Hľadáme gastro priestor 150–400 m² v Košiciach, Bratislave alebo Trenčíne.

Reality Košice-Staré Mesto

Reštaurácia | 200 m²

Hľadáme gastro priestor pre reštauráciu s rozlohou 150–400 m² v Košiciach, Bratislave alebo Tre

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Objekty na prenájom Košice-Staré Mesto

Info v RK

Predaj rodinného domu v Jablonici s úžasným pozemkom

Reality Jablonica

Rodinný dom | Nezadaná | 180 m²

Realitná kancelária Vector in Sector ( vyše 30 rokov praxe v odbore predaj nehnuteľností) , Vám

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Domy na predaj Jablonica

160,000 € 889 €/m²

2-izbový byt – Bratislava, Staré Mesto (Sky Park, Továrenská)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Továrenská | 54 m²

2-izbový byt – Bratislava, Staré Mesto (Sky Park, Továrenská) výmera: 54 m² 20. poschodie s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,100 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta v Bratislave

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme byt pre konkrétneho klienta v Bratislave Lokalita: Karlova Ves Patrónka začiatok Dlhý

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena na vyžiadanie

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (120 m2) v BA - Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 120 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (120 m2) v BA - Obchodná ulica. ÚP =

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

3,300 €/mesiac 28 €/mesiac/m²

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave .

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta 1–2 izbový byt v Bratislave . Preferované lokality: začiatok Ružinova aleb

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Veľká murovaná garáž v Rači, osobné vlastníctvo vrátane pozemku

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Nezadaná | 25 m²

V zastúpení vlastníka predáme - veľkú murovanú garáž - výmera 25 m2 - vyporiadaný pozemok v oso

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

44,000 € 1760 €/m²

Hľadáme budovu na kúpu (projekt apart-hotela)

Reality Bratislava-Staré Mesto

Hotel, penzión, ubytovňa | 4,500 m²

Hľadáme budovu na kúpu (projekt apart-hotela) Investor hľadá budovu vhodnú na konverziu na apa

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

NA PREDAJ – VÝNIMOČNÝ RODINNÝ DOM, Dolný Štál pri Dunajskej Strede v Trnavskom kraji

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | K Vinohradom | 120 m²

NA PREDAJ – VÝNIMOČNÝ RODINNÝ DOM, Dolný Štál Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný, teh

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Domy na predaj Dolný Štál

258,988 € 2158 €/m²

Na prenájom prízemná kancelária (ÚP=18 m2) so skladom o rozlohe 10,8 m2 s výmerou 2 x 5,4 m - Stará Vajnorská

Reality Bratislava-Vajnory

Kancelárie, administratívne priestory | Stará Vajnorská | 29 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemná kancelária (ÚP=18 m2) so skladom o rozlohe 10,8 m2 s výmer

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Vajnory

500 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Na prenájom prízemný priestor s rozmermi: 17,5 m x 5,70 m (ÚP=100 m2) v BA (Stará Vajmorská)

Reality Bratislava-Nové Mesto

Obchodné priestory | Stará Vajnorská | 100 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný priestor s rozmermi: 17,5 m x 5,70 m (ÚP=100 m2) v BA (St

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.02.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

950 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor

Reality Bulharsko

Apartmán | Bulharsko

Voľnébývanie.sk Na predaj krásny 3 i apartmán (ÚP=78 m2) pri mori v meste Obzor. ÚP = 78 m2 P

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 03.02.2026
Byty na predaj

150,000 € 1923 €/m²

Na prenájom obchodný, prízemný priestor (ÚP=200 m2) na začiatku Špačiniec zo strany TT

Reality Špačince

Obchodné priestory | 200 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom obchodný, prízemný priestor (ÚP=200 m2) na začiatku Špačiniec zo st

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 05.02.2026
Priestory na prenájom Špačince

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | 75 m²

Exkluzívny strešný penthouse s terasou v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Výmera

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

419,000 € 5587 €/m²

Predáme 2,5-izbový podkrovný byt v centre BA, 58m2, oproti 2LEVOM, Dobrovského ulica, 5/5 pekný výhľad na BA.

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Dobrovského | 58 m²

Predáme 2,5-izbový byt v Starom meste oproti 2-Levom na Dobrovského ulici č. 9, 5/5, s vlastným

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

269,000 € 4638 €/m²

Predpredaj kancelárskych jednotiek s garantovaným výnosom 5 %

Reality Bratislava

Kancelárie, administratívne priestory | 200 m²

Predpredaj kancelárskych jednotiek s garantovaným výnosom 5 % Bratislava, Nové Mesto Investič

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 19.12.2025
Priestory na predaj Bratislava

72,497 € 362 €/m²

Hľadáme na prenájom výrobný priestor 1000 m² Bratislava a okolie do 30 km

Reality Malacky

Priestor pre výrobu | 1,000 m²

Hľadáme na prenájom výrobný priestor Požiadavky: Minimálne 1000 m² výrobnej plochy Výška stro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Priestory na prenájom Malacky

Cena dohodou

Na predaj stavebný pozemok v DNV – BA 1060 m2

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Pozemok pre rodinné domy | Vápenka | 1,060 m²

Na predaj stavebný pozemok na RD v DNV – BA, veľkosť 1060 m2 , šírka 21 m. Pozemok sa nachádza

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

329,000 € 310 €/m²

Na prenájom sklad 1 300 m2, dá sa rozdeliť na 650 m2 (1/2) a 430 m2 (1/3) v Rači - Na Pántoch

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | Nezadaná | 1,300 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad 1 300 m2, dá sa rozdeliť na 650 m2 (1/2) a 430 m2 (1/3) v Rač

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 20.11.2025
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom priestor na 1. poschodí (ÚP=49 m2) - Stará Vajnorská.

Reality Bratislava-Nové Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | 49 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom priestor na 1. poschodí (ÚP=49 m2) - Stará Vajnorská. ÚP = 49 m2

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Nové Mesto

350 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Kučišdorfská dolina: Chata so zariadením, celoročne obývateľná

Reality Pezinok

Chata, drevenica, zrub | Kučišdorf. Dolina | 100 m²

HĽADÁTE oddych a relax po práci alebo chcete víkendovať alebo dokonca trvalo bývať priamo v ob

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 28.02.2026
Chaty a chalupy na predaj Pezinok

216,000 € 2160 €/m²

Pri mori ! 2-izbový byt v rezidenčnom projekte Lagune Homes – Calpe, Costa Blanca, Španielsko

Reality Španielsko

2 izbový byt | Španielsko

2-izbový byt v rezidenčnom projekte Lagune Homes – Calpe, Costa Blanca Cena: 374 000 € + DPH Úž

Publikované: 18.09.2025 Aktualizované: 18.09.2025
Byty na predaj

374,000 € 6233 €/m²

Štýlový 2-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Gunduličova | 58.4 m²

NA PREDAJ Exkluzívna ponuka v srdci Starého Mesta – posledný voľný byt! ul.Gunduličova Štýl

Publikované: 17.07.2025 Aktualizované: 17.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,500 € 5522 €/m²

Na predaj apartmány v Kambodži (Sihanoukville) priamo od developéra s veľkosťou 39, 41, 54, 78, 95 m2

Reality Ostatné krajiny

Apartmán | Ostatné krajiny

Voľnébývanie.sk Na predaj apartmány v Kambodži (Sihanoukville) priamo od developéra s veľkosťou

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj

850 €/m2 22 €/m2

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Upresniť hľadanie