Rodinný dom | - | 220 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný trojpodlažný rodinný dom v štandarde v obci Nová Ve
282,150 € 1283 €/m²
Rodinný dom | - | 243 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný 7-izbový rodinný dom v obci Podlužan
342,420 € 1409 €/m²
Rodinný dom | - | 235 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom v obci Cerová. Nehnuteľnos
350,000 € 1489 €/m²
Rodinný dom | - | 136 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom s veľkorysým pozemkom a veľkým potenciálom v obci L
90,000 € 662 €/m²
4 izbový byt | - | 93.96 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj priestranný a moderne zariadený 4-izbový byt v Ž
398,960 € 4246 €/m²
3 izbový byt | Liptovská 1N | 70.8 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v Trenčíne, nac
218,400 € 3085 €/m²
3 izbový byt | Kožušnícka | 71 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj exkluzívny 3-izbový byt s veľkorysou terasou v T
279,900 € 3942 €/m²
3 izbový byt | - | 79.62 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt s premyslenou dispozíciou, situovaný
155,000 € 1947 €/m²
Obchodné priestory | Odevná | 74 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj nebytový priestor s výmerou 74 m², nachádzajúci
115,990 € 1567 €/m²
Rodinný dom | - | 90 m²
Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom s obrovským potenciálom v tichej a vyhľa
110,000 € 1222 €/m²
Rodinný dom | Kúty | 192 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii v tichej
251,670 € 1311 €/m²
Administratívny objekt | Zavarská | 107.55 m²
Moderný maklér ponúka na prenájom priestranný kancelársky priestor s výbornou logistickou poloh
1,200 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
3 izbový byt | žilinská | 83.61 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj 3-izbový byt prerobený zo 4-izbového vo vyhľadáv
168,560 € 2016 €/m²
Garáž | Ota Holúska | 3.12 m²
Moderný maklér ponúkame na prenájom garážové státie pre motorku v lokalite Ota Holúska, Bratisl
40 €/mesiac 13 €/mesiac/m²
Rodinný dom | - | 147.74 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v novej výstavbe v Topoľnici s možnosťou dokončenia
209,900 € 1421 €/m²
3 izbový byt | - | 74 m²
Moderný maklér ponúka na predaj priestranný 3,5-izbový byt v Seredi. Nehnuteľnosť sa nachádza n
Cena dohodou
3 izbový byt | Vajnorská | 90 m²
Moderný maklér ponúka na predaj svetlý a čiastočne zariadený 3-izbový byt, situovaný v jednej z
329,600 € 3662 €/m²
2 izbový byt | Jedlíkova | 45.3 m²
Moderný maklér ponúka na prenájom priestranný a moderne zrekonštruovaný 2-izbový byt na Jedlíko
475 €/mesiac 10 €/mesiac/m²
Pozemok pre bytovú výstavbu | Bratislavská | 468 m²
Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj atraktívny pozemok v Piešťanoch na Brat
140,000 € 299 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | ulica | 6,400 m²
Moderný maklér ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj pozemok v obci Dolné Zelenice. Pozemok
339,000 € 53 €/m²
Rodinný dom | - | 160 m²
Moderný maklér ponúka na predaj rodinný dom v Kostolišti. Nehnuteľnosť spája komfortné rodinné
389,000 € 2431 €/m²
3 izbový byt | - | 90 m²
329,600 € 3662 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Poľovnícka | 1,601 m²
Moderný maklér ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v obci Selice, okres Šaľa, na pokojnej P
65,000 € 41 €/m²
2 izbový byt | Sedličná 497 | 48.95 m²
Moderný maklér vám s radosťou ponúka na predaj moderný 2-izbový byt s balkónom a vlastným parko
145,560 € 2974 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.