PREDAJ - Veľký 5i rodinný dom v obci Cífer

Reality Cífer

Rodinný dom | 300 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj 5-izbový rodinný dom,nachá- dzaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Cífer

335,000 € 1117 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na Predaj - tehlový, 5i rodinný dom na krásnom pozemku v Tešedíkove

Reality Galanta

Rodinný dom | 240 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj výnimočnú, tehlovú stavbu rodinného domu ktorý svojou atmosfé

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Galanta

259,000 € 1079 €/m²

Reality Tešedíkovo

Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Domy na predaj Tešedíkovo

259,000 € 1079 €/m²

NA PREDAJ, Veľký, tehlový, 2i byt, 95 m2, 3xloggia, Smolenice

Reality Trnava

2 izbový byt | 95 m²

Vo výhradnom zastúpení klienta-RK TOPOSREAL-ponúkame na predaj veľký 2-izbový byt,nachádzajúci

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Trnava

105,000 € 1105 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 4i byt vo vyhľadávanej lokalite J. Slottu v Trnave

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica Juraja Slottu | 90 m²

Ponúkame Vám na prenájom útulný 4-izb. byt na ulici J. Slottu v top lokalite mesta Trnava. Nehn

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Trnava

850 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Pozemok pre rekreačnú chatu | Magurka - Partizánska Ľupča

Reality Partizánska Ľupča

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 496 m²

Ponúkame na predaj jedinečný pozemok v srdci čistej prírody Nízkych Tatier, v lokalite Magurka

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 23.01.2026
Pozemky na predaj Partizánska Ľupča

45,000 € 91 €/m²

Na predaj rodinný dom s rozsiahlym pozemkom v Diakovciach

Reality Diakovce

Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²

Spoločnosť Allrisk Slovakia Vám ponúka na predaj rodinný dom situovaný na začiatku obce Diakovc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Diakovce

195,000 € 1300 €/m²

Novinka
Novinka

BÝVANIE V ŠTÝLE LUXUSNÉHO REZORTU - PATTAYA, THAJSKO

Reality Thajsko

2 izbový byt | Thajsko

Bývajte v modernom a jedinečnom rezidenčnom projekte od renomovaného developera, navrhnutého pr

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj

145,600 € 4160 €/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný rekreačný dom pri jazere v súkromnej lokalite Boldog

Reality Boldog

Iný rekreačný objekt | 95.6 m²

Real Home ponúka na predaj moderný rekreačný dom v exkluzívnej a vyhľadávanej lokalite Boldog,

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Boldog

335,000 € 3504 €/m²

Novinka
Novinka

Investícia aj životný štýl – reprezentatívny Rodinný Dom v top lokalite Semmering.

Reality Semmering

5 a viac izbový byt | Rakúsko | Semmering | -

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom Stienhaus am Semmering, situovaný v prestížnej horsk

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Semmering

Cena dohodou

ROVNOVÁHA TICHA A MESTSKÉHO ŽIVOTA - VEĽKORYSÝ 3 IZBOVÝ ZREKONŠTRUOVANÝ BYT V STAROM MESTE.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Tabaková | 80 m²

Ak preferujete tichú ulicu a zároveň potrebujete byť v meste, byt na Tabakovej ulici je pre Vás

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 4750 €/m²

Novostavba 3 izbový byt, Dunajská ulica, Bratislava I. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 81 m²

EXKLUZÍVNY 3IZBOVÝ BYT S VEĽKÝMI TERASAMI V SRDCI STARÉHO MESTA – DUNAJSKÁ ULICA Ponúkame na p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,850 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Apartmán v Oščadnici, horská chata Čučoriedka

Reality Oščadnica

Apartmán | Nezadaná | 27 m²

Ponúkame na predaj apartmán v horskej chate „Čučoriedka" priamo na svahu, Snowparadise, Veľká R

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Oščadnica

84,900 € 3144 €/m²

Novinka
Novinka

Na prenájom 2 izbový byt v historickom dome v centre mesta Liptovský Mikuláš

Reality Liptovský Mikuláš

2 izbový byt | 1. mája | 53.09 m²

Ponúkame na prenájom 2 izbový byt nachádzajúci sa na 2.poschodí v historickom bytovom dome v ce

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Liptovský Mikuláš

530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Novinka
Novinka

Záhrada s chatkou, Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Záhrada | Mokráň Záhon | 402 m²

Realitná kancelária NINO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj pozemok so záhradnou chatkou v Ružinove-

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

149,990 € 373 €/m²

Novinka
Novinka

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Nové Zámky

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | 80 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme 3 - izbový byt v Nových Zámkoch. Požiadavky klienta - min

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Nové Zámky

Cena dohodou

"REZERVOVANÉ" GARANT REAL - predaj 3-izbový tehlový byt 90 m2 s 2 loggiami, Prešov, Sídlisko II, Nábrežná ul.

Reality Prešov

3 izbový byt | Nábrežná | 90 m²

"REZERVOVANÉ" Ponúkame na predaj tehlový, 3-izbový byt 90 m2, s dvoma loggiami o veľkosti každá

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

185,000 € 2056 €/m²

GARANT REAL - predaj 3-izbový byt 67 m2 s loggiou 4 m2, Októbrová ulica, Sídlisko II, Prešov

Reality Prešov

3 izbový byt | Októbrová | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s loggiou 4,5 m2, na Októbrovej ulici, Sídlisko II v Prešove.

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Prešov

159,000 € 2373 €/m²

GARANT REAL - exkluzívne stavebný pozemok, celková výmera 1.349 m2, Gregorovce

Reality Gregorovce

Pozemok pre rodinné domy | Gregorovce | 1,349 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Gregorovce, okres

Publikované: 14.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Gregorovce

59 €/m2 59 €/m2

GARANT REAL - predaj pozemok 22000 m2, Prešov Sídlisko III

Reality Prešov

Pozemok pre rodinné domy | Prešov | 22,000 m²

Ponúkame na predaj pozemok výstavbu rodinných domov o výmere 22.000 m2, Sídlisko III., Prešov

Publikované: 29.09.2020 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Prešov

105 €/m2 105 €/m2

GARANT REAL - exkluzívne predaj novozariadeného apartmánu v komplexe Apartmány Litmanová

Reality Litmanová

Apartmán | Litmanová | 52 m²

3-izbový apartmán priamo pri svahu – kompletne zariadený | Litmanová resort Realitná kancelári

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Litmanová

169,500 € 3260 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

APARTMÁNY LITMANOVÁ - SKOLAUDOVANÉ 3 IZBOVÉ APARTMÁNY PRIAMO NA SVAHU, PRIPRAVENÉ NA OKAMŽITÉ VYUŽITIE

Reality Litmanová

3 izbový byt | Litmanová | 46 m²

APARTMÁNY LITMANOVÁ - SKOLAUDOVANÉ 3 IZBOVÉ APARTMÁNY PRIAMO NA SVAHU, PRIPRAVENÉ NA OKAMŽITÉ V

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Litmanová

108,617 € 2361 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23053)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie