Na predaj stavebný, slnečný pozemok 800 m2 v Podunajských Biskupiciach - Pšeničná ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Pozemok pre rodinné domy | Pšeničná | 800 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj stavebný pozemok 800 m2 v Podunajských Biskupiciach - Pšeničná ulica.

Publikované: 12.04.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

240,000 € 300 €/m²

Na predaj orná pôda v Podunajských Biskupiciach 13 362 m2 vhodná pre nový, stavbársky projekt

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Orná pôda | Odeská | 13,362 m²

Voľnébývanie.sk ponúka na predaj ornú pôdu 13 362 m2 v BA - Podunajské Biskupice, vhodnú pre no

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

80 €/m2 80 €/m2

NA PRENÁJOM Supalai Bella Villa v Phukete - Dlhodobo aj krátkodobo

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

NA PRENÁJOM Supalai Bella Villa v Phukete – Whichit Dlhodobo a krátkodobo 3 – spálňová vila s 3

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na prenájom

1,530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

2-izbový byt – Bratislava, Nivy (Páričkova)

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Páričkova | 60 m²

2-izbový byt – Bratislava, Nivy (Páričkova) 2 izby kuchyňa spálňa kúpeľňa + WC balkón za

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

1,050 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Hľadáme na kúpu investičný byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 0 m²

Hľadáme pre klienta na kúpu 1-2-3-izbový byt (investičný). Rozpočet: do 220 000 Platba: hotov

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Dvojpodlažný rodinný dom v centre Záhorskej Bystrice 200 m²

Dvojpodlažný rodinný dom v centre Záhorskej Bystrice Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

409,000 € 2045 €/m²

Hľadáme na kúpu 2-3 izb. byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 0 m²

Hľadáme na kúpu byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere (Štrkovec). Ideálne 2-izbov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Záhrada v osobnom vlastníctve, Žabí Majer, Bratislava Rača

Reality Bratislava-Rača

Záhrada | Nezadaná | 386 m²

Hľadáte oddych a relax v záhrade v Bratislave ? V zastúpení vlastníka predáme záhradu: - výmer

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 17.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

48,000 € 124 €/m²

Na prenájom prízemný, obchodný priestor (250 m2) v BA - Obchodná ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

Obchodné priestory | Obchodná | 250 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor (250 m2) v BA - Obchodná ulica. ÚP =

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

2,500 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Na predaj pozemok - záhrada (ÚP=280 m2) v BA - Bojnická ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

Záhrada | Bojnická | 280 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok - záhrada (ÚP=280 m2) v BA - Bojnická ulica. ÚP = 280 m2 P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Nové Mesto

83,000 € 296 €/m²

Pozemok so stavebným povolením blízko Bratislavy, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 696 m²

Predáme pozemok o výmere 696 m2 v Marianke, obce neďaleko od Bratislavy. Je vydané právoplatné

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Na predaj pozemok (trvalý, trávnatý porast) 1 554 m2 v BA - Lamač

Reality Bratislava-Lamač

Iný stavebný pozemok | 1,554 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj pozemok (trvalý, trávnatý porast) 1 554 m2 v BA - Lamač. LV 3658 -

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 15.12.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Lamač

120,000 € 77 €/m²

Na prenájom kancelárie na 1. poschodí (ÚP = 191,43 m2) v Senci - Boldocká cesta

Reality Boldog

Kancelárie, administratívne priestory | Boldocká cesta | 191.43 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelárie na 1. poschodí (ÚP = 191,43 m2) v Senci - Boldocká cesta

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Boldog

1,148 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

predané: 4 izbový byt s loggiou, Bratislava, Rača, 84 m2 + garáž

Reality Bratislava-Rača

4 izbový byt | Dopravná | 83.6 m²

Tento byt je predaný. Ak chcete aj Vy predať za najvyššiu cenu V zastúpení vlastníka ponúkame

Publikované: 04.08.2025 Aktualizované: 08.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Rača

199,500 € 2386 €/m²

Exkluzívne . Priestranný kompletne zariadený 3-izbový byt v Šamoríne. 65 m² byt + 5 m² loggia + 12 m² pivnica/sklad

Reality Šamorín

3 izbový byt | 65 m²

Exkluzívne iba u nás! Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Šamoríne. • Výmera: 65 m² b

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Šamorín

253,000 € 3892 €/m²

PREDAJ – obchodný priestor pri Avion Shopping Park a IKEA, 276 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Pestovateľská | 276 m²

PREDAJ – obchodný priestor v atraktívnej lokalite Pestovateľská, Bratislava Výmera: 276 m²

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.09.2025
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

850,000 € 3080 €/m²

Na predaj domy, vily, byty, pozemky, apartmány, obchodné priestory v Zadare (HR) priamo od developéra

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Voľnébývanie.sk Na predaj domy, vily, byty, pozemky, apartmány, obchodné priestory v Zadare (HR

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj

1 € 1 €/m²

Investičná príležitosť – pripravený biznis v oblasti krátkodobého prenájmu v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

Apartmánový dom | 300 m²

Investičná príležitosť – pripravený biznis v oblasti krátkodobého prenájmu v centre mesta Ponú

Publikované: 24.01.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Rekreačný pozemok spolu s gastronomickou prevádzkou, Devínske jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,130 m²

Zníženie ceny na 249000,- Eur --- Ponúkame na predaj pekný rovinatý pozemok v Devínskom jazere.

Publikované: 02.07.2025 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

249,000 € 220 €/m²

Veľký dom vhodný ako ubytovňa 30 minút od Bratislavy.

Reality Vysoká pri Morave

Hotel, penzión, ubytovňa | 250 m²

Veľký dom vhodný ako ubytovňa Lokalita: Vysoká pri Morave (30 minút od Bratislavy) Celková plo

Publikované: 15.04.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Vysoká pri Morave

300,000 € 1200 €/m²

Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=74 m2) s nákladným výťahom v Rači

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 74 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=74 m2) s nákladným výťahom v Rači. ÚP =

Publikované: 30.01.2025 Aktualizované: 15.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

2 izbový byt | Štefana Králika | 54 m²

Predaj 2- izb. bytu s loggiou, 54 m2, ul,Štefana Králika, DNV. Text: Vector in sector s.r o. (

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

185,000 € 3426 €/m²

Na predaj: Stavebný pozemok 2452 m² – Bratislava (Rača – Žabí Majer)

Reality Bratislava-Rača

Priemyselná zóna | Staviteľská | 2,452 m²

Ponúkame na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 2452 m² nachádzajúci sa v perspektívne

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Rača

627,712 € 256 €/m²

Prenájom kancelárskych priestorov – Michalská ulica, historické centrum Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

Kancelárie, administratívne priestory | Michalská | 21 m²

Prenájom kancelárskych priestorov – Michalská ulica, historické centrum Bratislavy BEZ PROVÍZIE

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Staré Mesto

10 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie