2 izbový byt | Pod gaštanmi | 52 m²
Ponúkame na predaj štýlovú 2-garsónku typu mezonet v uzatvorenom areáli so vstupom na diaľkové
129,900 € 2498 €/m²
1 izbový byt | Prístavná | 53.6 m²
Ponúkame Vám exkluzívne na predaj veľký 1-izbový byt s veľkoformátovými oknami a priestrannou t
255,000 € 4757 €/m²
2 izbový byt | Mlynské nivy | 53.5 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 2-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
1 izbový byt | Mlynské nivy | 42.46 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 1-izbového apartmánu na uli
Cena dohodou
4 izbový byt | Mlynské Nivy | 84.08 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 4-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
3 izbový byt | Mlynské Nivy | 71.99 m²
Realitná spoločnosť Gravitas ponúka v exkluzívnom zastúpení predaj 3-izbového bytu na ulici Ml
Cena dohodou
Polyfunkčný objekt | Jarabinková | 2,624 m²
Projekt Pri Mlynoch, je naplánovaný v susedstve Jarabinkovej ulice, v lokalite Mlynských nív, k
Info v RK
2 izbový byt | Jarabinková | 52.93 m²
Info v RK
3 izbový byt | Vietnamská | 77 m²
Exkluzívne predáme 3 izbový kompletne zrekonštruovaný a veľmi vkusne zariadený byt, Bratislava
314,990 € 4091 €/m²
4 izbový byt | Sklenárova | 79 m²
Exkluzívne predáme 4 izbový kompletne zrekonštruovaný a krásne zariadený byt, Bratislava – Ruži
346,990 € 4392 €/m²
3 izbový byt | Galvaniho | 73.75 m²
Moderný byt s dvoma kúpeľňami, priestranným balkónom a dvoma parkovacími miestami Ponúkame
350,000 € 4746 €/m²
3 izbový byt | 76 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj priestranný a príjemne presvetlený 3-izbový byt nachádzajúci sa v
359,000 € 4724 €/m²
4 izbový byt | 160 m²
EXPAT EXPERTS |Priestranný 4-izbový mezonet, 166 m2, terasa, parkovanie Ponúkaný byt sa nachád
598,000 € 3738 €/m²
2 izbový byt | Astrová | 54 m²
Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj slnečný 1,5izb. byt v jednej z najžiadanejšíc
224,990 € 4166 €/m²
4 izbový byt | Sedmokrásková | 86.41 m²
HERRYS - Na predaj tichý 4-izbový byt s unikátnou dispozíciou – Ružinov Trávniky, jazero Rohlík
Cena dohodou
2 izbový byt | Vietnamská | 57.24 m²
HERRYS - Na predaj priestranný 2 izbový byt na Vietnamskej ulici Realitná kancelária HERRYS po
234,900 € 4104 €/m²
2 izbový byt | Herlianska | 57 m²
Niektoré byty majú atmosféru, pokoj a pocit, že sem jednoducho patríte. Tento byt na Herlianske
Info v RK
2 izbový byt | Cyrilova | 69.77 m²
FEDORS GROUP vám exkluzívne ponúka na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt vo vyhľadávanej
370,000 € 5303 €/m²
Garáž | Teslova | 15.5 m²
Ponúkame na predaj praktickú radovú garáž s vlastným pozemkom vo vyhľadávanej lokalite na Teslo
42,000 € 2710 €/m²
3 izbový byt | Kostlivého | 67 m²
Realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ružinova na
230,000 € 3433 €/m²
1 izbový byt | Vlčie hrdlo | 29 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Ružinov, lokalita Vlčie hrdlo. Vý
129,000 € 4448 €/m²
2 izbový byt | Na Križovatkách | 55.31 m²
Predaj Novostavby 2-izbového bytu s veľkou loggiou, ul. Na Križovatkách, BA II - Ružinov, časť
259,000 € 4683 €/m²
3 izbový byt | Banšelova | 77.96 m²
Predaj 3-izbového bytu po úplnej novej kompletnej rekonštrukcii, ul. Banšelova, BA II - Ružinov
294,900 € 3783 €/m²
Rekreačný pozemok | Nezadaná | 390 m²
LG Reality, s.r.o. exkluzívne ponúka na predaj pozemok – ZÁHRADU s celkovou výmerou 390m2, ktor
160,000 € 410 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.