Rodinný dom | - | 437 m²
Realitná kancelária Nové bývanie Vám ponúka na predaj priestranný rodiný dom v obci Polomka na
Cena dohodou
Rodinný dom | - | 500 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá nie je len „tuctový dom“, ale ponúka nekonečné možnosti? SaleA – Vá
35,000 € 70 €/m²
Rodinný dom | - | 100 m²
Ivona Bartíková – Váš realitný partner ponúka na predaj 4-izbový nízkoenergetický rodinný dom v
250,000 € 2500 €/m²
Rodinný dom | Hájna | 134.13 m²
Predpredaj!!! Salea váš partner v realitách ponúka na predaj moderný bungalov O135 ktorý sa sta
390,000 € 2908 €/m²
Rodinný dom | Krmeš | 200 m²
SaleA- Váš partner v realitách exkluzívne ponúka na predaj rodinný dom postavený na pozemku 17
189,900 € 950 €/m²
Rodinný dom | - | 119 m²
Ponúkame na predaj, atypický energeticky úsporný, priestranný 5-izbový rodinný dom, vo výbornej
299,900 € 2520 €/m²
Rodinný dom | lipová | 120 m²
SaleA váš partner v realitác vám prináša exkluzívne do ponuky na predaj krásny 4-izbový rodinný
267,800 € 2232 €/m²
Rodinný dom | - | 130 m²
SaleA- Váš partner v realitách súrne hľadá pre konkrétneho klienta samostatný rodinný dom alebo
260,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 155.44 m²
Na prenájom tehlový 5-izbový rodinný dom, 4x parkovanie na pozemku, 5x pred domom, v novovybudo
1,700 €/mesiac 11 €/mesiac/m²
Rodinný dom | - | 1,098 m²
Nové bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestraný rodinný dom v pôvodnom, ale za
Cena dohodou
Rodinný dom | Nezadaná | 170 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. l Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 251 135, artimovicova@aark.s
389,500 € 2291 €/m²
Rodinný dom | Vlčia dolina | 93 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. - Mgr. Alexandra Artimovičová 0910 25 11 35, artimovicova@aark.
320,000 € 3441 €/m²
Rodinný dom | - | 120 m²
SaleA- Váš partner v realitách ponúka Vám na predaj Rodinný dom, 120 m2 a celková výmera pozemk
69,990 € 583 €/m²
Rodinný dom | Slivková 2 | 100 m²
Ponúkame na prenájom slnečný 4-izbový rodinný dom je kompletne zariadený, kolaudácia r. 2023 C
250 €/deň 3 €/deň/m²
Vidiecky dom | - | 350 m²
Kancelária Realitné Očko Vám exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú historickú kúriu s rozsiahly
349,900 € 1000 €/m²
Rodinný dom | - | 657 m²
EQUILIBRIO real v spolupráci s Ing. Ivetou Taškovičovou Vám „E x k l u z í v n e“ prináša na pr
395,000 € 683 €/m²
Rodinný dom | Poľovnícka | 120 m²
Rozhodli ste sa podnikať a hľadáte vhodnú príležitosť? Ponúkame Vám ju v podobe zabehnutého ro
200,000 € 1667 €/m²
Rodinný dom | Balkánska | 280 m²
DOMINANT REAL - Priestranný rodinný dom s prístavbou a samostatným bytom – Rusovce Ponúkame na
Cena na vyžiadanie
Rodinný dom | 93 m²
320,000 € 3441 €/m²
Rodinný dom | Jánošíkova | 135.43 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305, benedik@aark.sk V zastúpení klien
319,000 € 2355 €/m²
Rodinný dom | Námestie Majstra Pavla | 3,012 m²
Exkluzívne v ponuke Kataríny Gilbertson / Centrum Real Predstavujeme vám jedinečnú investičnú
Info v RK
Mobilný dom | Nezadaná | 29 m²
AARK realitná kancelária s.r.o. Peter Benedik 0918 456 305, benedik@aark.sk Hľadáte bývanie,
42,000 € 1448 €/m²
Rodinný dom | x | 63 m²
Ponúkame na predaj krásnu novostavbu 3 izbového rodinného domu v pokojnej, klientmi veľmi obľúb
185,999 € 2952 €/m²
Rodinný dom | Streženická Cesta | 117 m²
Vymeňte Váš byt za DOM! Realitná kancelária ZARA PROPERTIES ponúka na predaj NOVOSTAVBU 4 izbo
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.