2 izbový byt | 55 m²
Prenájom 2-izbového bytu v Ivanke pri Dunaji (centrum) Útulný byt v tichom centre vyvýšené pr
650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Vajnorská | 32.95 m²
V zastúpení vlastníka ponúkame na predpredaj administratívne priestory na Vajnorskej ulici v Br
72,500 € 2200 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 3,570 m²
Na predaj stavebné pozemky – Borský Svätý Jur (Záhorie) Ponúkame na predaj 7 stavebných pozemko
69,900 € 20 €/m²
2 izbový byt | 75.22 m²
Investičná príležitosť – 2-izbový byt v centre mesta Lokalita: Bratislava – Staré Mesto Typ: 2-
409,000 € 5437 €/m²
Obchodné priestory | 70 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (ÚP=70 m2) v Palárikove, pri novom Tesc
600 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Reštauračné priestory | Tomášikova | 100 m²
Hľadáme na prenájom Priestor o rozlohe 100–120 m² vhodný na gastro prevádzku v meste Bratislav
Cena dohodou
3 izbový byt | 150 m²
Elegantný byt v srdci Starého Mesta, Bratislava Ponúkame na dlhodobý prenájom veľký a svetlý by
2,600 €/mesiac 17 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Púchovská | 300 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, skladový priestor (ÚP=300 m2) v Rači - Púchovská ulica.
1,950 €/mesiac 7 €/mesiac/m²
Skladový objekt | Nezadaná | 140 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad 140 m2 v Rači - Na Pántoch. ÚP = 140 m2 Prízemie IS: vš
6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Objekt pre obchod | 800 m²
HĽADÁME PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV Pre sieť potravinových predajní hľadáme obchodné pries
Cena dohodou
1 izbový byt | Cementárenská | 41.8 m²
Predajte za najvyššiu cenu aj Vy ! Tento byt bol predaný, ak aj Vy uvažujete o predaji nehnuteľ
147,500 € 3529 €/m²
Garáž | Nezadaná | 20 m²
Ponúkame na predaj väčšiu zateplenú garáže, Rača, Východné, na Dopravnej ulici. - výmera 20 m2
35,000 € 1750 €/m²
3 izbový byt | 65 m²
Na predaj – štýlový moderný 3-izbový byt v Šamoríne (blízko Bratislavy) Kompletne zrekonštruov
253,000 € 3892 €/m²
Obchodné priestory | Hodžovo námestie | 176.73 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom nadštandartný, obchodný priestor (ÚP = 176,73 m2 + terasa = 47,26 m
16 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Komerčná zóna | Pod gaštanmi | 2,800 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom pozemok v Ružinove 2 800 m2 v lokalite Pod gaštanmi na komerčné vyu
0.5 €/m2/mesiac 1 €/m2/mesiac
Rodinný dom | Česká republika | Karlovy Vary
Na predaj: Rodinný dom s veľkým pozemkom (1109 m²) v Česku Lokalita: Blízko kúpeľného mesta
470,000 € 324 €/m²
Obchodné priestory | 1,448 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom obchodné priestory 1448 m2 v Starom Meste na 1. poschodí, 1 km od O
7.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac
Záhrada | Nezadaná | 701 m²
Voľnébývanie.sk Na predaj rovinatý pozemok (záhrada = 701 m2) v BA III. - Nové Mesto (Vinohrady
690,000 € 984 €/m²
Obchodné priestory | Župné námestie | 82 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom slnečný priestor v centre BA - Župné nám. (ÚP=82 m2) na 4. poschodí
680 €/mesiac 8 €/mesiac/m²
Kancelárie, administratívne priestory | Gunduličova | 70 m²
Na predaj nebytový priestor, vhodný ako kancelársky priestor, prípadne na sídlo firmy. Nachádza
189,450 € 2706 €/m²
Skladový objekt | 17,000 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom 2 haly (17 000 m2 a 10 000 m2) v Bratislave. Rozloha = 17 000 m2 a
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Skladový objekt | 17,501 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom hala (17 501 m2) v Banskej Bystrici. Rozloha = 17 501 m2 Prízemie
1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²
Výrobný objekt | 3,594 m²
Voľnébývanie.sk Na predaj priemyselný objekt pre komerčné využitie (3 594 m2) na pozemku (17 61
1,550,000 € 431 €/m²
Skladový objekt | Stará Vajnorská | 190 m²
Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na poschodí(200 m2) v BA - Stará Vajnorská. ÚP = 200 m2
1,100 €/mesiac 6 €/mesiac/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.