Prenájom exkluzívnych bytov v rezidencii Hlboka -2-, 3-, 4- a 5-izbové byty

Reality Bratislava

4 izbový byt | Nezadaná | 150 m²

Prenájom exkluzívnych bytov v rezidencii Hlboka Ponúkame na prenájom priestranné 2-, 3-, 4- a

Publikované: 26.03.2025 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na prenájom Bratislava

2,100 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=36 m2) s nákladným výťahom v Rači

Reality Bratislava-Rača

Skladový objekt | 36 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom sklad na 1. psochodí (ÚP=36 m2) s nákladným výťahom v Rači. ÚP =

Publikované: 14.12.2024 Aktualizované: 16.04.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Rača

6.6 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom kancelársky, nadštandartný priestor na 1. poschodí (ÚP=370,82 m2) v TT - Trstínska cesta - celé, vrchné poschodie alebo po častiach

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Trstínská cesta | 370 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelársky, nadštandartný priestor na 1. poschodí (ÚP=370,82 m2) v

Publikované: 26.09.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na prenájom Trnava

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom 3 haly (10 512 m2, 8694 m2 a 2653 m2) v Žiline

Reality Žilina

Skladový objekt | 8,694 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom 3 haly (10 512 m2, 8694 m2 a 2653 m2) v Žiline. Rozloha = 10 512

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Žilina

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na prenájom hala (2965 m2) v Prešove

Reality Prešov

Skladový objekt | 2,965 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom hala (2965 m2) v Prešove. Rozloha = 2965 m2 Prízemie Minimálna d

Publikované: 26.11.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Objekty na prenájom Prešov

1 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Na predaj veľký, rodinný 6 i dom (ÚP = 450 m2) aj so zariadením aj vybavením v centre Trstína na pozemku 783 m2 s predným balkónom a zadnou terasou

Reality Trstín

Rodinný dom | Nezadaná | 450 m²

Voľnébývanie.sk Na predaj veľký, rodinný 6 i dom (ÚP = 450 m2) aj so zariadením aj vybavením v

Publikované: 14.06.2024 Aktualizované: 21.05.2026
Domy na predaj Trstín

183,000 € 407 €/m²

Na predaj pozemok v Jablonci (Záhrada = 2 646 m2) vhodný pre výstavbu

Reality Jablonec

Záhrada | 2,646 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok v Jablonci (Záhrada = 2 646 m2) vhodný pre výstavbu.

Publikované: 21.03.2024 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Jablonec

238,000 € 90 €/m²

Veľký 7 izb. dvojgeneračný dom 30 minút od Bratislavy

Reality Vysoká pri Morave

Rodinný dom | 250 m²

Ponúkame na predaj veľký dvojgeneračný dom s garážou Dom je tiež možne prerobiť na ubytovňu. Lo

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Vysoká pri Morave

300,000 € 1200 €/m²

Investície do podnikania - fastfood značka

Reality Bratislava

Objekt pre obchod | Nezadaná | 50 m²

Investície do podnikania - fastfood značka Bageterie Boulevard, ktorá úspešne prevádzkuje 63 re

Publikované: 13.09.2024 Aktualizované: 14.05.2026
Objekty na predaj Bratislava

200,000 € 4000 €/m²

Na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 425 m2 v Hamuliakove (SC)

Reality Hamuliakovo

Záhrada | Hlavná | 425 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na predaj pozemok v záhradkárskej oblasti 425 m2 v v Hamuliakove (SC).

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 23.12.2025
Pozemky na predaj Hamuliakovo

6,000 € 14 €/m²

Na predaj stavba s malým pozemkom – Čalovec | Pokoj, príroda a vlastný priestor

Reality Čalovec

Rodinný dom | Nezadaná | 65 m²

Hľadáte dostupnú nehnuteľnosť na víkendy, oddych alebo menší investičný projekt? Spoločnosť Son

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čalovec

24,900 € 383 €/m²

Thajsko Na prenájom 3 izbový dom s bazénom a parkovaním

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

Na prenájom komplet zariadený dom s bazénom blízko letiska na Phukete. V cene: čistenie bazéna

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na prenájom

1,275 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Pozemok so stavebným povolením na RD, Marianka

Reality Marianka

Pozemok pre rodinné domy | Potočná | 695 m²

Predáme stavebný pozemok v obci Marianka. - nachádza sa v intraviláne obce - právoplatné stave

Publikované: 31.01.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Pozemky na predaj Marianka

225 €/m2 225 €/m2

Stavebný pozemok na výstavbu rodinného domu, Senec, Lužianky

Reality Senec

Pozemok pre rodinné domy | Fialková | 1,070 m²

V zastúpení vlastníka predávame stavebný pozemok s možnosťou postavenia rodinného domu podľa vl

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 31.01.2026
Pozemky na predaj Senec

235 €/m2 235 €/m2

Predaj výnimočného pozemku s nádherným výhľadom, 2928 m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Iný stavebný pozemok | Iskerníkova | 2,928 m²

Predaj výnimočného pozemku s nádherným výhľadom, 2928 m2. VECTOR IN SECTOR Pozemky sa nachádz

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

525 €/m2 525 €/m2

Na predaj stavebný pozemok 1025 m2 vo Svätom Jure

Reality Svätý Jur

Pozemok pre rodinné domy | Mariánska cesta | 1,025 m²

Máme na predaj pekný stavebný pozemok so starým 2 izb. RD v peknej časti Jura pod lesom. RD je

Publikované: 19.12.2025 Aktualizované: 01.04.2026
Pozemky na predaj Svätý Jur

Cena dohodou

Na prenájom prízemný, obchodný priestor 172 m2 na Kaštieľskej ulici - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | 172 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom prízemný, obchodný priestor 172 m2 na Kaštieľskej ulici - Ružinov.

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 23.01.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Ružinov

2,580 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Hľadáme na kúpu 2-3 izb. byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Drieňová | 0 m²

Hľadáme na kúpu byt v Bratislave v lokalite pri Štrkoveckom jazere (Štrkovec). Ideálne 2-izbov

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Na prenájom kancelárie na 1. poschodí (ÚP = 191,43 m2) v Senci - Boldocká cesta

Reality Boldog

Kancelárie, administratívne priestory | Boldocká cesta | 191.43 m²

Voľnébývanie.sk Na prenájom kancelárie na 1. poschodí (ÚP = 191,43 m2) v Senci - Boldocká cesta

Publikované: 03.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Priestory na prenájom Boldog

1,148 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Na predaj domy, vily, byty, pozemky, apartmány, obchodné priestory v Zadare (HR) priamo od developéra

Reality Chorvátsko

Apartmán | Chorvátsko

Voľnébývanie.sk Na predaj domy, vily, byty, pozemky, apartmány, obchodné priestory v Zadare (HR

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj

1 € 1 €/m²

Na prenájom útulná kancelária 20 m2 (1. posch.) v TT - Bratislavská ulica

Reality Trnava

Kancelárie, administratívne priestory | Bratislavská | 20 m²

Voľnébývanie.sk Ponúka na prenájom kanceláriu na 1. poschodí 20 m2 v Trnave. Úžitková plocha =

Publikované: 15.02.2023 Aktualizované: 22.10.2025
Priestory na prenájom Trnava

12.45 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

Na predaj orná pôda v Podunajských Biskupiciach 13 362 m2 vhodná pre nový, stavbársky projekt

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

Orná pôda | Odeská | 13,362 m²

Voľnébývanie.sk ponúka na predaj ornú pôdu 13 362 m2 v BA - Podunajské Biskupice, vhodnú pre no

Publikované: 13.01.2023 Aktualizované: 10.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

80 €/m2 80 €/m2

NA PRENÁJOM Supalai Bella Villa v Phukete - Dlhodobo aj krátkodobo

Reality Thajsko

Rodinný dom | Thajsko

NA PRENÁJOM Supalai Bella Villa v Phukete – Whichit Dlhodobo a krátkodobo 3 – spálňová vila s 3

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Domy na prenájom

1,530 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Dvojpodlažný rodinný dom v centre Záhorskej Bystrice 200 m²

Dvojpodlažný rodinný dom v centre Záhorskej Bystrice Ponúkame na predaj príjemný rodinný dom s

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

409,000 € 2045 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie