Menší 2-izbový byt (2-garsónka) typu MEZONET v uzatvorenom areáli so vstupom na DO v Bratislave na hranici m.č. Ružinov ul. Pod gaštanmi

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Pod gaštanmi | 52 m²

Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,900 € 2498 €/m²

Top Novinka
Top Novinka

NOVINKA: NADŠTANDARDNÝ, VEĽKÝ 1-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE PRÍSTAVNÁ 1, NIVY, 53,60 M2

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 4757 €/m²

Top
Top

GRAVITAS | 2-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence | Ružinov |

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 1-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 4-izbový byt s dvomi balkónmi, Brenner – Residence, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

GRAVITAS | 3-izbový byt s balkónom, Brenner – Residence, Ružinov.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²

Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

Pri Mlynoch -Zdravotnícke zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²

Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

Pri Mlynoch 2-izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

ZĽAVA 5000€ - BA RUŽINOV - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 3I BYT s garážou - Vietnamská ul., 77 M2, loggia, balkón, 2x KLIMATIZÁCIA

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²

Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,990 € 4091 €/m²

Top
Top

ZĽAVA 3000€ BA Ružinov - KRÁSNY, ZREKONŠTRUOVANÝ A ZARIADENÝ 4i BYT - Sklenárová ul., 80 M2, výborná lokalita, klimatizácia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²

Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

346,990 € 4392 €/m²

Top
Top

3-izbový byt v projekte GalvaniHOME-2x parking už v cene

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Galvaniho | 73.75 m²

Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 4746 €/m²

Top
Top

Vkusný 3i byt, 85 m2, vynikajúca lokalita - NIVY, pivnica

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 76 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

359,000 € 4724 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | 160 m²

EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

598,000 € 3738 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

NA PREDAJ | slnečný 1,5-izbový byt s veľkou loggiou v TOP lokalite Ružinov – Astrová ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Astrová | 54 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj slnečný 1,5izb. byt v jednej z najžiadanejšíc

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

224,990 € 4166 €/m²

člen NARKS
Top
Top

HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Top
Top

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt na Vietnamskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Vietnamská | 57.24 m²

HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt na Vietnamskej ulici Realitná kancelária HERRYS po

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,900 € 4104 €/m²

Top
Top

Byt, ktorý si kupujete pre lokalitu aj atmosféru, na obľúbenej adrese v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Herlianska | 57 m²

Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Top
Top

NADŠTANDARDNÝ 2-IZBOVÝ S PANORAMATICKÝMI TERASAMI

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²

FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

370,000 € 5303 €/m²

Top
Top

Na predaj garáž s pozemkom – Teslova ulica, Ružinov (Bratislava)

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Teslova | 15.5 m²

Ponúkame na predaj praktickú radovú garáž s vlastným pozemkom vo vyhľadávanej lokalite na Teslo

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

42,000 € 2710 €/m²

Top
Top

3-izbový byt | 67 m² | pôvodný stav | Kostlivého ulica | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 67 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ružinova na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3433 €/m²

Top
Top

Útulný 1 - izbový byt na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 12.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

129,000 € 4448 €/m²

Top
Top

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²

Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4683 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov, časť Trnávka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²

Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 3783 €/m²

Top 3D prehliadka Video prehliadka
Top 3D prehliadka Video prehliadka

Záhrada na predaj v obľúbenej časti Trnávka - Mokráň Záhon

Reality Bratislava-Ružinov

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 390 m²

LG Reality, s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj pozemok – ZÁHRADU s celkovou výmerou 390m2, ktor

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Ružinov

160,000 € 410 €/m²

Top Video prehliadka
Top Video prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1378)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30396)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8528)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie