Nebytový priestor vhodný na investíciu – s nájomcom

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmán | Gunduličova | 72 m²

PREDAJ Nebytový priestor vhodný na investíciu – s nájomcom Gunduličova, Bratislava • Výmera:

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 18.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

272,000 € 3778 €/m²

Gastronomická prevádzka na peknom pozemku v blízkosti DNV, Devínske jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Reštaurácia | Nezadaná | 250 m²

Zníženie ceny ! Prevádzka s veľkým pozemkom v Devínskom jazere o výmere viac ako 1100m2 : Cen

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 07.08.2025
Objekty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 996 €/m²

Na predaj moderný 2-izbový byt s panoramatickým výhľadom v projekte Rezidencia Zwirn – Bratislava, Košická ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Košická | 54 m²

Hľadáte moderný, svetlý a štýlový 2-izbový byt v centre Bratislavy? V Rezidencii Zwirn získate

Publikované: 19.05.2025 Aktualizované: 28.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

395,000 € 7315 €/m²

Prenájom komerčných priestorov (kancelárie) v budove Westend Tower

Reality Bratislava

Kancelárie, administratívne priestory | Nezadaná | 37 m²

Prenájom komerčných priestorov v budove Westend Tower Sprostredkovateľskú províziu RK nehradí

Publikované: 12.03.2025 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava

19 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac

Skvelá investícia- útulný penzión v srdci turistickej perly Západných Karpát – Zochova chata.

Reality Modra

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,390 m²

Skvelá investícia! Exkluzívne na predaj útulný penzión v srdci turistickej perly Západných Kar

Publikované: 27.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Objekty na predaj Modra

450,000 € 324 €/m²

Stavebný pozemok na predaj, 1549 m2, Lovinobaňa pri Lučenci

Reality Lovinobaňa

Pozemok pre rodinné domy | Janka Slobodu | 1,549 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj stavebný pozemok v obci Lovinobaňa (oproti evanjelického kostol

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 09.12.2025
Pozemky na predaj Lovinobaňa

36 €/m2 36 €/m2

člen NARKS

Pozemok na predaj 5058 m2, Detvianska Huta

Reality Detvianska Huta

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 5,058 m²

Exkluzívne predáme rozľahlý, rovinatý pozemok o celkovej výmere 5058 m2 (4636 m2 + 422 m2

Publikované: 07.07.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Detvianska Huta

Cena dohodou

člen NARKS

Investičná príležitosť ! Pozemky na predaj 31 124 m2, Zvolen

Reality Zvolen

Komerčná zóna | Strážska cesta | 31,124 m²

Exkluzívne Vám ponúkame možnosť získať pozemky o celkovej rozlohe 31 124 m2 v atraktívnej

Publikované: 05.02.2024 Aktualizované: 24.11.2025
Pozemky na predaj Zvolen

Cena dohodou

člen NARKS

Plechová hala na predaj, 528 m2, Zvolen

Reality Zvolen

Priestor pre sklad | Lieskovská cesta | 528 m²

Ponúkame na prenájom plechovú halu s nakladacou RAMPOU o výmere 528 m2 situovanú v priemy

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Priestory na prenájom Zvolen

1,950 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom plechových prístreškov, 54 m2, Zvolen

Reality Zvolen

Garáž | Lieskovská cesta | 54 m²

Ponúkame na prenájom päť plechových prístreškov, každý o výmere 54 m2, situované v pri

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na prenájom Zvolen

99 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

Plechová hala na prenájom, 108 m, Zvolen, Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Skladový objekt | Lieskovská cesta | 108 m²

Ponúkame na prenájom plechovú halu o výmere 108 m2 situovanú v priemyselnej časti Zvolena, n

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na predaj Zvolen

400 € 4 €/m²

člen NARKS

Pozemok na predaj 6403 m2, Badín, okr. Banská Bystrica,

Reality Badín

Orná pôda | Banská | 6,403 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj súbor pozemkov o celkovej výmere 6403 m2 v katastrálnom území

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 19.01.2026
Pozemky na predaj Badín

Cena dohodou

člen NARKS

Plechový prístrešok 101 m2 na prenájom, Zvolen, Lieskovská cesta

Reality Zvolen

Garáž | Lieskovská cesta | 101 m²

Ponúkame na prenájom dva plechové prístrešky, každý o výmere 101 m2, situované v priemys

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Objekty na prenájom Zvolen

185 €/mesiac 2 €/mesiac/m²

člen NARKS

PREDAJ alebo VÝMENA 3-izbový byt 74 m² na Robotníckej ulici

Reality Senica

3 izbový byt | 77 m²

Ponúkame na predaj alebo výmenu za 2-izbový byt + doplatok tento 3-izbový byt, ktorý sa nachádz

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Senica

115,000 € 1494 €/m²

Novinka
Novinka

Rodinný dom s bazénom 1800m2 Žarnovica - Lukavica NA PREDAJ

Reality Žarnovica

Rodinný dom | Nezadaná | 420 m²

Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť na kúpu priestranného rodinného domu v malebnej obci Ža

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Žarnovica

990,000 € 2357 €/m²

člen NARKS

Multifunkčný objekt s potenciálom (2104 m²) - obec Píla, pri diaľnici

Reality Píla

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 245 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci, ohradený objekt zapísaný na LV ako motorest v katastrá

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Objekty na predaj Píla

149,000 € 608 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom Turčianske Teplice - na predaj

Reality Turčianske Teplice

Rodinný dom | Kúpeľná | 979 m²

Predaj rodinného domu – ( dom sociálnych služieb ) výborná lokalita, blízko centra a akvaparku

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Domy na predaj Turčianske Teplice

399,000 € 408 €/m²

člen NARKS

Kancelárie na prenájom od 15-155 m2, Tulská ulica, Zvolen – Západ

Reality Zvolen

Administratívny objekt | Tulská | 155 m²

Ponúkame na prenájom zrekonštruované kancelárske priestory v strategickej lokalite na Tulskej

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Zvolen

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

člen NARKS

Bývalá výmenníková stanica na predaj, Zvolen - Záhonok

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Nezadaná | 272 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj bývalú výmenníkovú stanicu postavenú na pozemku o výmere 272

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 02.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

110,000 € 404 €/m²

člen NARKS

Ubytovanie pre zamestnancov, 64 m2, Tulská, Zvolen

Reality Zvolen

2 izbový byt | Tulská | 64 m²

Hľadáte funkčné a priestranné ubytovanie pre svojich zamestnancov ? Ponúkame flexibilné priesto

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na prenájom Zvolen

260 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

člen NARKS

Prenájom kancelárskych priestorov, 124 m2, Nádvorná ul., Zvolen

Reality Zvolen

Administratívny objekt | Nádvorná | 120 m²

Hľadáte pre svoje podnikanie priestor, ktorý nepôsobí chladne ako veľké administratívne centru

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na prenájom Zvolen

1,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

člen NARKS

Exkluzívne kancelárske priestory v centre mesta Zvolen

Reality Zvolen

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie SNP | 144 m²

Pripravujeme na prenájom exkluzívne kancelárske priestory v centre mesta! Hľadáte ideálne mies

Publikované: 07.03.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Priestory na prenájom Zvolen

Info v RK

člen NARKS

Pozemok na predaj, 13 237 m2 Slatinské Lazy

Reality Slatinské Lazy

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 13,237 m²

Investičná príležitosť: Strategický pozemok v rozvíjajúcej sa lokalite Slatinské Lazy ZNÍŽENÁ

Publikované: 14.03.2024 Aktualizované: 02.03.2026
Pozemky na predaj Slatinské Lazy

16 €/m2 16 €/m2

člen NARKS

Funkčný priestor na prenájom 155 m2, Tulská, Zvolen

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Tulská | 155 m²

Ponúkame na prenájom funkčný priestor s rozlohou 155 m2, situovaný na 4. poschodí polyfunkčn