PRÉMIOVÝ 4-IZBOVÝ BYT S TERASOU A PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM NA MESTO A HRADNÝ KOPEC

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Mierová | 117.12 m²

Prémiový 4-izbový byt s terasou a panoramatickým výhľadom na mesto a hradný kopec Ponúkame Vám

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 18.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

LUXUSNÝ 5-IZBOVÝ BYT S TERASOU A VÝHĽADOM DO PARKU V IKONICKOM PROJEKTE GAUDI

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Bazová | 255 m²

FEDORS GROUP vám ponúka široké portfólio atraktívnych nehnuteľností, ktoré nájdete na webstránk

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

990,000 € 3882 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PRÉMIOVÝ 2-IZBOVÝ APARTMÁN S VYSOKÝM STROPOM A VEĽKOU LOGGIOU S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Prístavná | 53 m²

Publikované: 18.06.2025 Aktualizované: 19.06.2025
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

349,000 € 6585 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - PEKNÝ 2,5-IZBOVÝ BYT S PREDZÁHRADKOU V REZIDENČNOM PROJEKTE V RUŽINOVE

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Hrachová | 52.66 m²

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

219,000 € 4159 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt s 2 balkónmi a 2 parkingami, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domkárska 10 | 69.98 m²

Moderný maklér ponúka na predaj3-izbový byt na Domkárskej ulici v Ružinove. Nachádza sa na 2/4

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,000 € 3401 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na odstúpenie úspešná gastro prevádzka v OC Nivy, Bratislava

Reality Bratislava-Ružinov

Reštaurácia | Mlynské nivy | 33.68 m²

Moderný maklér ponúka na odstúpenie zabehnutú a kompletne zariadenú gastro prevádzku na zelenej

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

115,000 € 3414 €/m²

Na predaj garáž s elektrickým pripojením v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Hanácka | 20 m²

Moderný maklér ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovanú garáž na Hanáckej ulici v Bratislave,

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

39,900 € 1995 €/m²

NA PREDAJ - 2 izb. byt s balkónom- RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Haburská | 43 m²

Útulný byt v Ružinove – ideálne bývanie aj investícia Ponúkame na predaj príjemný, priestranný

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

209,900 € 4881 €/m²

Veľký svetlý 3-izb. byt s 2 balkónmi a park. miestom na Podunajskej, v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Gagarinova | 72.32 m²

Hľadáte priestranný byt s krásnymi výhľadmi, skvelou dostupnosťou a kompletnou vybavenosťou? Te

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3720 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ: murovaná garáž pri Košickej ul. | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Košická | 19 m²

PREDAJ: murovaná GARÁŽ (19 m2). K dispozícii je montážna jama. Výborná lokalita v blízkosti Koš

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

41,000 € 2158 €/m²

Zrekonštruovaný a kompletne zariadený 3i byt, Šalviová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová | 59.01 m²

Ponúkame na predaj logicky a prakticky riešený 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších čast

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

238,500 € 4042 €/m²

2-IZBOVÝ BYT,ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA,BALKÓN,RUŽINOV,66m2

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 66 m²

TUreality ponúka na predaj 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii, ktorá bola prevedená v rok

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

227,000 € 3439 €/m²

Novostavba v Ružinove - Mlynské Luhy 2 izbový byt s terasou a predzáhradkou

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Mlynské Luhy | 61.49 m²

Ponúkame Vám na predaj 2 izbový s a predzáhradkou a terasou byt v Bratislave v Ružinove v časti

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

326,134 € 5304 €/m²

Rodinný dom Trnávka, podpivničený s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

Rodinný dom | Bulharská | 83 m²

Ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom v jednej z najobľúbenejších lokalít na bývanie v rodi

Publikované: 28.05.2024 Aktualizované: 06.09.2025
Domy na predaj Bratislava-Ružinov

400,000 € 4819 €/m²

AZ. 1-i. byt v štandarde s predzáhradkou, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP s predzáhradkou o výmere 59 m2,

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

AZ. 2 izb. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,98 m2 na 2.NP (D2) s balkónom o výmere 2,76 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

252,307 € 5256 €/m²

AZ. 2 izb.. byt v štandarde s balkónom, parkovacím miestom a pivničnou kobkou v cene v Rezidencii Štedrá Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | 48 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 2-izbový byt 48,05 m2 na 2.NP (C2) s balkónom o výmere 3,19 m

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

249,512 € 5198 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 35 m²

Andel&Zachar Vám ponúka na predaj 1-izbový byt 35,93 m2 na 1.NP (B1) s predzáhradkou o výmere 5

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

211,435 € 6041 €/m²

Nadčasový 2-izb. apartmán s galériou a terasou v Danubius Lofts

Reality Bratislava-Ružinov

Loft | Trnavská cesta | 162.01 m²

Ponúkame Vám do pozornosti tento dizajnový apartmán s terasou a predzáhradkou. Pridanou hodnoto

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Veľkorysý 1-izb. apartmán v historickej budove Danubius Lofts

Reality Bratislava-Ružinov

Loft | Trnavská cesta | 63.87 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 1 izb. apartmán s vysokým stropom v historickej budove starej

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Exkluzívny, mezonetový 5 izb. byt s dokonalým výhľadom, Danubius Two - Novostavba

Reality Bratislava-Ružinov

5 a viac izbový byt | Trnavská cesta | 131.83 m²

Ponúkame Vám na predaj tento nádherný a priestranný 5-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Krásny 4 izb. byt s ideálnou dispozíciou v projekte Danubius Two-NOVOSTAVBA

Reality Bratislava-Ružinov

4 izbový byt | Trnavská cesta | 99.38 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4-izbový byt v štandardnom vybavení. Výmera bytu je 99,38 m

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Slnkom presvetlený a priestranný 3 izb. byt vo vyhľadávanej lokalite Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 71.83 m²

Do pozornosti Vám ponúkame svetlý 3 izb. byt s praktickou dispozíciou, ktorý sa predáva v štand