VIVAREAL* PRENÁJOM OBCHODNÝCH PRIESTOROV V CENTRE, vstup priamo z ulice, možnosť terasy, výmera 91 m2, TRNAVA

Reality Trnava

Obchodné priestory | Ulica Františkánska | 91 m²

Ponúkame na prenájom atraktívne obchodné priestory v centrálnej mestskej zóne v Trnave, s výmer

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na prenájom Trnava

1,190 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

VIVAREAL* OBCHODNÉ -REŠAURAŇÉ, NEBYTOVÉ PRIESTORY, HISTORICKÉ CENTRUM, výmera 209 m2, Trnava

Reality Trnava

Objekt pre obchod | Horné bašty | 213 m²

Ponúkame Vám na predaj dom stojaci v historickom centre mesta na ulici Horné bašty v Trnave. Je

Publikované: 05.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Trnava

420,000 € 2153 €/m²

VIVAREAL* REZERVOVANÉ! VEĽKÝ 3 izb. byt, zariadený, rekonštrukcia, uzatvorená loggia, výmera až 71 m2, Trnava

Reality Trnava

3 izbový byt | Ulica gen. Goliána | 74 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľký zrekonštruovaný 3-izb. byt na ulici Gen. Golian

Publikované: 14.10.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Trnava

175,000 € 2365 €/m²

VIVAREAL* NOVÁ CENA! Vydané stavebné povolenie, Stavebný pozemok, výmera 829 m2, Kamenná cesta, Trnava

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kamenná cesta | 829 m²

Ponúkame na predaj stavebný pozemok s inžinierskymi sieťami pre ktorý je vydané právoplatné sta

Publikované: 06.08.2024 Aktualizované: 17.04.2025
Pozemky na predaj Trnava

400 €/m2 400 €/m2

DIRECTREAL|Oáza pokoja v Podhájskej - Vila Barbora s čarovným pozemkom

Reality Podhájska

Chalupa, rekreačný domček | Belecká | 390 m²

Directreal Exkluziv - Investičná príležitosť v srdci Podhájskej – Vila/Penzión s veľkým potenc

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Podhájska

176,800 € 453 €/m²

Novinka
Novinka

Výnimočný 2-izbový byt s krbom na ulici K. Sidora

Reality Ružomberok

2 izbový byt | K. Sidora | 53 m²

Ponúkame na predaj štýlový a kompletne zariadený 2-izbový byt na ulici K. Sidora, ktorý vyniká

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

130,000 € 2453 €/m²

člen NARKS

DIRECTREAL|120 m od privátnej pláže CELOROČNE OBÝVATEĽNÁ CHATA so súpisným číslom

Reality Rohovce

Chalupa, rekreačný domček | Rohovce | 100 m²

Directreal Live - Realitná kancelária Direct Real predáva CELOROČNE OBÝVATEĽNÚ zateplenú murov

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Rohovce

159,000 € 1590 €/m²

Novinka
Novinka

DIRECTREAL|Moderný, veľmi pekný 2 izbový byt s terasou v centre mesta Galanta...

Reality Galanta

2 izbový byt | Hlavná | 77 m²

Directreal Partner - Ponúkame na prenájom veľmi pekný, moderný 2 izbový byt v úplnom centre me

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Galanta

630 € 8 €/m²

Novinka
Novinka

MODERNÝ 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM NA KARPATY – RODINNÉ BÝVANIE V DOLNÝCH OREŠANOCH

Reality Smolenice

3 izbový byt | Dolné Orešany | 77 m²

Hľadáte spojenie moderného komfortu, pokoja vidieka a bezpečia pre vaše deti? Ponúkame Vám na p

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Smolenice

195,990 € 2545 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

VEĽKORYSÝ 4 izbový RD, ÚP 128 m2 S TEP. ČERPADLOM, POZEMOK 405 m2

Reality Malinovo

Rodinný dom | Záleská | 128 m²

V obci Zálesie, na skok od Malinova v tichej lokalite plnej zelene a mimo rušných ciest Vám pon

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malinovo

340,000 € 2656 €/m²

Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

NOVÁ CENA! 2podlažný 6izb. rod.dom s dvoj garážou na Kozáckej ul.

Reality Trnava

Rodinný dom | Kozácka | 284 m²

Ponúkame na predaj nadštandardný 6izb. rodinný dom na rozsiahlom pozemku o výmere 833m2 vo vyh

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Trnava

650,000 € 2289 €/m²

Novinka
Novinka

Na PREDAJ!!! Slnečný, stavebný pozemok ,oplotený v obľúbenej časti Trnavy na Kozáckej ulici.

Reality Trnava

Pozemok pre rodinné domy | Kozácka | 730 m²

Ponúkame na predaj pozemok na výstavbu rod.domu v Trnave na Kozáckej ulici s výmerou 729 m2. N

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trnava

285,000 € 390 €/m²

Novinka
Novinka

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM a GARÁŽOU – LIPTOVSKÝ PETER

Reality Liptovský Peter

2 izbový byt | Športová ulica | 79 m²

2-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM a GARÁŽOU – LIPTOVSKÝ PETER Hľadáte bývanie, ktoré si môžete pretvoriť

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Liptovský Peter

149,000 € 1886 €/m²

Novinka
Novinka

BOSEN | Kompletne zariadený 3 izbový byt s parkovaním a pivnicou v novostavbe, Šamorín, 84 m2

Reality Šamorín

3 izbový byt | Šámot | 84 m²

Bosen Group vám exkluzívne ponúka na prenájom moderný a kompletne zariadený 3 izbový byt s balk

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Šamorín

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS
Novinka 3D prehliadka
Novinka 3D prehliadka

Moderné kancelárske priestory Poštová 1 -2.NP

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Poštová | 448 m²

Hľadáte reprezentatívne kancelárie pre vaše podnikanie? Ponúkame na prenájom svetlé a priestran

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Kúpa 1 - 2 izbový byt Bytča

Reality Bytča

1 izbový byt | 38 m²

Hľadáme pre klienta na kúpu 1 alebo 2 izbový byt v Bytči. Financovanie máme zabezpečené. Ponú

Publikované: 01.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Bytča

140,000 € 3684 €/m²

NOVÁ CENA! PREDAJ 4-izb. bungalov (dom 4), Láb, okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 103.9 m²

Romdom reality ponúka na predaj: Moderný 4-izbový bungalov v obci Láb, okres Malacky - projekt

Publikované: 27.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Láb

285,000 € 2743 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj rodinných domov Láb (Malacky) ZDARMA! 3D vizuál záhrady

Reality Láb

Rodinný dom | 105.6 m²

Na predaj: Moderné 4-izbové bungalovy v obci Láb, okres Malacky Pozrite si video na youtube:

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Láb

285,000 € 2699 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÝ ! 4-izb.dom-projekt LAGUNA, Láb, okr. Malacky

Reality Láb

Rodinný dom | 103 m²

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Láb

312,000 € 3029 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervované: 4 - izbový byt s 2 balkónmi, Hliny VI

Reality Žilina

4 izbový byt | Bajzova | 84 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj priestranný 4-izbový byt s výmerou 84 m² vo vyhľadávanej loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Žilina

219,000 € 2607 €/m²

Predaj, stavebný aj rekreačný pozemok Ovčiarsko, Žilina exkluzívne ROMDOM

Reality Žilina

Pozemok pre bytovú výstavbu | Ovčiarsko | 700 m²

ROMDOM reality ponúka exkluzívne na predaj stavebný pozemok v Ovčiarsku pri Žiline. spolu s kom

Publikované: 05.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žilina

74,000 € 106 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj, rodinný dom, bungalov A, Martin - Priekopa

Reality Martin

Rodinný dom | priekopská | 102 m²

Romdom reality ponúka na predaj novostavbu jednopodlažného murovaného rodinného domu ( rodinný

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Martin

350,000 € 3431 €/m²

Prenájom administratívnych, kancelárskych priestorov Žilina, Centrum

Reality Žilina

Kancelárie, administratívne priestory | Moyzesova | 172 m²

Romdom reality ponúka exkluzívne na prenájom lukratívne komerčné priestory v centre Žiliny. Pri

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Žilina

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Prenájom, terasa s výčapom Bytča, exkluzívne ROMDOM

Reality Bytča

Reštauračné priestory | Štefánikova | 95 m²

ROMDOM reality ponúka exkluzívne na prenájom krytú terasu s výčapom. Terasa sa nachádza v jed

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Bytča

700 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23059)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8518)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30311)
Reality v Martine (773)
Upresniť hľadanie