Na predaj 3-izbový byt so záhradou a garážou v Bielom Kostole

Reality Trnava

3 izbový byt | - | 67 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt na Strednej ulici v Bielom Kostole. Byt disponuje

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Trnava

229,990 € 3433 €/m²

Na predaj 3-izbový byt v centre Martina

Reality Martin

3 izbový byt | Novomestského | 68.5 m²

Moderný maklér ponúka na predaj 3-izbový byt v centre Martina. Byt je v pôvodnom stave, vhodný

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Martin

159,900 € 2334 €/m²

Na predaj rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Kyselica

Reality Šamorín

Rodinný dom | 102.5 m²

Moderný maklér exkluzívne ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom, skolaudovaný v roku 2010, nach

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Šamorín

377,000 € 3678 €/m²

Na predaj pozemok s investičným potenciálom v Malých Dvoranoch

Reality Bojná

Pozemok pre rodinné domy | 1,957 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v lokalite Malé Dvorany. Nachádza sa na ňom starší rodi

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Bojná

45,900 € 23 €/m²

Na predaj Penzión u Šimona v obci Vernár

Reality Vernár

Hotel, penzión, ubytovňa | - | 450 m²

Moderný maklér predstavuje výnimočný penzión vo vyhľadávanej lokalite Vernár. Strategická poloh

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Vernár

Cena dohodou

Na prenájom kancelárske priestory v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Líščie nivy | 99.17 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom klimatizované kancelárske priestory s dvoma vyhradenými parko

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Bratislava-Ružinov

11 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Na prenájom exkluzívny 2-izbový byt s balkónom v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 47 m²

Moderný maklér vám v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom svetlý, priestranný 2-izbový byt

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

950 €/mesiac 20 €/mesiac/m²

Na prenájom vkusný 2-izbový byt v príjemnej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Gallayova | 48 m²

Moderný maklér v exkluzívnom zastúpení ponúka na prenájom zariadený a kompletne zrekonštruovan

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

780 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Na predaj investičný pozemok v lokalite Košice-Krásna

Reality Košice-Krásna

Pozemok pre rodinné domy | - | 3,696 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok situovaný v katastrálnom území Košice – Krásna, v extra

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Košice-Krásna

30 €/m2 30 €/m2

Na predaj pozemok v lokalite Karlová

Reality Karlová

Pozemok pre rodinné domy | - | 2,091 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v lokalite Karlová, ktorý je schválený v územnom pláne

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Karlová

140,000 € 67 €/m²

Na predaj 4-izbový rodinný dom TYP DOMU B v obci Jelka

Reality Jelka

Rodinný dom | - | 123 m²

Moderný maklér ponúka na predaj NÍZKOENERGETICKÝ (A0) 4izbový rodinný dom v obci Jelka. Dom je

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Jelka

205,000 € 1667 €/m²

Na predaj trojpodlažný rodinný dom v lokalite Žitná - Radiša

Reality Žitná-Radiša

Rodinný dom | - | 300 m²

Moderný maklér ponúka na predaj samostatne stojaci trojpodlažný rodinný dom v lokalite Žitná -

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žitná-Radiša

218,000 € 727 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom kancelársky priestor v Žiline

Reality Žilina

Administratívny objekt | Kragujevská | 20 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom kanceláriu v bezpečnej administratívnej budove s výťahom, spo

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Žilina

213 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Na predaj rodinný dom v Nitre

Reality Nitra

Rodinný dom | - | 300 m²

Moderný maklér ponúka na predaj priestranný viacpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 300 m²

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nitra

339,000 € 1130 €/m²

Na predaj záhrada s chatkou v obci Dolné Štitáre

Reality Nitra

Pozemok pre rodinné domy | 386 m²

Moderný maklér ponúka na predaj drevenú chatku situovanú na pozemku o rozlohe 386 m² s ovocnými

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Nitra

49,900 € 129 €/m²

Na predaj pozemok s potenciálom výstavby v obci Vlčkovce

Reality Vlčkovce

Pozemok pre rodinné domy | 903 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v obci Vlčkovce, ktorý predstavuje výbornú príležitosť

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Vlčkovce

142,900 € 158 €/m²

Na prenájom kancelársky priestor v centre Martina – budova Casa Banky

Reality Martin

Administratívny objekt | - | 18 m²

Moderný maklér ponúka na prenájom reprezentatívny kancelársky priestor v prestížnej budove Casa

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na prenájom Martin

240 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Na predaj výrobná hala s administratívnou časťou pri Lučenci

Reality Veľká nad Ipľom

Obchodné priestory | - | 3,500 m²

Moderný maklér ponúka na predaj výrobnú halu s čiastočným vybavením, pripravenú elektrickou inf

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Veľká nad Ipľom

590,000 € 169 €/m²

Na odstúpenie zabehnutá kaviareň s detským ihriskom

Reality Pezinok

Objekt pre obchod | - | 198 m²

Moderný maklér ponúka na odstúpenie dlhodobo úspešnú prevádzku – zabehnutú kaviareň s detským i

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Pezinok

90,000 € 455 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj investičná priemyselná hala v obci Trnávka

Reality Trnávka

Priemyselná zóna | ulica | 12,652 m²

Moderný maklér ponúka na predaj modernizovanú priemyselnú halu na rozsiahlom pozemku v obci Trn

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Trnávka

Cena dohodou

Na predaj komerčné priestory v Rožňave

Reality Rožňava

Objekt pre obchod | Jovická | 241 m²

Moderný maklér ponúka na predaj komerčné priestory s administratívnym vybavením na Jovickej uli

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Rožňava

199,900 € 829 €/m²

Na predaj pozemok so schváleným projektom v obci Pôtor

Reality Pôtor

Pozemok pre rodinné domy | - | 61,641 m²

Moderný maklér ponúka na predaj pozemok v obci Pôtor v okrese Veľký Krtíš. Pozemok je vedený ak

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pôtor

2.5 €/m2 3 €/m2

Na prenájom skladové/výrobné priestory v Malackách

Reality Malacky

Kancelárie, administratívne priestory | - | 379 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na prenájom skladové/výrobné priestory s výmerou 379 m2. Prie

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Malacky

1,500 €/mesiac 4 €/mesiac/m²

Na predaj exkluzívny rodinný dom s dvoj-garážou v podtatranskej obci Veľký Slavkov

Reality Praha 1

Rodinný dom | Česká republika

Moderný maklér ponúka na predaj výnimočný rodinný dom, ktorý predstavuje dokonalé spojenie nadš

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Rodinné domy na predaj (23056)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Upresniť hľadanie