Na predaj zariadený 1-izbový byt v Stupave

Reality Stupava

1 izbový byt | Cementárenská | 32 m²

Moderný maklér ponúka na predaj nový, svetlý a moderne zariadený 1-izbový byt v Stupave, ktorý

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Stupava

125,000 € 3906 €/m²

Na predaj elegantný kongresový Hotel Elite v Novej Dubnici

Reality Nová Dubnica

Objekt pre obchod | SNP | 3,400 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný a elegantný kongresový hotel s wellness a fitness centr

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Nová Dubnica

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj pozemok v obci Šútovo

Reality Šútovo

Pozemok pre rodinné domy | - | 1,610 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v lokalite Šútovo. Rozloha pozemku je 1 610 m², s pribl

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Šútovo

39,900 € 25 €/m²

Na predaj rodinný dom v Topoľnici - kvalitné materiály, moderná lokalita

Reality Topoľnica

Rodinný dom | - | 147.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v novej výstavbe v Topoľnici s možnosťou dokončenia

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Topoľnica

209,900 € 1421 €/m²

REZERVOVANÉ: Na predaj 3,5 - izbový byt v meste Sereď

Reality Sereď

3 izbový byt | - | 74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Seredi. Nehnuteľnosť sa nachádza n

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sereď

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 90 m²

Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

329,600 € 3662 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj priestranný rodinný dom v obci Zlaté Klasy

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | - | 280 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Zlaté Klasy, s možn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

259,000 € 925 €/m²

Na predaj pozemok so starším domom v obci Selice

Reality Selice

Pozemok pre rodinné domy | Poľovnícka | 1,601 m²

Moderný maklér ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v obci Selice, okres Šaľa, na pokojnej P

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Selice

65,000 € 41 €/m²

Na predaj rovinatý pozemok na výstavbu polyfunkčnej budoby v Piešťanoch

Reality Piešťany

Pozemok pre bytovú výstavbu | Bratislavská | 468 m²

Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj atraktívny pozemok v Piešťanoch na Brat

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Piešťany

140,000 € 299 €/m²

Na predaj dom snov–rodinné sídlo s jazierkom na kúpanie a panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | - | 203.45 m²

Moderný maklér ponúka na predaj jedinečný rodinný dom vo Veľkom Slavkove, postavený v roku 201

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

Cena na vyžiadanie

Na predaj rodinný dom s bazénom v obci Makov-Potok

Reality Makov

Rodinný dom | - | 267 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený rodinný dom v obci Makov – Potok. Nehnuteľn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Makov

Cena dohodou

Na predaj 3-izbový byt na Vajnorskej ulici v Bratislave

Reality Sereď

3 izbový byt | - | 90 m²

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sereď

329,600 € 3662 €/m²

Na predaj administratívno-skladový objekt pri Trnave, v obci Zavar

Reality Zavar

Objekt pre obchod | - | 389.74 m²

Moderný maklér ponúka na predaj moderný administratívno-skladový objekt situovaný vo vyhľadávan

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Zavar

665,000 € 1706 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA:Na predaj priestranný 2-izbový byt s parkovaním v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Martina Granca | 51 m²

Moderný Maklér ponúka na predaj priestranný a prakticky riešený 2-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

225,000 € 4412 €/m²

Na predaj výrobná hala s administratívnou časťou pri Lučenci

Reality Lučenec

Obchodné priestory | - | 3,500 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výrobnú halu s čiastočným vybavením, pripravenú elektrickou inf

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Lučenec

590,000 € 169 €/m²

Na predaj rodinný dom v obci Pata

Reality Šaľa

Rodinný dom | - | 125 m²

Moderný maklér vám exkluzívne ponúka na predaj veľkorysý rodinný dom v pokojnej lokalite obce P

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šaľa

135,000 € 1080 €/m²

Na predaj 7-izbový rodinný dom v Studienke s investičným potenciálom

Reality Malacky

Rodinný dom | ulica | 210 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj samostatne stojaci 7-izbový rodinný do

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Malacky

164,000 € 781 €/m²

Na prenájom zariadený klimatizovaný 1-izbový byt v centre Malaciek

Reality Malacky

1 izbový byt | 40.35 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na prenájom kompletne zariadený 1-izbový byt (be

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Malacky

580 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom s investičným potenciálom v Kostolišti

Reality Kostolište

Rodinný dom | - | 160 m²

Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v Kostolišti. Nehnuteľnosť spája komfortné rodinné

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kostolište

389,000 € 2431 €/m²

Na predaj moderný 4-izbový rodinný dom na slnečnom pozemku v Bielom Kostole

Reality Biely Kostol

Rodinný dom | ulica | 130 m²

Moderný maklér ponúka na predaj novostavbu priestranného 4-izbového rodinného domu postaveného

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Biely Kostol

368,000 € 2831 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Veľký Slavkov

Rodinný dom | ulica | 203.45 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Veľký Slavkov

Cena na vyžiadanie

Na prenájom kancelársky priestor v Žiline

Reality Žilina

Administratívny objekt | Kragujevská | 17 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kanceláriu v bezpečnej administratívnej budove s výťahom, spo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

180 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj rozľahlý pozemok v Dolných Strhároch

Reality Dolné Strháre

Pozemok pre rodinné domy | 6,325 m²

Na predaj rozľahlý pozemok s predbežným schválením na výstavbu v Dolných Strhároch časti Selce.

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dolné Strháre

9 €/m2 9 €/m2

Na predaj čiastočne zariadený 3-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Píniová | 78 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Píniovej ulici v mestskej časti Bratislava - Vr

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

234,990 € 3013 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Upresniť hľadanie