Pozemok na výstavbu rodinného domu, Domové Role Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 469 m²

Ponúkame na predaj výnimočný pozemok na výstavbu rodinného domu v dynamicky sa rozvíjajúcej lok

Publikované: 27.09.2025 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

138,500 € 295 €/m²

člen NARKS

Predaj - veľkometrážny, moderne zariadený 2-izbový byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a parkovacím státím v blízkosti centra

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64.44 m²

RK LUXAR Vám ponúka na predaj moderne zariadený 2i byt v novostavbe s balkónom, pivnicou a park

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,900 € 4654 €/m²

RK4 - NA PREDAJ - 4 izbový mezonet Dulovo námestie, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Dulovo námestie | 137 m²

NA PREDAJ: priestranný 4‑izbový mezonet s uzatvorenou loggiou priamo na Dulovom námestí Ponúka

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

455,000 € 3321 €/m²

Priestranný 3‑izbový byt 103 m² – moderné bývanie pri downtowne. Ihneď k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 103 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3‑izbový byt o veľkosti 103 m² v novom projekte Prístavná 1 v Br

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj nadštandardný 4-izb rodinný dom v BA - Ružinov (Trnávka)

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nezadaná | 114 m²

Ponúkame Vám na predaj dvojpodlažný 4-izb.rodinný dom v obľúbenej Bratislavskej štvrti Trnávka,

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

630,000 € 5526 €/m²

Rodinný dom s bazénom v tichej časti Prievozu-Ružinov, Kladnianska ul.

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Kladnianska | 95 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj 5 izbový rodinný dom s bazénom a s letným domčekom v mestskej čas

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

490,000 € 5158 €/m²

Nebytový priestor na predaj–Záhradnícka ulica, Ružinov-Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Záhradnícka | 76 m²

Ponúkame na predaj atraktívny nebytový priestor o výmere 76 m² v žiadanej lokalite Bratislava I

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3539 €/m²

Na predaj rodinný dom na Súľovskej 56 v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Súľovská | 434.56 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa na Súľovskej ulici 56 v Bratislave, v lokalite,

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

675,000 € 1553 €/m²

58,7m2 - LOFTOVÝ / ATELIÉROVÝ / PRIESTOR - PRÍSTAVNÁ 1 - výška stropu 7m

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 58 m²

Ponúkame na predaj plne zariadený loft, ktorý momentálne prechádza dokončovacími interiérovými

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

297,700 € 5133 €/m²

PREDAJ – 2-izb. byt, 36 m2 + veľká lodžia, Vlčie hrdlo - Ružinov, výborný ako štartovací byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vlčie hrdlo | 35.59 m²

Spoločnosť BHS Reality, v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj útulný a veľmi príjem

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

135,000 € 3793 €/m²

Na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt v Ružinove - Trnávka 64 m2 s parkovacím miestom.

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 64 m²

TUreality ponúka na predaj svetlý zrekonštruovaný 2-izbový byt 64 m2 s parkovacím miestom – Ru

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

264,999 € 4141 €/m²

Na predaj administratívna budova v Trnávke v blízkosti letiska a diaľnice

Reality Bratislava-Ružinov

Administratívny objekt | Nezadaná | 750 m²

Integrity Real ponúka na predaj dvojpodlažnú administratívnu budovu so suterénom v blízkosti le

Publikované: 28.10.2025 Aktualizované: 28.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

1,299,996 € 1733 €/m²

Slnečný 2-izbový byt s balkónom v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 60 m²

Slnečný 2-izbový byt sa nachádza v obľúbenom komplexe Rozadol v Ružovej doline v Ružinove. DIS

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,000 € 5317 €/m²

3-izbový byt s rodinnou atmosférou, loggia a balkón, Trnávka – Kopanice

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kopanice | 64.82 m²

MRK Reality – realitná kancelária od roku 1999 vám exkluzívne iba u nás ponúka: na predaj útuln

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4011 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Exkluzívny priestor na predaj: kompletne zariadená reštaurácia s terasou v Rozadole

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Trenčianska | 158 m²

Jedinečná príležitosť v lukratívnej lokalite len na skok od centra! Na predaj je plne zariadená

Publikované: 04.09.2025 Aktualizované: 04.09.2025
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

390,000 € 2468 €/m²

člen NARKS

Modernizácia v historickej tehle: 92 m² na Záhradníckej s vlastným dvorom a novým výťahom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 94 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3,5-izbový byt, ktorý spája charakter poctivej tehlovej stavby s k

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

300,000 € 3191 €/m²

VÝBORNÁ LOKALITA PRI OC NIVY, 66 M2 ZA SUPER CENU ! Velehradska ul., BA II

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Velehradská | 66 m²

Ponúkame na PREDAJ nebytový priestor s výkladmi v BA II pri OC NIVY. VÝHODY: Ulica Velehradsk

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 3258 €/m²

člen NARKS

ARBIZ | predaj - garáž (18 m²) na Teslovej ulici v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 18 m²

ARBIZ | predaj - garáž (18 m2) na Teslovej ulici v Ružinove Na predaj garáž v žiadanej lokali

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 2217 €/m²

člen NARKS

AZ. Na predaj 3i byt s loggiou v ikonickej KLINGERKE / podzemné parkovanie + pivničná kobka v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 86 m²

Ponúkame na predaj moderne riešený a kompletne zariadený 3-izbový byt v srdci bratislavského „d

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,990 € 5814 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj plne obsadeného areálu vo výbornej lokalite mesta Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Obchodné priestory | Galvaniho 12 | 2,018 m²

Realitná kancelária KNB - Komerčné Nehnuteľnosti Bratislava ponúka na predaj plne obsadený kome

Publikované: 24.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

4,500,000 € 2230 €/m²

Stavebný pozemok s projektom v tichej lokalite Nové Záhrady V

Reality Bratislava-Ružinov

Pozemok pre rodinné domy | Nové záhrady V | 440 m²

Na predaj stavebný pozemok s vypracovaným projektom rodinného domu pre stavebné povolenie, situ

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

179,500 € 408 €/m²

VEĽKORYSÝ 3-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 90.16 m²

FEDORS Group ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Miletičovej ulici v Bratislave, vo ve

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 18.11.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 3659 €/m²

PRÉMIOVO ZARIADENÝ 4-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝMI STROPMI A TERASOU V BLÍZKOSTI DOWNTOWNU

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Prístavná | 148.1 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

899,000 € 6070 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - DIZAJNOVÝ 2-IZBOVÝ BYT S VYSOKÝM STROPOM V NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mierová | 41 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 6317 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30410)
Rodinné domy na predaj (23076)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Upresniť hľadanie