Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,556 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok situovaný v katastrálnom území Košice – Krásna, v extra

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj atraktívny pozemok v povodí Malého Dunaja

Reality Blahová

Pozemok pre rodinné domy | ulica | 423 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny súkromný pozemok v nádhernom prostredí pri Malom Du

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Blahová

32,000 € 76 €/m²

Na predaj atraktívny pozemok v povodí Malého Dunaja

Reality Dunajská Streda

Pozemok pre rodinné domy | - | 423 m²

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dunajská Streda

32,000 € 76 €/m²

Na predaj čiastočne zariadený 2-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | Trenčianska cesta | 78 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 2-izbový veľkometrážny byt s loggiou v tich

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

135,000 € 1731 €/m²

Na predaj 3-izbový dom s garážou v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Rodinný dom | - | 230 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový rodinný dom v Bánovciach nad Bebravou. Dom má jedno na

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bánovce nad Bebravou

160,000 € 696 €/m²

Na predaj pozemky v obci Dvorec

Reality Dvorec

Pozemok pre rodinné domy | - | 900 m²

Moderný maklér ponúka na predaj perspektívne stavebné pozemky v obci Dvorec, ktoré sú ideálnym

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Dvorec

60 €/m2 60 €/m2

Na predaj budova pre podnikanie alebo investíciu v Bánovciach

Reality Bánovce nad Bebravou

Obchodné priestory | 1,457 m²

Moderný maklér ponúka na predaj administratívnu budovu s rozsiahlymi skladovými priestormi a fl

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Na predaj dom snov–rodinné sídlo s jazierkom na kúpanie a panoramatickým výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Brno

Rodinný dom | Česká republika | Brno | -

Moderný maklér ponúka na predaj jedinečný rodinný dom vo Veľkom Slavkove, postavený v roku 201

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Brno

Cena na vyžiadanie

Na predaj prerobený 3-izbový byt s loggiou, Martin-Košúty II

Reality Martin

3 izbový byt | 66 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt typu nepriechodný baurin

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

1 € 0 €/m²

Na predaj investičný pozemok v centre Martina

Reality Martin

Iný stavebný pozemok | - | 284 m²

Moderný maklér ponúka na predaj lukratívny pozemok priamo v centre mesta, so spracovanou projek

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Martin

115,000 € 405 €/m²

Na predaj exkluzívny rodinný dom s dvoj-garážou v podtatranskej obci Veľký Slavkov

Reality Bratislava-Petržalka

Rodinný dom | - | 207 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý predstavuje dokonalé spojenie nadš

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Petržalka

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj luxusná novostavba rodinného domu v Kvetoslavove

Reality Kvetoslavov

Rodinný dom | - | 137 m²

Moderný maklér ponúka na predaj luxusnú novostavbu rodinného domu s veľkorysým 700 m² pozemkom

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kvetoslavov

515,000 € 3759 €/m²

Na predaj exkluzívny stavebný pozemok v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Strojnícka | 1,466 m²

Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj atraktívny stavebný pozemok v Bratislav

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

307 €/m2 307 €/m2

Na predaj štýlový apartmán s výhľadom na panorámu Tatier v Tatranskej Lomnici

Reality Veľký Slavkov

2 izbový byt | 49.25 m²

Moderný maklér ponúka na predaj exkluzívny apartmán s panoramatickým výhľadom na Tatry. 2 izbov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľký Slavkov

529,000 € 10741 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom luxusná rekreačná chata v obci Stará Lesná

Reality Stará Lesná

Rodinný dom | Stará Lesná | 118.6 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom štýlovú a moderne zariadenú rekreačnú chatu situovanú v tiche

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Stará Lesná

1,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Na predaj čiastočne prerobený rodinný dom v obci Otrhánky

Reality Otrhánky

Rodinný dom | - | 95 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej a malebnej obci

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Otrhánky

129,000 € 1358 €/m²

Na predaj zrekonštruovaný 2-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | 5. apríla | 66 m²

Moderný maklér ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2 izbový byt na ulici 5. apríla v Bán

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

126,500 € 1917 €/m²

Na predaj priestranný 2-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | - | 68 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v Bánovciach nad Bebravou. Nehnuteľnos

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

Cena dohodou

Na predaj investičný 1-izbový byt v centre Bánoviec nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Vystrkov | 40 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zariadený 1-izbový v mestskej časti Vystrkov - Bánovc

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

68,000 € 1700 €/m²

Na predaj 1-izbový byt na Trenčianskej ceste v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

1 izbový byt | Trenčianska cesta | 41 m²

Moderný maklér ponúka v tichej lokalite mesta Bánovce nad Bebravou čiastočne zariadený 1-izbový

Publikované: 22.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

65,000 € 1585 €/m²

Novinka
Novinka

Na predaj stavebný pozemok v Rybanoch

Reality Rybany

Pozemok pre bytovú výstavbu | - | 669 m²

Moderný maklér ponúka na predaj stavebný pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu v obci Ryban

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Rybany

43,000 € 64 €/m²

Na predaj garáž v Bánovciach nad Bebravou

Reality Bánovce nad Bebravou

Garáž | - | 21.21 m²

Moderný maklér ponúka na predaj garáž v Bánovciach nad Bebravou, časť Sever. Brána garáže je vý

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Bánovce nad Bebravou

27,000 € 1273 €/m²

Na predaj pozemok v obci Veľké Držkovce

Reality Veľké Držkovce

Pozemok pre rodinné domy | 790 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v obci Veľké Držkovce. Pozemok sa nachádza v intravilán

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Veľké Držkovce

43,900 € 56 €/m²

Bánovce nad Bebravou 2 izbový byt v tehlovom bytovom dome blízko centra mesta

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | - | 60 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový /2 a pol izbový/ byt v Bánovciach nad Bebravou na ulici K Nemoc

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

70,000 € 1167 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Rodinné domy na predaj (23056)
Upresniť hľadanie