Rodinný dom | 80 m²
Na predaj zrekonštruovaná chalupa na polosamote blízko rekreačnej oblasti Kokava - Línia. Chalu
169,000 € 2113 €/m²
Rodinný dom | 420 m²
Ponúkame na predaj výnimočnú usadlosť neďaleko Komárna, situovanú medzi obcami Kava a Vrbová na
230,000 € 548 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Hľadáte kľudné miesto na okraji dediny na svoj vysnívaný dom / chalupu ? Tento 1000 m2 pozemok
29,990 € 375 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Hľadáte pokojné miesto na víkendy alebo dom, ktorý si zrekonštruujete podľa vlastných predstáv?
59,990 € 600 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Hľadáte dom, ktorý ponúkne dostatok priestoru, pokojné bývanie a zároveň skvelý investičný pote
79,990 € 400 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Pod starými listnatými stromami, na okraji lesa, stojí tento vyše 100-ročný domček z nabíjaniny
45,000 € 563 €/m²
Rodinný dom | 70 m²
Drevenička v malebnej obci Majdan osloví najmä milovníkov historického bývania. Je v pôvodnom s
37,000 € 571 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Ponúkame na predaj útulný domček – chalúpku, situovanú v krásnom prírodnom prostredí, kde si do
36,500 € 332 €/m²
Rodinný dom | 135 m²
Rodinný dom sa nachádza v obci Tešmák, okres Levice. Dom stojí v strede obce, na tichej ulici m
50,000 € 370 €/m²
Rodinný dom | 240 m²
Hľadáte dom, kde bude mať každý člen rodiny svoje miesto a zároveň budete mať mesto na dosah? T
Cena dohodou
Rodinný dom | 110 m²
Nehnuteľnosť je vďaka svojej dispozícii vhodná na trvalé rodinné bývanie. Dom má obdĺžnikový tv
90,000 € 636 €/m²
Rodinný dom | 100 m²
Pre tých, ktorí by radi oddychovali v lone očarujúcej čistej prírody, v najčistejšom prostredí
46,000 € 460 €/m²
Rodinný dom | 42 m²
Hľadáte miesto, kde si dopestujete vlastnú zeleninu, ovocie a zároveň si užijete pokoj a relax
105,000 € 3095 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj polovicu rodinnej vily takmer v centre Malaciek v tichej slepej ulici, s par
295,000 € 2458 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Výnimočné miesto s rodinným domom sa nachádza na rozľahlom viac ako 1,3 hektárovom pozemku v Ba
134,000 € 809 €/m²
Rodinný dom | 250 m²
Tento poschodový rodinný dom z roku 1970 prechádza celkovou rekonštrukciou. Nachádza sa na hlav
88,000 € 352 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
V exkluzívnom zastúpení majiteľa vám ponúkame rodinný dom v obci Žalobín, ktorý si môžete prero
76,000 € 380 €/m²
Rodinný dom | 60 m²
Ponúkame na predaj široký pozemok nepravidelného tvaru, na ktorom stále stojí jeden z dvoch pôv
209,000 € 2491 €/m²
Rodinný dom | 98 m²
Hľadáte domov s atmosférou vidieka, no stále v rámci mesta, navyše s investičným potenciálom? T
198,000 € 2020 €/m²
Rodinný dom | 80 m²
Hľadáš miesto, kam sa môžeš vracať, keď prídeš domov na Slovensko, alebo investíciu s potenciál
189,000 € 2488 €/m²
Rodinný dom | 50 m²
Ponúkam na predaj jedinečný pozemok o výmere 3278 m², ukrytý v tichej prírode pri hrádzi. Tento
37,000 € 740 €/m²
Rodinný dom | 430 m²
Na predaj čiastočne zrekonštruovaná veľká trojpodlažná chata v rekreačnej oblasti Kokava-Línia.
320,000 € 928 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Na predaj je tento pôvodný tehlový dom v samotnom centre Spišskej Starej Vsi. Je situovaný na r
186,900 € 1699 €/m²
Rodinný dom | 150 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom v malebnej obci Kunešov, situovanej v tichej časti Kremnických v
87,000 € 580 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.