REZERVOVANÉ | 3,5-izbový byt, pôvodný stav | Bratislava - 500 bytov, Súťažná

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súťažná | 95.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3,5-izbový byt na Súťažnej ulici v obľúbenej lokalite 500 bytov

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

350,000 € 3665 €/m²

Na predaj murovaná garáž – Ružinov, Trnávka, Gašparíkova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Gašparíkova | 17 m²

Ponúkame na predaj murovanú garáž o výmere 17 m² na Gašparíkovej ulici v Ružinove časť Trnavka,

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 27.01.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

38,900 € 2288 €/m²

Na predaj štýlový 2-izbový byt 62 m² – Ružinov, Ružová dolina

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 62 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 62 m², nachádzajúci sa v obľúbenej

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena na vyžiadanie

3-izb. byt v Ružinove - bez susedov nad hlavou

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 66 m²

Hľadáte byt v tehlovom bytovom dome s atmosférou, ktorú dnes už len tak nenájdete? Možno ste ho

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

258,800 € 3921 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOVOSTAVBA, PRÍSTAVNÁ, 2 IZBY, 70,5 M2 CELKOVO, 26 M2 BALKÓN, PARKOVACIE MIESTO

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 70 m²

Ako sa vraví: „Do tohto bytu stačí priniesť len zubnú kefku a bývať. Ale… do tohto bytu nemusíš

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

312,990 € 4471 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj: Moderný a vkusne zariadený 3-izbový byt v novostavbe bytového domu v Novom Ružinove - bytový dom Roxy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 72 m²

Realitná kancelária MMP Home Vám exkluzívne ponúka na predaj moderný a vkusne zariadený 3-izbov

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,990 € 4167 €/m²

Arvin & Benet | Charizmatický domov v obľúbenej lokalite blízko centra mesta

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 54.6 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj priestranný, výborne dispozične riešený 2i byt s výhľadom do par

Publikované: 05.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 4762 €/m²

Krásny 2-izbový byt v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 48 m²

Krásny 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Ostredkoch s množstvom zelene v BA-Ružinov, kom

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 04.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

222,000 € 4625 €/m²

NA PREDAJ I ZÁHRADNÍCKA 91 I Priestranný 4 izbový byt v štandarde

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Záhradnícka | 159.78 m²

Living by IMMOCAP ponúka NA PREDAJ priestranný, veľkometrážny, 4 izbový byt v štandarde v proje

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

744,800 € 4661 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ I CITY PARK RUŽINOV A I Kompletne zariadený 3iz byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 72.33 m²

Ka2 Realitná kancelária ponúka exkuzívne NA PREDAJ kompletne zariadený 3 izbový byt v projekte

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

414,000 € 5724 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový byt v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 50 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 2-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

190,000 € 3800 €/m²

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 35 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

150,000 € 4286 €/m²

Predáme krásnu záhradu s rekreačnú.chatou

Reality Bratislava-Ružinov

Chalupa, rekreačný domček | Mokráň Záhon | 42 m²

Ponúkame Vám na predaj slnečný pozemok, záhradu pre komerčnú výstavbu v Bratislave Trnávka, uli

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

PREDAJ| Priestranný 2i byt v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 67.49 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj priestranný 2izbový byt v novostavbe na Tomášikovej ulici. By

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,130 € 5114 €/m²

Rodinná rezidencia s vyhrievaným bazénom v tichej lokalite hlavného mesta

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Nové záhrady V | 216 m²

Hľadáte domov, ktorý má charakter, priestor a vybudované zázemie, aké v moderných satelitoch ná

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

3 izbový byt so samostatnou garážou v Zwirn 3

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Košická | 83.98 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3 izbový byt s výbornou dispozíciou a balkónom do vnútroblok

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

NA PREDAJ | Priestranný 2i byt s možnosťou prerábky na 3i, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Dohnányho | 63.55 m²

Ponúkame na predaj svetlý 2-izbový byt nachádzajúci sa v tichej jednosmernej ulici v bezprostre

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,500 € 4241 €/m²

Priestranný 3 izbový domov podľa Vašich predstáv na dosah v srdci Ružnova

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Ružinovská | 89 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame NA PREDAJ výnimočný bytový priestor vo vyhľadávanej a žiadane

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 2910 €/m²

PREDAJ| Atypický 2i byt s átriom na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Tomášikova | 58.83 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 2izbový byt s presklenným átriom v novostavbe na T

Publikované: 29.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

325,000 € 5524 €/m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Miletičova | 51 m²

Predaj 2-izbového bytu v tehlovom dome v tichom parku – Miletičova ulica Ponúkame na predaj pr

Publikované: 19.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,900 € 4704 €/m²

PREDAJ| Priestranný 3i mezonet s terasou aj loggiou v novostavbe na Tomášikovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 123.87 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový priestranný mezonet v novostavbe na Tomášikovej ulici

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

538,600 € 4348 €/m²

Rezervované | PLAN Real | Garáž - Bratislava – Ružinov, Astronomická ulica

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 16 m²

Ponúkame na predaj samostatnú panelovú garáž vo vyhľadávanej časti Ružinova na Astronomickej ul

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 01.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

40,000 € 2500 €/m²

PREDAJ| 3i mezonet s priestrannou terasou a výhľadom na Chrám sv. Rastislava

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Tomášikova | 101.73 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj jedinečný 3izbový mezonet s priestrannou terasou a výhľadom n

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

532,000 € 5230 €/m²

Investičný byt na Predaj neďaleko Nivy/Investment flat for sale near Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 28 m²

Nový Ružinov: Štýlové štartovacie bývanie aj lukratívna investícia v jednom. Hľadáte moderný d

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,000 € 6036 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1308)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty na predaj v Bratislave (8551)
Upresniť hľadanie