Exkluzívny 3-izb. apartmán s galériou v historickej budove Danubius Lofts

Reality Bratislava-Ružinov

Loft | Trnavská cesta | 181.32 m²

Do pozornosti Vám ponúkame tento slnkom presvetlený apartmán s galériou a vysokými stropmi, kto

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

PREDAJ šikovného 3-izbového bytu pri Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinovská | 98 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívny kúsok šikovného veľkometražného 3 izbového bytu

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

216,000 € 2204 €/m²

UNIKÁTNA PERLA 3izbový byt pri Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružinovská | 73 m²

Ahoj Carla Real Solutions Ti ponúka exkluzívny Luxusný Nadštandardný byt o výmere 73 m2 + záhr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3151 €/m²

Garážové státie pri výťahu-City Park Ružinov, Plynárenská 3A/3D

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Plynárenská | 16 m²

DOHODA MOŽNÁ-široké priestranné garážové parkovacie miesto v modernom polyfunkčnom komplex City

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

29,000 € 1813 €/m²

Ovocné Sady – 2,5 izb. bytu s balkónom, kobkou a garážovým státím

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ivanská cesta | 55.15 m²

TRNAVA REALITY, s.r.o. Vám ponúka na predaj zariadený 2,5 – izbový byt s balkónom, kobkou a gar

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

245,000 € 14 €/m²

1 izbový byt 29 m2 po nedávnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej tichej lokalite Bratislava – Prievoz

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 29 m²

TUreality ponúkajú kompletne zrekonštruovaný byt s úžitkovou plochou 29 m2. Nachádza sa v príje

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

177,999 € 6138 €/m²

2-IZBOVÝ BYT MEZONET S PIVNICOU, BALKÓNOM A ŠATNÍKOM | ZWIRN 2, Ružinov | KOLAUDÁCIA JAR 2028

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 65.83 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame na predaj úplne nový 2-izbový mezonet na dv

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

507,617 € 7711 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

2-IZBOVÝ BYT S PARKOVANÍM, PIVNICOU, TERASOU A ŠATNÍKOM | ZWIRN 3, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52.51 m²

Hľadáte príjemný byt v obľúbenej lokalite? Ponúkame úplne nový 2-izbový byt s rozlohou 52,51 m²

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

459,763 € 8756 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj slnečného kompletne zrekonštruovaného 3,5-izbového bytu v Ružinove 73m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 73 m²

K dispozícii video obhliadka a 3D obhliadka. TUreality ponúka exkluzívne na predaj slnečný kom

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4096 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 73 m²

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4096 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Slnečný 2,5-izbový byt v tehlovom dome v Ružinove na PREDAJ – tichá lokalita, zeleň, balkón

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Medzilaborecká | 63 m²

Ponúkame na predaj slnečný a príjemne riešený 2,5-izbový byt s balkónom, situovaný v pokojnom z

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

KOMPLET ZREKONŠTRUOVANÝ 1 IZBOVÝ BYT V TOP LOKALITE BRATISLAVY - RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Kaštieľska | 34.58 m²

Carla Real Solutions vám ponúka príjemný 1 izbový byt na rohu Kaštielskej a Mierovej ulice v by

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

180,000 € 5205 €/m²

Udržiavaný 2 izbový byt s úžitkovou plochou 47 m2 v príjemnom prostredí bratislavského Ružinova , neďaleko Martinského cintorína

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 47 m²

TUreality ponúkajú 2 izbový byt s úžitkovou plochou 47 m2. K bytu patrí príjemná hlboká loggia

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

214,999 € 4574 €/m²

Vlastné bývanie s parkovaním či investícia za rozumnú cenu

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 43.18 m²

Hľadáte bývanie, ktoré vám poskytne dostatok priestoru, súkromia a zároveň krásny výhľad na mes

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

149,000 € 3451 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt na Trenčianskej ulici 64m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v srdci Ružinova na Trenčianskej ulici. Tento

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderná novostavba s veľkou terasou, šatníkom a parkovacím miestom v projekte Eden Park

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 95.5 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj moderný, krásne presvetlený 3i byt v obľúbenom projekte Eden Par

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

429,000 € 4492 €/m²

Predaj garáž, Miletičova ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Miletičova | 18 m²

Ponúkame na predaj peknú garáž po rekonštrukcii na Miletičovej ulici v Bratislave Ružinov. Gar

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 03.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

34,500 € 1917 €/m²

VALEN | Moderný 3-izbový mezonet s parkovaním REZERVOVANÉ

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 77.35 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj nadštandardný a slnečný 3-izbový byt v obľúbenej lok

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,900 € 4653 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

VALEN | Priestranný 2-izbový byt na predaj na Prešovskej, BA II.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prešovská | 71.96 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Štrkov

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

AZ. Na predaj 2i. byt s parkovacím miestom a pivničnou kobkou - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel & Zachar ponúka na predaj 2-izbový byt (C2) s celkovou výmerou 48,05 m², ktorý sa nachádz

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,500 € 5198 €/m²

AZ. Na predaj rodinný dom s veľkým potenciálom v žiadanej lokalite Bratislava – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | 260 m²

Ponúkame na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v tichej, obľúbenej a strategicky výho

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

589,000 € 2265 €/m²

Štýlová garsónka s loggiou po kompletnej rekonštrukcii 24m2 – Nivy, Bratislava

TUreality ponúka na predaj modernú garsónku s priestrannou loggiou situovanú vo vyhľadávanej ča

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

177,999 € 7417 €/m²

Predaj pozemku 1553m² v Bratislave časť Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Domkárska | 1,553 m²

Predáme pozemok o výmere 1 553 m² v atraktívnej a vyhľadávanej bratislavskej mestskej časti Ruž

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

130,000 € 84 €/m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman – PREDAJ - 3-izbový byt, TEHLA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 1 m²

REZERVOVANÉ Berg & Bauman Vám ponúka na predaj krásny, novo zrekonštruovaný 3-izbový byt, na Ha

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 14.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Rodinné domy na predaj (23089)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Upresniť hľadanie