Hľadám 1- izbový byt v Dúbravke

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadám pre konkrétneho klienta 1-izbový byt v mestskej časti Bratislava – Dúbravka. Požiadav

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Dúbravka

160,000 €

Rodinný dom v obci Kuchyňa

Reality Kuchyňa

Rodinný dom | Nezadaná | 74 m²

Ponúkame na predaj priestranný, svetlý dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa v pokojnej čast

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kuchyňa

290,000 € 3919 €/m²

Slnečný takmer hektárový pozemok (9410m²) v k.ú. Kuchyňa s nádherným p

Reality Kuchyňa

Rekreačný pozemok | Kuchyňa | 9,410 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý slnečný takmer hektárový pozemok (9410m²) v k.ú. Kuchyňa s nádhern

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Kuchyňa

136,445 € 15 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt na ulici Vilová v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Vilová | 84.25 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt orientovaný na dve svetové strany s pekným výhľadom do starej P

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

315,000 € 3739 €/m²

Rekreačný pozemok s chatkou a panoram. výhľadom – Stupava, Vrchná hora

Reality Stupava

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 1,673 m²

Hľadáte únik z mesta do prírody s výbornou dostupnosťou? Ponúkame na predaj slnečný rekreačný p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

94,000 € 56 €/m²

Pozemok na priemyselné využitie na Závodnej ulici

Reality Bratislava-Vrakuňa

Komerčná zóna | Závodná | 5,799 m²

Ponúkame na predaj pozemok situovaný v rozvojovej lokalite s priamym prístupom z ulice Závodná.

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Vrakuňa

850,000 € 147 €/m²

Garáž s nabíjaním pre elektromobil a montážnou jamou na Astronomickej

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Astronomická | 17 m²

Ponúkame na predaj garáž s nabíjaním pre elektromobil a montážnou jamou na Astronomickej ulici

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

37,500 € 2206 €/m²

Pre klienta hľadáme 4-izbový byt vo Vrakuni

Reality Bratislava-Vrakuňa

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 4-izbový byt vo Vrakuni. Byt by mal byť aspoň čiastočne zrekonštruova

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Vrakuňa

Cena dohodou

Novinka
Novinka

PREDAJ - Garáž na ulici Varšavská

Reality Bratislava-Nové Mesto

Garáž | Varšavská | 19.84 m²

Ponúkame na predaj priestrannú garáž vo vyhľadávanej lokalite Varšavská ulica, vhodnú na parkov

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

30,000 € 1512 €/m²

Investičný pozemok v obci Borinka

Reality Borinka

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,889 m²

Ponúkame na predaj investičný pozemok s výmerou 1 889 m² sa nachádza pod zrúcaninou hradu Pajšt

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Borinka

298,500 € 158 €/m²

PREDAJ - Garáž aj s pozemkom na Prešovskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

Garáž | Prešovská | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v mestskej časti Ružinov na ulici Prešovská. Výmera garáže je 18 m2. V

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

41,000 € 2278 €/m²

Novinka
Novinka

Garáž s montážnou jamou aj s pozemkom na ulici Hagarova v Rači

Reality Bratislava-Rača

Garáž | Hagarova | 18 m²

Ponúkame na predaj garáž v Krasňanoch v BA, v radovej zástavbe garáží pri Meopte. Garáž je v o

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Rača

45,000 € 2500 €/m²

Novinka
Novinka

TOP Moderná novostavba v Moste pri Bratislave - časť Zelená voda

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 72 m²

Hľadáte bývanie, ktoré v sebe spája modernú architektúru, maximálne súkromie a blízkosť prírody

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

260,000 € 3611 €/m²

Novostavba 3-izbového domu v Moste pri Bratislave - časť Zelená voda

Reality Most pri Bratislave

Rodinný dom | Záhradná | 63.1 m²

Tento dom je ideálnou voľbou pre mladý pár, menšiu rodinu alebo ako víkendový dom na nadštandar

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Most pri Bratislave

240,000 € 3803 €/m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou.

Reality Most pri Bratislave

2 izbový byt | M. R. Štefánika | 63 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt s veľkou terasou v obľúbenej obci Most pri Bratisla

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Most pri Bratislave

229,000 € 3635 €/m²

TOP: Útulný 3-izbový rodinný dom vo vyhľadávanej lokalite Dúbravka, BA

Reality Bratislava-Dúbravka

Rodinný dom | Na vrátkach | 97 m²

Ponúkame na predaj útulný 3-izbový rodinný dom v tichej a vyhľadávanej časti Bratislavy – Dúbra

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Dúbravka

355,000 € 3660 €/m²

Novinka
Novinka

Chata snov nad Bratislavou – pokoj, výhľad a komfort na jednom mieste

Reality Bratislava-Karlova Ves

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s krásnym výhľadom sa nachádza v atraktívnej lokalite Bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Karlova Ves

370,000 € 3700 €/m²

V novostavbe 2-izbový byt na Galvaniho ulici v Bratislave

Reality Bratislava-Ružinov

2 izbový byt | Galvaniho | 49 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový byt na Galvaniho ulici, ktorý predstavuje ideálnu voľbu pre tých,

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 6082 €/m²

PREDAJ - Záhrada v lokalite Devínskej jazero

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Devínske jazero | 400 m²

Ponúkame na predaj záhradu v Devínskom Jazere v centre záhradkárskej oblasti, pozemok 400 m/2,

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

94,000 € 235 €/m²

Novinka
Novinka

PREDAJ - Stavebný pozemok v meste Stupava

Reality Stupava

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,600 m²

Ponúkame na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinných domov o rozlohe 1600 m2 v katastrálnom

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Stupava

300 €/m2 300 €/m2

NOVOSTAVBA 2024 – Elegantný 3izb dvojdom s terasou,dizajnovou kuchyňou

Reality Malacky

Rodinný dom | Nezadaná | 78 m²

Pokojné bývanie na slepej ulici, moderné novostavby v okolí a príjemná atmosféra rodinnej štvrt

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Malacky

355,000 € 4551 €/m²

Novinka
Novinka

Ponúkame na predaj rodinný dom s veľkým pozemkom v obci Trnávka

Reality Trnávka

Rodinný dom | Nezadaná | 121 m²

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom s veľkým pozemkom nachádzajúci sa v pokojnej a vyhľa

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trnávka

255,000 € 2107 €/m²

Novinka
Novinka

Záhrada nachádzajúca sa v intraviláne mest. časti Bratislava - DNV

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

Záhrada | Istrijská | 1,450 m²

Ponúkame na predaj záhradu nachádzajúcu sa v intraviláne mestskej časti Bratislava - Devínska N

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Pozemky na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

70,000 € 48 €/m²

Pre klienta hľadáme 2-izbový byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Hľadáme pre nášho klienta 2-izbový byt v Podunajských Biskupiciach. Byt by mal byť aspoň čiasto

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30348)
Byty v Banskej Bystrici (1377)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (175)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (739)
Rodinné domy na predaj (23110)
Upresniť hľadanie