Investičný byt na Predaj neďaleko Nivy/Investment flat for sale near Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 28 m²

Nový Ružinov: Štýlové štartovacie bývanie aj lukratívna investícia v jednom. Hľadáte moderný d

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

169,000 € 6036 €/m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj viacúčelový objekt s možnosťou bývania, podnikania alebo ich kombinácie, situovaný v Bratislave II – Ružinove, na Stro

Reality Bratislava-Ružinov

Polyfunkčný objekt | Strojnícka | 399 m²

AZ PROPERTY* ponúkame na predaj viacúčelový objekt s možnosťou bývania, podnikania alebo ich ko

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 20.04.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

930,000 € 2331 €/m²

Novinka - Na predaj 2 izb. byt v novostavbe ZWIRN centrum Mlynské Nivy Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 55 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Svätoplukovej ulici — srdce Mlynských Nív, jedna z

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Predaj moderného 2 izbového bytu v novostavbe ZWIRN3 + balkón + komplet zariadenie

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Svätoplukova | 60 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 2-izbový byt na Svätoplukovej ulici v mestskej časti Mlynsk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

382,084 € 6368 €/m²

Predaj 2-izb. bytu s balkónom a zariadením v ZWIRN3 BA Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Košická | 52 m²

Moderný 2-izbový byt v novostavbe ZWIRN 3 na Košickej ulici, Mlynské Nivy — jedna z najštýlovej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Nebytový priestor na Bajkalskej ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Bajkalská | 557 m²

Železnice Slovenskej republiky ponúkajú na predaj ponukovým konaním formou elektronickej aukcie

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

597,600 € 1073 €/m²

Moderný 2-izbový byt s balkónom – Ružinov, Astrová

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj štýlový 2-izbový byt situovaný v obľúbenej časti Bratislavy – Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,999 € 4685 €/m²

Na predaj: moderne zariadený 1,5-izbový byt s balkónom v projekte Nový Ružinov – Bajkalská ulica

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 34 m²

Ponúkame na predaj štýlový a svetlý 1,5-izbový byt v obľúbenom rezidenčnom projekte Nový Ružino

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,000 € 6176 €/m²

Novostavba 2 izbový byt Bratislava Ružinov s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Ponúkame na predaj 2 izbový byt v Bratislave v Ružinove v časti Mlynské luhy. Popis novostavb

Publikované: 14.10.2024 Aktualizované: 12.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,504 € 5216 €/m²

REZERVOVANE Predaj 3-izbový byt s celkovou výmerou 72,25 m² vrátane loggie, ulica Mierová

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mierová | 68.78 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt bez zariadenia nachádzajúci sa na Mierovej ulici v

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3707 €/m²

Na predaj moderný 1-izbový byt s loggiou – Azalková ulica, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 32 m²

TUreality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný a vkusný 1-izbový byt v obľúbenej časti Br

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,999 € 5500 €/m²

Hľadáme pre hotovostného klienta 2-3 izbový, v lokalite Ružinov do 250 000

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 66.76 m²

Pre hotovostného klienta hľadáme 2- až 3-izbový byt v Ružinove. Rozpočet do 250 000 €. Hotovos

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 3745 €/m²

Hľadá sa 2 izbový byt v Ružinove pre našu klientku

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Nezadaná | 50 m²

Dopyt po 2-izbovom byte v Ružinove - Trávniky / Štrkovec Hľadám 2-izbový byt v obľúbenej lokal

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

***Rezervácia*** PREDAJ - 4-izb. byt na Sklenárovej ul., Ružinov – Nivy, 67 m2, balkón, kvalitná kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Sklenárova | 67.11 m²

Spoločnosť BHS Reality, v exkluzívnom zastúpení majiteľa, ponúka na predaj vo výbornej tichej l

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 19.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 4157 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ︱priestranný 2-izb. byt s výhľadom na celú Bratislavu

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jégého | 62.13 m²

Enzo Real Estate, v exkluzívnom zastúpení, ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt v na ulici

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

304,990 € 4909 €/m²

Štýlová garsónka s veľkou loggiou – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Palkovičova | 19 m²

Realitná kancelária Prvý domov s. r. o. vám v zastúpení klienta ponúka na predaj kompletne zrek

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

191,600 € 10084 €/m²

REZERVOVANE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Jarabinková | 64 m²

Predaj moderného 2-izbového bytu s garážovým státím, veľkým balkónom a klimatizáciou – Mlynské

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 4375 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3-izbový byt na Družicovej ulici po kompletnej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Družicová | 61 m²

Byt aj bytový dom po kompletnej rekonštrukcii. Ponúkame Vám na predaj kompletne zrekonštruova

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

285,000 € 4672 €/m²

Svetlý 2 izbový byt v obľúbenej lokalite Mlynské Nivy 54 m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúka na predaj útulný 2-izbový byt s balkónom, situovaný v obľúbenej časti Bratisla

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

309,999 € 5741 €/m²

Bývanie v novostavbe: 2-izbový byt s terasou a predzáhradkou – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 49.94 m²

Publikované: 20.11.2024 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,655 € 5319 €/m²

PRIESTOR PRE REŠTAURÁCIU V NUPPU | 216,81 m² + TERASA 45,73 m²

Reality Bratislava-Ružinov

Reštauračné priestory | Hraničná | 216.81 m²

Jedinečná gastro príležitosť v NUPPU: Buďte prvou a jedinou reštauráciou v štvrti! Hľadáte vý

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Priestory na predaj Bratislava-Ružinov

453,350 € 2091 €/m²

2-izbový byt 57 m² s balkónom – Tekovská ulica, Ružinov (Mlynské Nivy)

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 57 m²

TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 6404 €/m²

2 APARTMÁNY ZA JEDNU CENU-SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Trnavská cesta | 47 m²

Realitná kancelária XCLUSIVE Real Estate ponúka na predaj dva moderné, kompletne zariadené apar

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4253 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

Garsónka | Trnavská cesta | 47 m²

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

199,900 € 4253 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8552)
Rodinné domy na predaj (23089)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie