Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame na predaj široký pozemok nepravidelného tvaru, na ktorom stále stojí jeden z dvoch pôv
209,000 € 2491 €/m²
Rodinný dom | 98 m²
Hľadáte domov s atmosférou vidieka, no stále v rámci mesta, navyše s investičným potenciálom? T
198,000 € 2020 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Hľadáš miesto, kam sa môžeš vracať, keď prídeš domov na Slovensko, alebo investíciu s potenciál
189,000 € 2488 €/m²
Rodinný dom | 50 m²
Ponúkam na predaj jedinečný pozemok o výmere 3278 m², ukrytý v tichej prírode pri hrádzi. Tento
37,000 € 740 €/m²
Rodinný dom | 430 m²
Na predaj čiastočne zrekonštruovaná veľká trojpodlažná chata v rekreačnej oblasti Kokava-Línia.
320,000 € 928 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Na predaj je tento pôvodný tehlový dom v samotnom centre Spišskej Starej Vsi. Je situovaný na r
186,900 € 1699 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej obci Kunešov, situovanej v tichej časti Kremnických v
87,000 € 580 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj dom na polosamote nad obcou Utekáč. Z domu je pekný výhľad na okolie. Dom má
65,000 € 458 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj usadlosť na polosamote v obci Uzovská Panica. Usadlosť leží na 22ha pozemku, 19ha je
499,000 € 4158 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Ponúkam na predaj starý sedliacky dom z nabíjaniny s tehlovou prístavbou, určený na kompletnú r
29,990 € 428 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Na predaj drevenička na polosamote na klenovských lazoch. Drevenička má kuchyňu a jednu izbu. M
69,000 € 1150 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Na predaj je jedinečný banícky dom v Hodruši-Hámroch, situovaný priamo v historickom centre Ban
110,000 € 733 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť s veľkorysým rovinatým pozemkom o výmere 6
89,000 € 1187 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Na predaj pôvodný banícky dom v obci Banská Hodruša, situovaný na výnimočne rozľahlom a slnečno
89,000 € 742 €/m²
Rodinný dom | 160 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hronský Beňadik v okrese Žarnovica, ktorý sa nachádza v a
110,000 € 688 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rozostavanú chatu so súpisným číslom v Stupave. Hľadáte miesto, k
68,000 € 756 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Táto moderná drevostavba predstavuje ideálne spojenie kvalitného bývania a oddychu v prírode. J
229,900 € 2874 €/m²
Rodinný dom | 420 m²
Starý udržiavaný mlyn( budova je bývalý mlyn najstarší v okolí Trnavy má viac ako 200 rokov ,na
125,000 € 298 €/m²
Rodinný dom | 405 m²
Kvalitná tehlová zateplená multifunkčná budova s vlastným parkoviskom pre 40 vozidiel v katastr
390,000 € 963 €/m²
Rodinný dom | 330 m²
Veľká prevažne kamenná budova bývalej školy s krásnou viac ako 100 ročnou Lipou na pozemku v ma
169,000 € 512 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
259,990 € 1368 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
259,990 € 1368 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Rodinný dom, obec Močiar, okres Banská Štiavnica Pozemok: 583 m2 Zastavaná plocha: 106,3 m2 Po
49,000 € 462 €/m²
Rodinný dom | Borovicová | 142.9 m²
Realitná kancelária LIVIANTE Vám exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje
1,300,000 € 9097 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.