Rodinný dom | 135 m²
Rodinný dom sa nachádza v obci Tešmák, okres Levice. Dom stojí v strede obce, na tichej ulici m
50,000 € 370 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
Hľadáte dom, kde bude mať každý člen rodiny svoje miesto a zároveň budete mať mesto na dosah? T
Cena dohodou
Rodinný dom | 75 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť s veľkorysým rovinatým pozemkom o výmere 6
89,000 € 1187 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pre tých, ktorí by radi oddychovali v lone očarujúcej čistej prírody, v najčistejšom prostredí
46,000 € 460 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Tento poschodový rodinný dom z roku 1970 prechádza celkovou rekonštrukciou. Nachádza sa na hlav
88,000 € 352 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa vám ponúkame rodinný dom v obci Žalobín, ktorý si môžete prero
76,000 € 380 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Drevenička v malebnej obci Majdan osloví najmä milovníkov historického bývania. Je v pôvodnom s
37,000 € 571 €/m²
Rodinný dom | 90 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj rozostavanú chatu so súpisným číslom v Stupave. Hľadáte miesto, k
68,000 € 756 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj polovicu rodinnej vily takmer v centre Malaciek v tichej slepej ulici, s par
295,000 € 2458 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame na predaj široký pozemok nepravidelného tvaru, na ktorom stále stojí jeden z dvoch pôv
209,000 € 2491 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Výnimočné miesto s rodinným domom sa nachádza na rozľahlom viac ako 1,3 hektárovom pozemku v Ba
134,000 € 809 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Táto moderná drevostavba predstavuje ideálne spojenie kvalitného bývania a oddychu v prírode. J
229,900 € 2874 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Hľadáš miesto, kam sa môžeš vracať, keď prídeš domov na Slovensko, alebo investíciu s potenciál
189,000 € 2488 €/m²
Rodinný dom | 405 m²
Kvalitná tehlová zateplená multifunkčná budova s vlastným parkoviskom pre 40 vozidiel v katastr
390,000 € 963 €/m²
Rodinný dom | 330 m²
Veľká prevažne kamenná budova bývalej školy s krásnou viac ako 100 ročnou Lipou na pozemku v ma
169,000 € 512 €/m²
Rodinný dom | 420 m²
Starý udržiavaný mlyn( budova je bývalý mlyn najstarší v okolí Trnavy má viac ako 200 rokov ,na
125,000 € 298 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
Na predaj priestranný 5 - izbový rodinný dom, Vodárenská ul., Zlaté Klasy ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE:
259,990 € 1368 €/m²
Rodinný dom | 190 m²
259,990 € 1368 €/m²
Rodinný dom | 106 m²
Rodinný dom, obec Močiar, okres Banská Štiavnica Pozemok: 583 m2 Zastavaná plocha: 106,3 m2 Po
49,000 € 462 €/m²
Rodinný dom | Borovicová | 142.9 m²
Realitná kancelária LIVIANTE Vám exkluzívne predstavuje nehnuteľnosť, ktorá sa na trhu objavuje
1,300,000 € 9097 €/m²
Rodinný dom | Dolná Lehota | 80 m²
Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti
160,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | Slovenská Kajňa | 91 m²
99,000 € 1088 €/m²
Rodinný dom | Ubľa | 53 m²
56,000 € 1057 €/m²
Rodinný dom | Bojná | 36 m²
43,000 € 1194 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.